Mistrzowie Mediów 2020 - WYNIKI

Nasz forumowy plebiscyt :-)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

Mistrzowie Mediów 2020 - PODSUMOWANIE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

pulkownik pisze: 31 sty 2021, 18:17
Final98 pisze: 30 sty 2021, 20:39 Na pewno zacznę od nowości, jaką były ukryte ankiety. Dzięki nim nareszcie możemy raz, że trzymać wyniki w tajemnicy aż do samego końca, a dwa, że nikt nie będzie sugerować się wyborami innych osób.
No nie do końca się mogę zgodzić - wciąż można było pisać w wątkach z ankietami jak kto głosuje i to mogło innym - mniej zdecydowanym - sugerować, na kogo głosować... Według mnie w przyszłym roku wątki z ankietami powinny służyć wyłącznie głosowaniu, bez komentowania kto na co i kogo głosuje.

W większości kategorii były normalne dyskusje, ale niestety w 2-3 mocno pompowano opcje, które potem niespodziewanie dosyć wygrały. Nie będę pisać co i kto bo nie o to chodzi, żeby po czasie robić chryję - wyniki są i tego się nie zmienia co zostało ogłoszone. Ale może faktycznie lepiej wątki z samymi ankietami robić...
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Mistrzowie Mediów 2020 - PODSUMOWANIE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Jordi pisze: 31 sty 2021, 19:51 W większości kategorii były normalne dyskusje, ale niestety w 2-3 mocno pompowano opcje, które potem niespodziewanie dosyć wygrały. Nie będę pisać co i kto bo nie o to chodzi, żeby po czasie robić chryję.
Napisz co i kto, bo ja śledziłem te wątki i nie przypominam sobie czegoś takiego. Powtarzam - to normalne, że jest potrzeba wyrażania opinii, należy tylko odróżnić i oddzielić to od "agitowania" czy "promowania" danych opcji... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 516

Mistrzowie Mediów 2020 - WYNIKI

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Uważam że trzeba bardziej doprecyzować program publicystyczny, ponieważ moim zdaniem obecność Uwagi (mimo że program lubię) jest nieporozumieniem. Moim zdaniem można stworzyć kategorię dla programów reporterskich, których w polskiej telewizji jest sporo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzowie Mediów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości