Zakręcony tydzień

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Zakręcony tydzień

Post autor: stevie » 13 gru 2006, 9:14

Nowy show w TVP2

Jak donosi "Dziennik", od 21 stycznia na antenie TVP 2 pojawi się nowy program - "Zakręcony tydzień". Jego uczestnicy będą całkowicie odcięci od świata, trzymani w hotelowych pokojach pod bacznym okiem ochroniarzy.

"Zakręcony tydzień", łączący elementy reality show i tzw. news-entertainment (gatunku mieszającego rozrywkę z informacją), powstanie na izraelskiej licencji. Co tydzień trzy nowe osoby będą odseparowywane od świata w jednym z hoteli w Mikołajkach. Ochroniarze dopilnują, by nie docierały do nich żadne informacje ze świata zewnętrznego.

- Są odcięci od jakichkolwiek informacji: gazet, serwisów informacyjnych, radia, internetu. Mogą czytać książki, oglądać filmy na DVD - opisuje bohaterów nowego przedsięwzięcia Andrzej Horubala, współwłaściciel firmy Rewolta, która zrealizuje show.

Po tygodniu uczestnicy trafią do studia telewizyjnego, w którym ich umiejętność odróżniania prawdy od fałszu przetestuje Wojciech Jagielski. Śmiałkowie będą musieli odgadnąć, które z pokazywanych im newsów są prawdziwe, a które zostały sfabrykowane. Ponadto czeka ich konkurs przypominający "Końca nie widać" z show Szymona Majewskiego. "Gracze" będą musieli odgadywać zakończenia prezentowanych im fragmentów materiałów filmowych. Całość nagrywana będzie dwa dni przed emisją. Przygotowania trwają.
Żródło: media2.pl

Obejrzymy,zobaczymy jak to będzie wyglądać.Mam nadzieję,ze program będzie tak samo ciekawy,jak kiedyś Big Brother.
Pozdrawiam.

Stevie
martuella
Użytkownik

Zakręcony tydzień

Post autor: martuella » 12 lut 2007, 11:58

właśnie wczoraj obejrzałam ten program.I musze powiedziec że zaskoczył mnie Pan Jagielski. Zawsze uwazałam że jest on inteligentnym i kulturalnym mężczyzą. Niestety to co wczoraj zobaczyłam... Panie Jagielski Pana dowcipy w stosunku do koleżanki są chamskie i wykazują brak szacunku. I nie są z pewnością zabawne. Do kobiety tak się Pan nie powinien zwracać, zwłaszcza przed kamerami. Tekst że Pan placze jak pomysli że musi z nią prowadzić program lub insynuacje że alkomat wykazał spożycie alkoholu były doprawdy niemiłe.
zt

Zakręcony tydzień

Post autor: zt » 12 lut 2007, 14:48

Pan Jagielski nauczył się tego z Kazią z Dwururki :)
Awatar użytkownika
Belka
Użytkownik

Zakręcony tydzień

Post autor: Belka » 12 lut 2007, 16:17

Wczoraj znowu ogladalem ten program i troche mi sie podoba
Lubię Oglądać Fakty w TVN.
kk

Zakręcony tydzień

Post autor: kk » 14 lut 2007, 15:01

wyslalam wiadomosc na konkurs z programu zakrecony tydzien program byl 11 lutego i podanie danych na ten temat powinno odbyc sie następnego dnia na www.konkursry.tvp.pl i co ?
a tam tylko podpis ze pan ze szczecina? wygral nagrodę z 5 lutego
Te wszystkie konkursy to wielki bajer by nakręcic ludzi na pieniądze i to telewizja polska
dumy z polaków nie czuje zupelnie
czy ktos wie cos na ten temat proszę o podzielenie się swoją opinią na ten temat
Zalosne

Zakręcony tydzień

Post autor: Zalosne » 15 lut 2007, 22:39

"Zakrecony tydzien" to kolejna chybiona inicjatywa wprowadzenia czegos smiesznego na antene.
Sztuczna atmosfera, niejasne przeslanki.
W TVP pojawiaja sie na okraglo te same twarze ludzi, ktorzy raz sie skonczyli (oby) a tymczasem powracaja jak zly dowcip. Juz nie tylko Jagielski, ktorego komentarze sa prostackie, ponizej pasa, nie maja nic wspolnego z poczuciem humoru ale i Mann&Materna mocno ustawieni w ukladach telewizyjnych, ludzie bez polotu i poczucia humoru. Obydwa programy widac ze dostaly wielkie dotacje, prowadzacy sa otoczeni wielka machina, ktora ma robic wrazenie na telewidzu tymczasem efekt jest dokladnie odwrotny.

Gdzie jest kolejne pokolenie Fedorowiczow? Jest ich zapewne cala masa tylko nie maja wstepu do TVP. A gdyby tak zorganizowac konkurs na program telewizyjny i dac szanse mlodym. Jest ich cala masa wsrod kabareciarzy, mlodych dziennikarzy, dj-ow radiowych.
jagielski out!!

Zakręcony tydzień

Post autor: jagielski out!! » 18 lut 2007, 22:12

Żadna frajda oglądać parę prowadzących, którzy wzajemnie chamsko sobie docinają!! Ewidentnie to właśnie Pan Jagielski wprowadza taką atmosferę i prowokuje swoją koleżankę do zachowania na równie niskim poziomie. Ogólnie Pani Ewelina robi na mnie dobre wrażenie. Temu duetowi mówię zdecydowane NIE, a właściwie to Panu Jagielskiemu TVP powinna podziękować, a dla Pani Eweliny znaleźć kogoś przebojowego i sympatycznego.
Wszyscy powinni uczyć się od pary Marcin Prokop i Dorota Wellman !!!
Pomysł na program jest całkiem ciekawy.
Niewypał

Zakręcony tydzień

Post autor: Niewypał » 19 lut 2007, 15:12

Obejrzałem jeden odcinek i był to z pewnością czas zmarnowany, poziom dowcipów żenujący, Pan Jagielski nie wie czy bardziej chce być Kubą Wojewódzkim czy Szymonem Majewskim przez co tym bardziej przykre jest oglądanie tego "show", Pani prwadząca stara się jakoś wyciągnąć poziom z dołka ale również nie wychodzi jej to najlepiej. W moim odczuciu wielki niewypał.
wies
Użytkownik

Zakręcony tydzień

Post autor: wies » 19 lut 2007, 17:51

widziałem już wiele kretyńskich programów,ale tren bije wszystkie,żenada po prostu,świadczy to o poziomie ludzi pracujących w tv,no i ktoś ten program jeszcze zaakceptował do emisji,straszne czasy ,absurd goni za idiotyzmem,,wstyd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”