[Showmax/Telewizja WP] SNL Polska (Weekend Update) (2017-2018)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Gościem muzycznym będzie zespół KAMP!
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dziś również obecna jest modelka Anja Rubik.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Początek słabiutki. Oby druga połowa była lepsza, ale jak są jeźdźcy apokalipsy, czyli Rubik z Biedroniem, to jestem pełen obaw.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Dziś twórcy zrobili ostry odcinek. Kontrowersyjne żarty z Kościoła oraz Kaczyński wyznający Holeckiej miłość. Mimo tego odcinek najsłabszy z wyemitowanych.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Jedynie co mi się podobało w dzisiejszym SNL Polska, to głównie Sylwester 2017 z Andrzejem Dudą - Kaczyński i Holecka faktycznie jest to kontrowersyjny skecz. Słabe za to były skecze o Spice Girls oraz Japończykach.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Dziś bardzo słabo. Faktycznie tylko Sylwester 2017 mi się podobał. Prowadzenie słabe, a Kaczyński i Holecka to kontrowersje. Reszta słaba. Weekend Update też. Mogliby zrobić za tydzień odcinek z podsumowaniem roku chociaż... A tak przyjdzie czekać 2 tygodnie. Może będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

1) Pomysł z Kaczyńskim i Holecką jest nie tyle SNL oryginalny, co po prostu parodią Love Actually (wątek z Keirą Knightly)
2) Niech ktoś ogarnie kadr na Breszkę w WU, bo to na boga tragicznie wygląda, zwłaszcza, że ona ma mocny ten makijaż. Nie wspomnę o tym, że wypadałoby info przedstawiać na przemian dla większej dynamiki, a tak mamy spowolnienie
3) Biedroń nie powiem co miał gdzie w trakcie prowadzenia, bo wyjdę na wiadomo kogo
4) Uważam, że świetne skecze (Spowiedź i Ronin) były przeplatane kiepskimi (najgorszy to zlot Mikołajów, Spice Girls i chyba jednak Putin)
5) Nie ogarniam czy udźwiękowienie zawiodło, ale dziwnie mi się Kampa słuchało
6) Dlaczego oni skadrowali 20 osób na publice? Przecież to nie ma sensu i wygląda amatorsko
7) Też się dziwię, że 30.12 nie dali odcinka. Większość ludzi odpuściłaby sobotę na rzecz niedzieli, więc nie byłoby złej oglądalności (uważam, że 30.12 też mogliby dać na yt jako ten ostatni odcinek).
8) Bez yt chyba SNL na żywo traci sens, jak potem można go obejrzeć na Showmax

Pewnie coś mi potem przyjdzie jeszcze do głowy, moja ocena to 6/10 bo jednak część skeczy była niezła.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dziś jedynie początek z Biedroniem, Sylwester 2017, spowiedź i powiedzmy Holecka wyszło znośnie, reszta bez polotu.

Te 2 odcinki, które miałem okazję oglądać raczej nie zachęciły mnie do dalszego płatnego śledzenia tej produkcji na Showmaxie.
jamdown
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:40
x 5
x 2

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jamdown »

kto oprócz K. Piechoty wystąpił w tej parodii Spice Girls w 4 odcinku?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Monika Babula i Helena Ganjalyan i Michał Meyer
Lex

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Zgadzam się, że świąteczny odcinek był bardzo słaby.
Jeśli chodzi o prowadzących, to najlepiej do tej pory wypadł Gierszał wraz ze swoim monologiem. Od kilku lat szanuję go jako aktora. Sądzę, że brak jego osoby w telewizyjnych serialach wychodzi na jego korzyść, a takie jednorazowe eventy typu SNL w żaden sposób mu nie zaszkodzą.
abexx
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2017, 19:26

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abexx »

SNL Polska to nie jest słaba produkcja.. to jest dno. Nie wiem czy w mainstreamowych mediach im sypą kasę za stosunkowo dobre recenzje, ale ten "show" puka w dno od spodu. W ogóle można wyczuć jakby przez sam fakt wpakowania dużych pieniędzy i tego, że to licencja legendy amerykańskiej to ludzie jakby bali się krytyki. I nie, nie chodzi o to, że to jest nieudany przeszczep z USA i nie chodzi o specyficzność żartów. To jest po prostu jeśli chodzi o scenariusz strasznie słabe i na poziomie kawałów z gimbazy. Sorry, ale jak np. inaczej traktować żarcik o tym, że stara jest taka gruba, że chciałaby żeby Kevin Bacon zagrał podwójną rolę, bo lubi podwójny bekon? No boki zrywać, Bacon i bekon HA HA HA - zabawne... I 90% kawałów jest robione na to kopyto. I mógłbym teraz napisać, jakbym był scenarzystą SNL Polska "Kopyto? To kupiłeś konia?" - to jest ten klimat żarcików.

Dodatkowo zabawne sa komenty, że oni się wyrobią, że początki są trudne, że czeka przed nimi dużo pracy. Litości.. co to ma być, jakiś obóz rehabilitacyjny czy show za ogromny hajs? To pownno banglać na samym wejściu. A jeśli już chociaż NIE ŻENOWAĆ. A jest odwrotnie.

I nie, nie jestem fanem PiS ani kościoła. I tak, jestem fanem oryginalnego SNL.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja fanem SNL raczej nie byłem, nie jestem i nie będę, ale uważam, że nie jest tak tragicznie jak uważasz. Oczywiście żarty nie są z najwyższej półki, ale SNL PL ma czasami naprawdę dobre skecze. Poza tym nie sądzę, żeby akurat w to był ładowany duży hajs. Małe studio, dość nieznani aktorzy. Na samym wejściu jak się nie ujrzy światła nadziei, wtedy należy to zjechać. Jak widać szansę na poprawę to jednak trzeba zaczekać, nie mówię, że w nieskończoność, ale chwilę można, to nie boli. Nie bardzo rozumiem co ostatnia linijka ma do twojej recenzji. Oryginalny SNL swoją drogą też ma kupę słabych skeczy. Mam wrażenie (może mylne), że oczekujesz cudów będą trochę zapatrzonym w oryginał.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

abexx pisze:I tak, jestem fanem oryginalnego SNL.
ktxbai

Już to przerabialiśmy przy obiektywnie niezłym "I kto to mówi", które zostało w sieci zjechane przez "fanów oryginału"... a widzowie bawili się świetnie, było świeżo, ba! Na widowni siadali również fani oryginału i też im się podobało.

Polska scena kabaretowa mocno ostatnimi laty przysiadła, a stosunek między kabareciarzami a władzą jeszcze to pogłębił - jedyne jakościowe produkcje dla mas to kolejne odcinki Ucha Prezesa. SNL na tym tle prezentuje się niczym nieznana dotąd najwyższa jakość z zachodu. A że nie każdemu zażarło? Ciekaw jestem, jak odbierano pierwsze odcinki oryginału 30 lat temu. Bo z tego, co widziałem na YT, jest to humor miejscami ocierający się jakością o nasze masówki drugiego sortu, z perełkami porównywalnymi ze zwiastunem filmu z Gierszałem.

Chociaż w sumie chętnie zobaczyłbym rodzimy odpowiednik Celebrity Jeopardy. Może powrócić do formuły "Milion w narodzie" w formie cyklicznej? ;)
dość
abexx
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2017, 19:26

[Showmax] SNL Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abexx »

Rektor pisze:Oryginalny SNL swoją drogą też ma kupę słabych skeczy. Mam wrażenie (może mylne), że oczekujesz cudów będą trochę zapatrzonym w oryginał.
AtoMan pisze:
abexx pisze:I tak, jestem fanem oryginalnego SNL.
ktxbai

Już to przerabialiśmy
Mam wrażenie, że sądzicie, że jestem jakimś psycho fanem oryginalnego SNL, że każda licencja, czy regionalna kopia będzie mi się niepodobać. Nieee, tak nie jest. Jak najbardziej kibicowałbym DOWOLNEMU kabaretowi na DOWOLNEJ licencji jeśli bylby dobry. Ale SNL Polska jest beznadziejnie zły. Po prostu jest to żenujący spektakl. Napisałem jednak o byciu fanem oryginalnego SNL żeby uniknąć kontrargumentów, że nie rozumiem formuły SNL, bo taka obrona polskiej wersji też się zdarza. Tymczasem tu nie chodzi o żadną formułę. I tutaj czyja to licencja też nie ma znaczenia. Żart ma śmieszyć, nawet jak jest głupkowaty czy wulgarny. Jeśli nie jest najwyższych lotów to powinien być chociaż dobrze zagrany. A tutaj tego nie ma. Słabe żarty w słabym wykonaniu. Ja ogólnie nie jestem fanem polskich kabaretów, z których 90% to również dno, ale np. LIMO, mimo, że też nie był to wyrafinowany humor potrafili zagrać z jajem (no, może poza tym filmem "Swing" co chyba robili na ciężkim kacu). Ucho Prezesa też się broni. Może nie urywa dupy jakoś ekstremalnie, ale chociaż nie bolą zęby przy oglądaniu.

Co do kasy to "W grę wchodzą gigantyczne pieniądze - mówi dla Wirtualnemedia.pl Maciej Sojka, dyrektor zarządzający Showmax Polska."

Czytaj więcej na: http://[link zakazany]/artykul/ad ... -pieniadze#
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości