[Channel 4, Netflix] Black Mirror

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
breaking
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 paź 2016, 22:33

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: breaking »

Intrygująca seria trzymająca w napięciu, gorąco polecam. :)
Pawel

[Netflix; Cinemax] BLACK MIRROR

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Proszę o zmianę tytułu gdyż Black Mirror (2 pierwsze sezony) to nie jest produkcja Cinamaxu tylko brytyjskiego Channel 4.


A polecić można jak najbardziej dwa pierwsze sezony, wyprodukowane przez brytyjczyków. W tym świetny odcinek świąteczny z 2 sezonu. Niestety Netflix zepsuł tę serię. Pierwszy odcinek 3 sezonu wyprodukowanego przez Netflix był jeszcze ciekawy, przynajmniej do pewnego momentu, bo później zakończenie słabe. Dwa kolejne odcinki słabiutkie. Dopiero 4 odcinek z tego sezonu nawiązał poziomem do tych wyprodukowanych przez Channel 4. 5 i 6 jeszcze nie oglądałem więc uzupełnię swoją wypowiedź po obejrzeniu. Ale jak na razie jestem zawiedziony tym co zrobił Netflix w 3 sezonie.
Awatar użytkownika
Paweł C
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2016, 21:25
Lokalizacja: Warszawa
x 1

[Channel 4, Netflix] BLACK MIRROR

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł C »

Mi się podobały pierwsze dwa odcinki chociaż ten pierwszy ze świnią i premierem był lekko przegięty :) Drugi odcinek wprowadził mnie w smutny nastrój, kolejne części moim zdaniem nudne.
Pozdrawiam
Paweł
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tytuły odcinków i ich obsada w zapowiedzi 4 sezonu serialu:
https://www.nflix.pl/netflix-polska-pre ... more-12764
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Jak się nazywał ten odcinek z utopią i lesbijkami? To było jeszcze w drugim sezonie?
Pirlo
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2017, 18:42
x 10

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pirlo »

Trzeci sezon odcinek 4,
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tytuł tamtego odcinka to "San Junipero". Jak dla mnie najlepszy odcinek tamtego sezonu.

Tymczasem na Netflixie dostępny jest już 4 sezon. Oj będzie co oglądać :).
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki nowego sezonu. Pewnie w tym tygodniu skończę całość. Dobry poziom, choć oczekiwania i apetyt tak wyostrzone, że liczę na wow w kolejnych epizodach.
Pirlo
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2017, 18:42
x 10

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pirlo »

Pawel pisze:Tytuł tamtego odcinka to "San Junipero". Jak dla mnie najlepszy odcinek tamtego sezonu.
Najlepszym był poprzedni. Ten z hakerami.
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Z hakerami niezły ale jak dla mnie zbyt "normalny". Lubię jednak takie historie jak w San Junipero czy w odcinku świątecznym jeszcze z Channel 4.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Pirlo pisze:Trzeci sezon odcinek 4,
Pawel pisze:Tytuł tamtego odcinka to "San Junipero". Jak dla mnie najlepszy odcinek tamtego sezonu.

Tymczasem na Netflixie dostępny jest już 4 sezon. Oj będzie co oglądać :).
Dzięki za odpowiedzi.
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Obejrzałem 4 sezon. Ogólnie trochę się zawiodłem, no nie są to najlepsze odcinki tego serialu. Na największy plus Black Museum, ale o tym za chwilę.

USS Callister - nawiązanie do Star Treka, całkiem niezły odcinek, chociaż brakuje mi tutaj jakiegoś lepszego zakończenia.

Arkangel - całkiem fajnie się oglądało.

Crocodile - jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków tego sezonu. Trochę w klimacie takiego skandynawskiego kryminału.

Hang the DJ - trudno coś napisać żeby nie zaspoilerować. Mam mieszane odczucia, chociaż wyjaśnienie gdzie rozgrywa się ten odcinek całkiem niezłe.

Metalhead - dno i metr mułu. Chyba że...

UWAGA MOGĄ BYĆ SPOILERY

Black Museum - ...cały serial rozgrywa się w jednym uniwersum. Czy tak jest? Odcinek nawiązujący do pozostałych.
Powstały już teorie o tym że serial rozgrywa się w jednym uniwersum i wtedy poprzedni odcinek byłby częścią kiedy maszyny się zbuntowały i wtedy jego odbiór może być inny.
No ciekawa sprawa czy faktycznie tak jest, czy to tylko taki easter egg w wykonaniu twórców.
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Niedawno na Netflixie zadebiutował specjalny odcinek: Bandersnatch. Jest to film interaktywny w którym za pomocą pilota co jakiś czas podejmujemy decyzję za głównego bohatera.

Świetna sprawa, za jednym zamachem obejrzałem chyba z 5 różnych zakończeń. A z tego co czytam po necie to tych zakończeń jest więcej. Na pewno przysiąde jeszcze raz do tej produkcji i spróbuję odnaleźć następne. Wielkie brawa dla twórców za pomysł. Liczę na więcej tego typu produkcji na Netflixie.

PS. Jako ciekawostka, jedną z wersji jest zdradzenie bohaterowi serialu że jest kontrolowany za pomocą Netflixa :).
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Zachecona informacja o dodatkowym odcinku interaktywnym obejrzalam film, Jest genialny, nie wiem czy faktycznie widzialam wszystkie mozliiwe zakonczenia, ale wielki +
Pawel

[Channel 4, Netflix] Black Mirror

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

5 sezon już 5 czerwca. Tym razem tylko trzy odcinki. Oby były mega.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości