[Netflix] The OA

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

[Netflix] The OA

Postautor: Pawel » 28 sty 2017, 8:51

Mam mieszane odczucia co do tego serialu. Z jednej strony, nigdy mi się nie zdarzyło aby obejrzeć wszystkie odcinki pod rząd. Tak mnie zaintrygowała ta historia że musiałem obejrzeć to do końca od razu. Z drugiej strony, gdzieś pod koniec zaczęło się to trochę sypać. Zakończenie mnie niestety zawiodło. Sporo niedopowiedzeń. Ok, lubię takie historię gdzie właśnie nie wszystko jest do końca jasne, ale mam wrażenie że tutaj wręcz z tym przesadzono. Dodatkowo uważam że akcja w ostatnim odcinku z
[ Spoiler ]
jest wręcz głupkowata. Szkoda że nie wiadomo też skąd nagle
[ Spoiler ]
A znalazło by się tego więcej.

Ogólnie lubię takie klimaty i dlatego obejrzałem całość za jednym razem. Ale niestety albo twórcom zabrakło pomysłu na zakończenie tej historii, albo po prostu przedobrzyli w tych wszystkich niedopowiedzeniach, mistycyźmie i zwodzeniu widza w tym co jest fikcją a co prawdą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[Netflix] The OA

Postautor: Karol » 28 sty 2017, 9:40

Ja obejrzałem kilka odcinków, nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie i przerwałem. Serial mnie wciągnął, ale nie utrzymał do końca. A też robiłem sobie jednodniowy maraton. Rzecz w tym, że nie chcę go kończyć :)
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

[Netflix] The OA

Postautor: Pawel » 09 lut 2017, 22:21

Netflix zamówił 2 sezon serialu. I dobrze bo po finale 1 sezonu jest jeszcze więcej pytań niż po premierze :D.

Wróć do „Seriale zagraniczne”