Strona 1 z 7

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie (2007-2008)

: 18 cze 2007, 22:15
autor: Karol
Mam nadzieję, że informacja "Dziennika" jest prawdziwa.

Strona brytyjskiej (oryginalnej) wersji programu - http://dancingonice.itv.com/

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 18 cze 2007, 22:26
autor: mks
Ciekawy program mógłby być, tylko czy interpretacja TVP będzie na wysokim poziomie?

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 19 cze 2007, 2:16
autor: Axel
ha ha ha :D
Wiedzialem ze predzej czy pozniej ten program trafi do Polski :D
No coz, ja to skomentuje w taki sposob ze uwazam ze nasza polska telewizja przeistacza sie w telewizje typowo europejska bo co raz wiecej zagranicznych formatow leci u nas.
Juz ja to widze jak nasze polskie "serialowe" gwiazdy beda jezdzic na łyżwach...

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 26 cze 2007, 9:58
autor: Grzegorzek
Ciekawe jakie gwiazdy zaprezentują swoje wyczyny na lodzie.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 28 wrz 2007, 22:51
autor: Karol
Podsumowanie:

Tatiana - ocena 2/6
Doda - ocena 6/6 - jest głupota jest zabójcza
Pomysł - ocena 6/6
Realizacja - ocena 4/6

Takie jest moje zdanie. Wreszcie jakaś odskocznia od "Tańca z gwiazdami", którego nawet już nie mogę oglądać, bo tak mnie nudzi.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 29 wrz 2007, 9:44
autor: ARTUR B.
Trudno mi jest ocenić ten program, bo więcej było gadania niż tego tańca. Moim zdaniem niepotrzebne były te eliminacje.
Tatiana jest moją ulubioną wokalistką, ale muszę ją niestety skrytykować. Czasami nie pozwalała dojść do słowa uczestnikom, co nie znaczy że nie ma talentu do prowadzenia programów rozrywkowych, reszta jej konferansjerki była ok. Poza tym zawsze wiedziałem że jej chropowaty wokal nie pasuje do piosenek w języku polskim. To co zaprezentowała na wejściu, to była taka wiocha, że szkoda gadać. Dziwię się, że Tatiana się zgodziła wykonywać tak kiczowatą pieśń, ale cóż pieniądz robi swoje.
Dodę najchętniej to bym wywalił z tego programu. Mam nadzieję, że po tym programie w końcu Polacy zrozumieją jaki z niej jest pustak. Niestety Karol się nie zgadzam z twoją opinią na temat Dody, jej nie powinno być w tym programie, bo psuje prestiż tego programu.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 29 wrz 2007, 12:36
autor: Pawel
ARTUR B. pisze:Dodę najchętniej to bym wywalił z tego programu. Mam nadzieję, że po tym programie w końcu Polacy zrozumieją jaki z niej jest pustak. Niestety Karol się nie zgadzam z twoją opinią na temat Dody, jej nie powinno być w tym programie, bo psuje prestiż tego programu.
Nie okłamujmy się, na pewno jakaś część widzów będzie ten program oglądać tylko dla przygłupich komentarzy Dody.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 29 wrz 2007, 14:23
autor: ARTUR B.
Ale wiesz Paweł, może i też jakaś część się przekona jaka ona (no powiem szczerze) głupia jest.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 29 wrz 2007, 15:47
autor: iSiO
Program mi się podobał, prezentował wysoki poziom techniczny jak na nasza telewizje polska. Ciekawy jest również fakt reklamy w trakcie programu, czytałem kiedyś na tym portalu że jesli TVP tak zrobi to dostanie ogromną karę...no zobaczymy.
Prowadzący byli w porządku, piosenka tytułowa nie była za wysokich lotów ale wpadająca w ucho. Najwiekszym minusem (wręcz mega minusem) który może mnie zniechęcić do oglądania tego programu jest Doda.
Jej zachowanie i postawa w jury była poniżej jakiegokolwiek poziomu.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 29 wrz 2007, 19:26
autor: Karol
Z Dody przynajmniej można się pośmiać - czasem z żartów, lecz w większości z głupoty i śmiechu. Jednakże dla mnie dnem wieczoru była Tatiana. Kojarzyła mi się z Frytką w "Lub czasopisma" (Tele 5). A co do poziomu technicznego, program realizował w większości Rochstar, we współpracy z TVP. Mieli kilka niedociągnięć. Jednak "Hity na czasie" wychodzą im z większą pompą.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 30 wrz 2007, 9:09
autor: ARTUR B.
E tam, przesadziłeś trochę porównując Tatianę do Frytki. Tatiana jest bardziej profesjonalna w tym co robi, ma dobrą dykcję, twarz prezentera i o wiele lepszy kontakt z widzami. Jedyna wada, to za dużo gadała, ale to dopiero początek i na pewno reżyser zwrócił jej uwagę, a znając Tatianę to tą krytykę przyjmie do siebie i się poprawi. Co do Dody, to naprawdę nie wiem co było w niej śmiesznego. Dla mnie wszystkie wypowiedzi były żenujące, po raz kolejny udowodniła że jest prostacką. Mnie jej żarty nie bawią, a głupota mnie wręcz rani. Nie rozumiem też jak kogoś może bawić ten sztuczny, wymuszany śmiech. Jej oceny są tak obiektywne jak Pudelka czy Kozaczka. Doda w tym programie, to pomyłka i uważam że psuje prestiż tego show.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 30 wrz 2007, 11:06
autor: Evil
Mi tam się Doda w tym programie nie podoba. Szpakowski chce się wypowiedzieć, bo wiedzę ma, a ona od razu pokazuje tak zwaną "kaczuszkę" ;] I ogólnie program jakiś dziwny. Więcej gadania niż samej formuły. A Doda za program ma 18.000 tyś zł, więcej niż Ci co tańczą....

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 25 lip 2008, 22:01
autor: krystian1394
I ciekawe czy będzie 3 edycja tego programu?(mam nadzieje,że nie) Jak wy sądzicie? Wiele portali pisze,że będzie 3 edycja.Czy to prawda,czy plotki?

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 25 lip 2008, 22:06
autor: Alfernando
Evil nie Szpakowski a Szaranowicz.

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

: 25 lip 2008, 22:06
autor: Ice
krystian1394
Wszystko prawda. Edycja trzecia powstanie i z tego co wiem szukane są ''gwiazdy''... Rochstar na rzecz GTnL zrezygnował z innego przedsięwzięcia: ''Bitwy Chórów''...