[Netflix] 1983

Zapowiedzi polskich produkcji fabularnych oraz dokumentalnych.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

[Netflix] 1983

Postautor: Pawel » 07 mar 2018, 23:02

Jedyną nadzieją jest to że według tego co napisano: "Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza „1983” jest Joshua Long". Czyli znaczyłoby to że pani pewna reżyser nie będzie showrunnerką tej produkcji. Może to uratuje ten serial.
Jordi
VIP Expert

[Netflix] 1983

Postautor: Jordi » 02 paź 2018, 11:00

Premiera 30 listopada :)

Zapowiedź:

[ Spoiler ]

Cóż... Mamy chyba najlepszą zapowiedź polskiej produkcji od lat moim zdaniem. Obraz, a zwłaszcza muzyka dostosowująca się do tego co mamy na ekranie - no już tupię nóżką w oczekiwaniu na ten 30 listopada :D I obym się nie zawiódł, bo niestety z Holland bywa bardzo różnie...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

[Netflix] 1983

Postautor: Tomek » 02 paź 2018, 16:30

Typowy zwiastun Netflixa. Nawet zrezygnowano z wyciętych polskich dialogów, które zwykle są obowiązkowym elementem trailerów rodzimych filmów emitowanych w naszych kinach, a skupiono się na graniu obrazem. Dzięki temu wygląda i brzmi to jak zachodnia produkcja pomimo tych polskich napisów :D. A skoro jest to typowa sztuczna netflixowa promocja (tylko umieszczona na polskim blokowisku), to nie zamierzam być na zapas podniecony. Lepiej poczekać na końcowy produkt, zamiast robić sobie zbyt duże nadzieję.

Na razie najbardziej podoba mi się z zapowiedzi sam tytuł produkcji, który ładnie nawiązuje do książki Orwella, jednocześnie unikając copyrightu :D Zresztą zwiastun (napisy podczas niego i sceny) nawet przez chwilę nie wyprowadził mnie z wrażenie, że będzie to taka polska wersja tego starego konceptu. Nie jest to złe (sam przedstawiłem pewny przykład, który lubię), ale też przez to nie należy się spodziewać dzieła ponadczasowego ;).

Fajnie byłoby, gdyby wszyscy "dobrzy" (kimkolwiek oni byli) zginęli na koniec sezonu i w przypadku planów drugiej serii - wprowadzono zupełnie nowe postacie :evil:.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

[Netflix] 1983

Postautor: Pawel » 02 paź 2018, 20:52

Na oceny przyjdzie czas po obejrzeniu. Ja podtrzymuję to co pisałem wcześniej, pomysł naprawdę dobry ma potencjał, ale obawiam się czy to nie będzie jakaś polityczna propaganda, patrząc na to kto reżyseruje. Szkoda by było jeśli taki potencjał zostałby przez to zmarnowany.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[Netflix] 1983

Postautor: Karol » 02 paź 2018, 21:06

Ale reżyserów jest kilku :-). Nawet Niezależna wyjątkowo nie przywaliła w Holland i nie robi z serialu politycznej szopki.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

[Netflix] 1983

Postautor: Pawel » 03 paź 2018, 22:45

Karol pisze:Ale reżyserów jest kilku :-).

Fakt - Holland, córka Holland, dziewczyna córki Holland :D. Różnorodność :D.

Wróć do „Zapowiadane seriale polskie”