[TVP1] Osiecka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38176
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A ja myślę, że mógł być spokojnie w niedziele. Kabaret, Masterchef, Osiecka, każdy miał by coś dla siebie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19316
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W niedziele przecież będzie drugi sezon Stulecia, które miało całkiem niezły pierwszy sezon i jakościowo i oglądalnościowo.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

pulkownik pisze: 11 lut 2020, 17:29 A pozycję "serial" wpisaną do ramówki od 6 marca w piątki i następną pozycja - "Archiwistę" to se tak przypadkiem pani Halinka wpisała ;)
Bo chodziło o wyemitowanie dwóch ostatnich odcinków "Archiwisty", tak, by potem dwa seriale nie nakładały się z show Dwójki przez te dwa tygodnie ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38176
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

pulkownik pisze: 11 lut 2020, 17:44 W niedziele przecież będzie drugi sezon Stulecia, które miało całkiem niezły pierwszy sezon i jakościowo i oglądalnościowo.
To prawda, Stulecie było naprawdę dobre, dobre pasmo też.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze: 11 lut 2020, 17:29 A pozycję "serial" wpisaną do ramówki od 6 marca w piątki i następną pozycja - "Archiwistę" to se tak przypadkiem pani Halinka wpisała ;)
Przede wszystkim - była to pozycja "Serial fabularny", nie "Osiecka". Poza tym - z tego co wiem - to ramówka TVP ostatecznie została zatwierdzona później od konkurencji, co też jest osobliwe - nie pierwszy raz u Kurskiego.

A nie mówiłem, że warto się wstrzymać, szczególnie przy natchnieniach prezesa TVP? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Typowe, zamiast zacząć 6 marca, to zaczną dwa tygodnie później. ,,Archiwista" niepotrzebnie przesunięty, w dodatku śmieszy mnie, że robią sobie konkurencję z jakimś innym Voicem w piątki. ,,Osiecka" to chyba miał być serial z zadatkami na hit...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Gdyby serial ruszył 20 marca to przy 13 odcinkach i emisji jednego odcinka w tygodniu, mielibyśmy koniec 12 czerwca – czyli w dzień startu EURO 2020. Tydzień wcześniej jest Festiwal w Opolu. Możliwy byłby także brak emisji w Wielki Piątek, dodając fakt, że jest to w tym roku dzień 10 rocznicy katastrofy w Smoleńsku.

Bardzo prawdopodobne wydaje się przerzucenie serialu na jesień. A szkoda, bo serial (oczywiście na poziomie), jak to już napisał @pulkownik, miałby szansę z TzG.
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 517

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

ali_cia pisze: 11 lut 2020, 19:37 Gdyby serial ruszył 20 marca to przy 13 odcinkach i emisji jednego odcinka w tygodniu, mielibyśmy koniec 12 czerwca – czyli w dzień startu EURO 2020. Tydzień wcześniej jest Festiwal w Opolu. Możliwy byłby także brak emisji w Wielki Piątek, dodając fakt, że jest to w tym roku dzień 10 rocznicy katastrofy w Smoleńsku.

Emisja w trakcie Euro nie jest taka niemożliwa bo mecze wieczorne są o 21:00. Zaczynając o 20:10 zdążyliby. Nie zdziwi mnie też jak w kilku tygodniach dadzą 2 odcinki.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Nie bawiłbym się już w takie eksperymenty, bo znając Kurskiego, to "Osiecka" wylądowałaby jeszcze z premierowymi odcinkami w wakacje, tak jak było ostatnio z "Komisarzem Alexem", który miał straszne luki w emisji. O ile jeszcze aż tak nie przeszkadza to w przypadku serialu emitowanego od wielu lat, doskonale znanego widowni Jedynki, to zupełnie nowy serial mógłby mieć już spory problem. W tym układzie przerzuciłbym "Osiecką" na jesień, no chyba, że na Dwójce znów szykują jakieś "przebojowe" show na jesień, bo nie wierzę, że ten twór z Jeżowską i Vondrackovą dostanie drugi sezon.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Christianus - zakładając to, że tej wiosny "O mnie się nie martw" i "Rodzinka.pl" utrzymają swoją widownię w pasmach z jesieni, to show Dwójki na jesień wcale nie jest wykluczone, i raczej to nie będzie "Czar Par" - nawet jeśli "StarVoice" okaże się klapą. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38176
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19316
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13425

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Głupie show z dziesiątym rzędem celebrytów ważniejsze, brawo Jacku :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Szczególnie, że w tym widowisku będą takie piosenki jak "Przez Twe Oczy Zielone", "Życie to są chwile", czy "Przekorny los". ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Z jednej strony jestem baaardzo rozczarowana, bo czekałam, ale z drugiej jesień jest bardzo wdzięczną porą roku do oglądania dobrze zapowiadających się nowości, wiadomo, dni się skracają, chłody nadchodzą i fajnie zasiąść przed obiecującą produkcją, więc uzbrajam się w cierpliwość. Doczytałam się, że pojawić się ma również postać Cybulskiego, ciekawe kto zagra tego interesującego, ale i tragicznego aktora, mam tylko nadzieję, że nie Królikowski :-\
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVP] Osiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Uspokajam od razu, że Cybulskiego nie zagra Królikowski.
https://www.instagram.com/p/B51LMeyHXck ... e=ig_embed
Na bazie tego zdjęcia można stwierdzić, że postaci takie jak: Komeda, Markuszewski, Cybulski i Czyżewska (ją na pewno Barbara Garstka) zagrają nieopatrzone twarze młodego pokolenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości