Strona 1 z 1

[YouTube] Mali Szefowie by MasterChef Junior

: 27 maja 2018, 17:14
autor: kacper3100
Nowy program internetowy produkcji Endemol pt. Mali Szefowie by MasterChef Junior.

"Mali Szefowie by MasterChef Junior" to pierwszy digitalowy program kierowany do miłośników gotowania zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Bohaterami każdego kilkuminutowego odcinka są uczestnicy programu "MasterChef Junior". W każdym odcinku, występuje jedna para prowadzących - Julka Cymbaluk (zwyciężczyni II edycji programu MCJ) oraz Bruno Pluciński lub Luiza Baaziz wraz z Jakubem Tomaszczykiem.
Uczestnicy każdej pary, co tydzień, pojedynkują się m.in. na ulubione wśród widzów przepisy kulinarne. Odcinki mają charakter tematyczny. Wszystkie odcinki będą dotyczyć przepisów kulinarnych w oryginalnych, zdrowych i pysznych odsłonach. Po każdym odcinku widzowie będą mogli za pomocą komentarzy oddać głos na na przepis, który ich zdaniem w danym tygodniu był lepszy.

Premiera "Małych Szefów by MasterChef Junior" już 28 maja. Premierowe odcinki będzie można oglądać w poniedziałki na tvn.pl, a na kanale YouTube w czwartki (kanał TVN Foodie, playlista na tvn.pl).

Autorem pomysłu jest Andrzej Szajewski, Dyrektor Kreatywny Digital Endemol Shine Polska. Po stronie TVN Media za projekt odpowiadają Aleksandra Krystowska i Katarzyna Zawadzka oraz Emotion Studio.


https://media2.pl/internet/150743-Rusza ... tml?ict=sl

[YouTube] Mali Szefowie by MasterChef Junior

: 27 maja 2018, 17:56
autor: Poland
Nawet bardzo ciekawy i kreatywny projekt - chętnie go obejrze na Youtubie.

[YouTube] Mali Szefowie by MasterChef Junior

: 05 cze 2018, 8:09
autor: kacper3100
Pierwszy odcinek: