[Facebook/YouTube] Okiem Orłosia

Programy realizowane na potrzeby serwisów streamingowych, np. dla Netflix, Showmax, YouTube czy Player.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16436
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

[Facebook/YouTube] Okiem Orłosia

Post autor: Karol » 18 kwie 2018, 16:24

Do mediów trafił taki oto komunikat ;-)

Maciej Orłoś z autorskim programem internetowym „Okiem Orłosia”.

Dziennikarz i prezenter Maciej Orłoś. Kontynuuje produkcję autorskiego programu internetowego pod tytułem „Okiem Orłosia”.

Okiem Orłosia to program realizowany w formie cyklicznej transmisji na fanpage Facebook dziennikarza (https://www.facebook.com/orlosmaciej/ ).

Gospodarz programu - Maciej Orłoś, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleeexpress, w swoim nowym programie rozmawia z zaproszonymi ekspertami i gwiazdami. W każdym z odcinków programu poruszany jest inny temat. Założeniem „Okiem Orłosia” jest przybliżanie widzom zjawisk nieoczywistych, nowych, zaskakujących, rzadko omawianych. Są to tematy z różnych dziedzin – od lifestyle‘u po trendy w Internecie.


Maciej Orłoś: „Współczesny świat jest fascynujący. Niesamowicie przyspieszył. Trudno nadąrzyć za zmianami. Tyle jest nowych rozwiązań w róznych dziedzinach życia, nowych urządzeń, technologii, trendów. To naprawdę bardzo ciekawe, choć bywa też przytłaczające. Jak „ogarnąć” to wszystko. „Okiem Orłosia” ma naszym widzom przybliżać te różne nowe, ciekawe obszary tematyczne, a sam oczywiście też korzystam siłą rzeczy. Na przykład ostatnio bardzo dużo dowiedziałem się o zasadach funkcjonowania kanałów na youtubie, bo zrealizowaliśmy program o fenomenie youtuberów. W innym odcinku zastanawialiśmy się wspólnie co należy robić, by nie marnować jedzenia. I tak dalej, ważnych, ciekawych tematów naprawdę nie brakuje.”

W okresie letnim planowana jest specjalna edycja programu: „Okiem Orłosia na Wakacjach”, w której Maciej Orłoś w różnych miejscach w Polsce postara się – wraz z zapraszanymi gośćmi - odpowiedzieć na pytanie: Jak Polacy spędzają wakacje, jakie mają możliwości, jak z nich korzystają?

Maciej Orłoś: „Bardzo lubię podróżować po Polsce. Nasz kraj pełen jest nieodkrytych miejsc, niespodzianek, kretywnych ludzi, wyjątkowych inwestycji czy rozwiązań. Trzeba to wszystko odkrywać i przedstawiać widzom. Przykładów jest mnóstwo: warto mówić o tym, że Polska jest potentatem w produkcji łodzi motorowych i żaglowych. Albo o tym, że coraz więcej jest „szeringu” – rowerów, skuterów i samochodów. Albo o tym, że przeżywamy boom na wege. Już się cieszę na te podróże i odkrycia”.

Planowane jest również uruchomienie kanału YouTube dziennikarza. Za produkcje programu odpowiada firma Orłoś Studio, a wsparcie marketingowe zapewnia Agencja Show Central Ltd.
bustram
Activist
Posty: 3915
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04

[Facebook/YouTube] Okiem Orłosia

Post autor: bustram » 18 kwie 2018, 22:28

Orłoś na YouTube, kto by pomyślał... Stateczny pan z telewizji mający niegdyś nienaruszalną pozycję w TVP ugina się i będzie tworzył filmiki stając się jednym z wielu YouTuberów. Świat się kończy... A może dopiero zaczyna ?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 43077
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38

[Facebook/YouTube] Okiem Orłosia

Post autor: Trzeciak » 18 kwie 2018, 23:23

Raczej się zaczyna. To jest (r)ewolucja, której nie da się zatrzymać. Skoro Kuźniar dobrze radzi sobie w intermetach, to tym bardziej o Orłosia jestem spokojny. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 3712
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43

[Facebook/YouTube] Okiem Orłosia

Post autor: Kamilo » 19 kwie 2018, 0:09

By zaistnieć na YouTubie trzeba mieć osobowość - tę Orłosia widzieliśmy już w autorskim talk-show WP.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy internetowe oraz VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości