[TVP2] Star Voice - Gwiazdy mają głos! (2020)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 295
x 73

[TVP2] StarVoice - Gwiazdy mają głos!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Medyk24 pisze: 28 lut 2020, 21:29 Ciekawe czy się doczekamy momentu kiedy Czerkawski powie coś więcej niż w scenariuszu. :P
Myśle, że tak w ujęciach z kranu kamerowego widać było, że mają 2 promptery więc może mu coś napiszą z reżyserki. :lol:

wiatriwoda pisze: 28 lut 2020, 22:28 Uffff strasznie uciążliwe, dla mnie Michalina za bardzo krzyczy.

Nie, to nie tak powinien wyglądać powrót JOŚ. Jeśli to jest styl Kurskiego trzeba było sobie wymyślić inny format.
Nawet dobrze, że jednak zmienili nazwe, bo ten program jest profanacją JOś-ia.
^-^
Awatar użytkownika
Guspen
Użytkownik
x 7
x 6

Post autor: Guspen »

Niestety tak jak sie spodziewałem para prowadzących ( a szczególnie prowadzący) oraz jury kompletnie nie dają rady, zarząd TVP nie musial daleko szukać I spokojnie program mógł poprawdzić duet Sikorski - Tomaszewska byliby mimo wszystko o niebo lepsi ( nie sądziłem że to kiedyś powiem :D ) tak samo jury daliby np. piosenkarke Blue cafe czy nawet Maryle Rodowicz I byłby zupełnie inny komfort oglądania a tak to mamy najprawdopodniej klapę wiosny. Fajnie że TVP chciało dać trochę inne twarze niż zawsze, no ale nie wyszło
Parowka09
VIP Expert
x 513
x 62

Post autor: Parowka09 »

Program jest całkiem niezły. Prowadzenie Czerkawskiego bardzo słabe, nigdy nie widziałem bardziej sztywnego prowadzącego. Dobrze sobie radzi współprowadząca. W jury najlepiej sobie radzi Kałamaga, na minus Vondrackova, która słabo mówi po polsku i nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Poziom wokalny gorszy niż w "TTBZ". Na duży plus Monika Pyrek, która poradziła sobie bardzo dobrze, mimo braku doświadczenia na scenie. Dla mnie program jest miksem polsatowskich programów z śpiewającymi gwiazdami "TTBZ", "JOŚ", a nawet "Tylko nas dwoje". Za tydzień przeboje taneczne, ciekawe kto zaśpiewa Zenka ;).
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Lecą już komentarze - na jeden z nich TVP odpowiedziało ripostą:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... composer=0
Screenshot_20200228-233109.jpg
Ja z troski o nich podesłałem link do starych odcinków.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, 0:14 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Re: [TVP2] StarVoice - Gwiazdy mają głos!

Post autor: wiatriwoda »

Hah chyba nerwy komuś puściły.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Ktoś na Facebooku stwierdził że Helena Vondrackova skupia się na wyglądzie uczestników a nie na śpiewie. Ja chyba wiem dlaczego - po prostu patrzy się na nich jak na malowany dzbanek :D
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, 0:23 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

Post autor: Jordi »

Spodziewałem się totalnej wprost tragedii, a takowej mimo wszystko nie było. Nie zmienia to faktu, że więcej jest minusów niż plusów i że program jest żadną konkurencją dla TzG, a i może mieć problem z pokonywaniem Superkina w ogólnej.

Co na plus? Duże studio z możliwościami, całkiem poprawne, fajny tunel... Muzyka grana na żywo, większość uczestników jednak ma jakiśtam potencjał, choć nie jakiś ogromny. No i Sosna pomijając momentami przesadną egzaltację radzi sobie całkiem nieźle.

Minusy po kolei:

- Czerkawski nawet nie do zaplecza, on jest do wywalenia przykro mi, ale takiej tragedii to ja dawno nie widziałem. To też kolejny dowód na to, jak wielki problem jest z prowadzącymi w TVP za Kurskiego...
- słabiutkie jury, Helenka zabawna, ale oceny od czapy, Majeczka robi za seksi-mamuśkę, ale jej nie wychodzi, a Kałamaga to jest w ogóle koszmar, suchar za sucharem, a otwarte wyśmianie uczestnika to już dla mnie niedopuszczalne było... Kiedy rynek tv zrozumie, że on jest KOSZMARNY? :o
- bardzo słabe wykorzystanie masy ekranów w tle. Grafiki tandetne, słabe, jako tako broniło się to tylko przy Jarowience i Chudeckim.
- Becia i Koszucki dowodem, że castingu to tu nie było. Format wokalny nawet z celebrytami powinien mieć uczestników, którzy chociaż odrobinę mają talentu. Ta dwójka totalnie go nie ma...
- Słabiutkie intro z lektorem i niestety ale przestarzałą już mocno muzyczką, do tego strasznie skopiowane z TTBZ... Do tego marny green room, momentami chaotyczna praca kamer (znak firmowy Smugi) i mamy koszmarek...

Faworytami po tym epie są dla mnie Jarowienko, Pyrek, Szwed. Myślę, że potencjał ma miska, Sabat, Urbaś może zaskoczyć, Lenartowicz. Babiarz i Chudecki raczej do piosenki aktorskiej, a Becia i Koszucki to będzie cotygodniowa tragedia czuję to...

Hitu z tego nie będzie, ale myślę, że wyniki mogą być nieco lepsze od CP, które miewało 800.000 i średnią zawyżył pierwszy i ostatni ep. Pytanie czy milion lub niewiele ponad to (więcej to będzie szok od 2 epa) zadowoli Kurskiego? Powątpiewam.

Natomiast ten szoł też udowodnił dlaczego ja nie chcę Masked Singer na TVP... Oni tego nie zrobią porządnie niestety :(
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 656

Post autor: Final98 »

Cóż... zapłaciłem, przyjechałem, zobaczyłem i wróciłem.

Ojej.

Ojejku.

Ajć.

AŁA.

Ale może zacznę tak od strony realizacji oraz kadr (oceniam tylko to co widziałem i słyszałem na miejscu, nie widziałem wersji TV):

PLUSY:
+ światła ► mi się gra świateł podobała, chociaż chwilami działo się trochę za dużo, że mi oczy trochę panikowały. Fajny motyw schodzenia światła przed występem, ale na żywo wyglądało to znacznie lepiej niż w TV (akurat taki fragment udało mi się na teraz znaleźć).
+ orkiestra ► ale to wiadomo, orkiestry zawsze są spoko
Dobrze, wystarczy.

TAKIE SE:
/ studio ► jest spore, lecz przez to mam wrażenie, że niewykorzystane w potencjale. Mogłoby być jednak nieco mniejsze.
/ oprawa występów ► jestem zachwycony LED-ami po bokach i na suficie, światło ogólnie j.w., lecz te tła były takie... amatorskie. Wyjściowe studio też takie bez wrażenia.
/ Sosna ► nie jestem zachwycony nią na dziś, ale sądzę, że ma potencjał i jeśli tylko popracuje nad sobą to może być jasnym punktem tego programu

MINUSY:
- Helena Vondrackova ► pani pomyliła program muzyczny z Top Model. Przepięknie wyglądasz, przepiękne buty, przepiękna sukienka, przepięknie śpiewasz... Cóż, pani Vondrackova za to przepięknie nie nadaje się do bycia jurorem w takim programie. A jej łamany polski mnie nie zauroczył, wręcz drażnił, ale wiadomo, na to nie mogę zbytnio narzekać.
- Mariusz Kałamaga ► chyba rodzi nam się Filip Chajzer w wydaniu TVP. Suchar za sucharem, nieśmieszne przejęzyczenia, a na koniec wręcz wyśmianie uczestnika. Brakuje tylko oficjalnych przeprosin i ogłoszenia o akcji charytatywnej (w sumie pasowałoby to z nagrodami w programie)
- Majka Jeżowska ► do niej mam najmniej pretensji z tej trójki, co nie zmienia faktu, że nie powinno jej tu być. Ona starała się być najbardziej sprawiedliwa, ale przekreśliła to oceną dla Chudeckiego. Z jedynkami problemów nie miała, ale "5" za to, że "były w tym emocje, a wtedy to można nie patrzeć na fałsze"... To tak jakby kucharze zrobili mi średniej jakości hamburgery i bym stwierdził, że są one okropne, po czym ktoś dałby spleśniałego chesseburgera i powiedziałbym "wygrałeś, bo jest w nim ser - nieważne, że spleśniały". To jest trochę niepoważne.
- ogólnie jury ► merytoryki nie stwierdzono, logiki w ocenach nie znaleziono. Cała trójka do wymiany.
- uczestnicy ► na to szkoda mi się rozpisywać. Nawet jeśli brać poprawkę na to, że występują w programie amatorzy śpiewu, to z całej jedenastki może z 3 osoby są warte uwagi. Widzowie wolą oglądać osoby, które może i nie śpiewają zawodowo, ale mają cokolwiek do pokazania. Taktyka pt. "wrzućmy kogokolwiek kto się zgodzi na udział" nie działa w tym przypadku. To ma być konkurs na dobre wykonania, a nie na to, kto najmniej spieprzy występ, mówiąc kolokwialnie.

I teraz specjalna kategoria, aż dam ją w spoiler:
[ Spoiler ]
---
Wiecie co? Chciałem coś jeszcze napisać o tym programie, ale nie mam na to sił. Nie, nie jestem wściekły. Bardziej jestem rozbawiony, bo mniej więcej spodziewałem się po TVP, że tak to wypadnie. Ale gdy sobie uświadomię, że to jest ten sam format co "Jak oni śpiewają" Polsatu to coś we mnie pęka, bo to było show mojego dzieciństwa. A dzisiaj zobaczyłem nieśmieszną parodię tego programu. I za tę parodię dałem 30 zł za wstęp.

Ocenię to tak, gdybym był Elą Zapendowską: no mnie to nie zachwyciło, krew się polała - 2 punkty.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 206
x 314

Post autor: Nina »

Fajna recenzja od kogoś kto był na miejscu, szczególnie trafione - Ojej, ojejku, ajć, ała ;D a całość zgadza się z tym co oglądaliśmy w telewizorach. Nie bardzo sobie wyobrażam jak przez wszystkie odcinki przebrnie, "co ja tutaj robię", Czerkawski, do tego po tym jak odczytuje tytuły piosenek z kartek widać, że gość chyba zupełnie nie ma pojęcia co w polskiej muzyce piszczało i piszczy, samo bywanie na celebryckich imprezach to jednak za mało, to nie mogło się udać. Umowy podpisane na całość, więc wszyscy muszą dotrwać do końca, ciekawa jestem czym będą próbowali ratować program, bo to, że ratunek jest potrzebny raczej nikt nie ma wątpliwości i wcale nie chodzi o kolejną edycję tylko o honorowe dotarcie do mety. W starciu z TzG raczej bez szans.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 967
x 2772

Post autor: pulkownik »

W SuperStarciu jeden z jurorów pożegnał się (a raczej pożegnano go) z programem po pierwszym odcinku, tu sobie raczej nie pozwolą na tak jawne przyznanie się do porażki. Na ten moment w ogóle nie widzę Mariusza w programie, ani w "greenroomie" ani tym bardziej na scenie. Jego przykład pokazuje, że nie każdy jest stworzony do wszystkiego, już Stefano Terrazzino prowadząc program o niespodziankach był nieco bardziej rozgarnięty.

O ile aktorzy jakoś sobie zazwyczaj radzą z fuchą prezentera, bo i mają doświadczenie ze sceną i są przyzwyczajeni do improwizacji i nauki tekstu na pamięć, tak eksperymenty z tancerzami, sportowcami, wokalistkami to zawsze duże ryzyko, nie każdy jest Okupnik, która tańce na lodzie prowadziła jak stara telewizyjna wyjadaczka.

Dziś w PNŚ gościem był Radek Brzózka, świetny prezenter, który przez pewien czas był w niebycie, teraz prowadzi jakiś teleturniej krzyżówkowy, aż żal że np. jego nie zaangażowano do prowadzenia Star Voice.

Nadal zachodzę w głowę dlaczego zatrudniono Mariusza. Owszem, to wielka gwiazda sportu, wiele osób zna jego nazwisko, ale on przez lata mam wrażenie trzymał się z daleka od showbiznesu, poza małżeństwem z piękną Scorupco.

Nawiążę jeszcze do choreografii Tomka Barańskiego, niestety, ale wyszło biednie, nudno i na jedno kopyto, dużo przyjemniej ogląda się układy Egurroli. Szkoda mi Chmielowskiej-Olech bo wmontowano ją w niezręczne obmacywanie na łóżku, jakby mało była spięta samym śpiewem.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, 10:26 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
adijos98d
Poster
x 44
x 94

Post autor: adijos98d »

No Czerkawski do wymiany, no ale może będzie lepiej w 2 odcinku, zobaczymy.. Ale i tak będę co tydzień śledził ten program bo nic ciekawego w tym czasie nie będzie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Post autor: wiatriwoda »

Gdyby tylko chodziło o prowadzącego, to było by do naprawy, ale tu większość kuleje. W internecie komentarze większości negatywne lub brak zainteresowania ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 671
x 815

Post autor: N-O-R-O-N »

TzG jest dla mnie już nudny jak flaki z olejem, a tu przynajmniej będzie w każdym tygodniu odcinek tematyczny, więc poziom odcinków może być tak naprawdę bardzo różny. Ja tam postaram się śledzić, niezła alternatywa na piątkowy wieczór. Wywaliłbym chyba Czerkawskiego, który jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem produkcji - to jest straszne, już Szymkowiak byłby lepszy jako prowadzący z tym swoim manieryzmem :lol: Sosna na plus, parę występów też, reszta przeciętna/średnia, lub słaba, no ale to debiut, więc miejsce na poprawę jest. Element charytatywny podoba mi się, mimo, że jest taki jak w TTBZ właściwie. Aleksiej jako zwycięzca wczorajszego odcinka trafny, całkiem nieźle czarował z piosenką Sinatry. Nie wiem, po co to jedzenie na stole jurorskim, w przaśności to nawet przebiło Polsatowskie programy ;D Jury do poprawy, Kałamaga i Vondrackova nie mają wiele ciekawego do powiedzenia.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

Post autor: Jordi »

Onet (a konkretnie Krzyżaniak) ocenia program bardzo delikatnie i oszczędza nawet Czerkawskiego :o

Uważa, że program jest niezły i ma szansę na wierną porządną liczebnie widownię.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 115
x 476

Post autor: Rektor »

To już mogli z takim składem wrócić jednak do Show Time, bo już nawet fałszująca Gessler, czy chwytający za Wątrobę Krzysiu Ibisz tak nie razili.
Swoją drogą próbuję zrozumieć, jaka jest grupa docelowa tego programu, skoro show jest pod komercyjne, jury pod 60+, a pan prowadzący pod tych, którzy są w stanie przeczytać napisy dla niesłyszących dodatkowo parząc herbatę, skacząc po hot-doga na stację (nie wyśmiewam tu deskrypcji).
Zgadzam z jednym z głosów, że przydałyby się połówki, ale to widzom do picia, bo punktacji to nic nie pomoże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”