[TVP2] Tak to leciało!

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Morus
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morus »

A ja go lubię, bo facet naprawdę jako jedna z niewielu z "gwiazd" w Polsce ma naprawdę głos. Poza tym bardzo fajnie prowadzi program, wprowadza miłą atmosferę.
Awatar użytkownika
Woszczu
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Woszczu »

Morus pisze:A ja go lubię, bo facet naprawdę jako jedna z niewielu z "gwiazd" w Polsce ma naprawdę głos. Poza tym bardzo fajnie prowadzi program, wprowadza miłą atmosferę.
Trafiasz w samo sedno panie!! ;)
Miecznikowski świetnie prowadzi ten program i jest naprawdę bardzo szczery oraz po prostu autentyczny w tym co robi.
Pytałem go niedawno jak się w owym programie"odnajduje" i przyznał, że wielce entuzjastycznie przyjął propozycję jego prowadzenia, głównie dlatego, iż sama idea teleturnieju bardzo mu się podoba...
Kocha muzykę, a program jest najzwyczajniej kolejnym etapem Jego artystycznego "spełniania"- w drodze ku niecierpliwie oczekiwanej przeze mnie solowej płycie ;)
Fanatycy mego pokroju czekają!! :D
paler1989
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: paler1989 »

prosze o pomoc bo szukam tytułu piosenek które wykonywała dziewczyna w programie "jak to leciało" i która wygrała 50 tys złotych z dnia 23 marca.
proszę o pomoc:(
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Artu »

No i znowu się zaczyna :/
lenka
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: lenka »

Ok... Mam pisać na temat? Więc piszę!
Dostałam się do programu, ale nagrania były już 2 dni później w Krakowie. Byłam zawiedziona, bo musiałam zrezygnować, ale teraz wiem,że nie ma czego żałować. Wręcz cieszę się ze swojej decyzji. Dlaczego?
TEN PROGRAM SCHODZI NA PSY!!!
Byłam zszokowana wczorajszym odcinkiem i prymitywnością jego uczestników! Powinni usunąć ten program jak najszybciej!
To jest największe dno TVP. Porażka!
Dziwię się,że Miecznikowski, którego uważam za rewelacyjnego człowieka, jeszcze chce w tym siedzieć!
Porażające...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Ice »

A może jakieś naprawdę konkretne argumenty? A może nie przedostałaś się do kolejnego etapu i jesteś tym bardzo zawiedziona i dlatego uważasz, że ten program to dno? Ja uważam, że ''Tak to leciało'' to jedna z najlepszych propozycji TVP 2 na wiosnę...
lenka
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: lenka »

Piotr G. pisze:A może jakieś naprawdę konkretne argumenty? A może nie przedostałaś się do kolejnego etapu i jesteś tym bardzo zawiedziona i dlatego uważasz, że ten program to dno? Ja uważam, że ''Tak to leciało'' to jedna z najlepszych propozycji TVP 2 na wiosnę...
Wiesz... Mylisz się... Sama się zdziwiłam, bo wcale nie zrobiłam takiego "show", o jakie mnie prosili, a dostałam się jako jedna z pierwszych osób po eliminacjach w Warszawie. Nie mogłam pojechać w wyznaczonym dniu na nagranie odcinka, dlatego przenieśli mi je na drugą połowę kwietnia, ale po tym, co zobaczyłam wczoraj zastanawiam się poważnie nad rezygnacją!
Jeśli uważasz,że to jest jedna z najlepszych propozycji TVP 2 na wiosnę, to chyba naprawdę nie mamy o czym rozmawiać!
Poziom tego programu ostatnio jest wstrząsający! Jak można dać się poniżyć i zrobić z siebie skończonego DEBILA publicznie?! Żadne pieniądze nie są tego warte!!!
Pomijam fakt,że ci ludzie nie znają tekstów banalnych piosenek, tzw. szlagierów, a ich zachowanie też znacznie odbiega od normalności!!!
Wydaje mi się,że człowiek biorący udział w tego typu przedsięwzięciu powinien mieć jakieś pojęcie na temat tego, jak się śpiewa i znać podstawowe utwory muzyczne, które tworzą naszą kulturę, nie sądzisz?
niunia32
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: niunia32 »

wczoraj w programie bral udzial moj kolega mateuszzdeb.ale szlag mnie trafil kiedy wylozyl sie na tak prostej piosence jaka jest pokolenie kombii.ja chcialabym taki kawalek dostac.mateusz zrobil z siebie kompletnego kretyna.nie omieszkkam mu o tym powiedziec.i jeszcze dalam mu kase zeby pojechal na casting,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dno..........
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Tak to leciało!

Dzieci po co jeździcie na castingi, płaczecie i wyżalacie się w internecie?
arek_blue
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: arek_blue »

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat następnego castingu. Chodzi mi dokładnie o termin i miejsce. Pozdrawiam
niunia32
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: niunia32 »

witam.co do nastepnego castingu to pewnie pojawi sie wiadomosc w ktoryms z programow.POZDRO
Awatar użytkownika
Woszczu
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Woszczu »

Kilka słów do wielce zbulwersowanej Lenki, której kompletnie nie rozumiem i dziwię się agresywności jej "retoryki"...

Mówisz że program schodzi na psy... ja jednak przestrzegam Cię przed wyrażaniem opinii w imieniu innych ludzi... To że Tobie się program nie podoba nie oznacza jednocześnie iż inni mają takie samo zdanie. Czytałem oraz słuchałem setki jak najbardziej pozytywnych wypowiedzi, komentarzy i opinii na temat owego programu. To pierwsza i zasadnicza sprawa...

Druga tyczy się Twojego "stosunku" do uczestników i powiem szczerze iż poczułem się lekko zdegustowany...
Bo jakże inaczej reagować na słowa, będące czystym afrontem i obrazą dla ludzi, którzy sumiennie zapracowali sobie na wzięcie udziału w tym programie??
Podstawowa kwestia, o której powinnaś wiedzieć jest taka, że to jaki osąd wydamy o drugim człowieku nie zawsze pokrywa się z opiniamii innych ludzi...

I jeżeli dla Ciebie człowiek śmiały, odważny, przebojowy jest kimś "prymitywnym" to mi się to po prostu w głowie nie mieści... i słów brakuje na opisanie takiego zjawiska.

Jakież znowu "dno" ?! Jakaż znowu "porażka"?! Co Ty nam Lenko opowiadasz! Dlaczego obarżasz ludzi??
Wołasz "debile", "prymitywy"... na jakiej podstawie?? W ostatnim odcinku pierwszy uczestnik pochodził z mojej rodzimej miejscowości co tym bardziej potęgowało moje pozytywne dla niego odczucia i muszę powiedzieć, że zaprezentował się świetnie!!
Dzisiejszy świat do takich osób należy!! Przebojowych, odważnych i "pozytywnie" zakręconych"!!
Kult przeciętności mija... Śmiejemy się z innych, krytykujemy, obrzucamy błotem... A gdyby to nas postawić w takiej a takiej sytuacji?? Czy my także wyszlibyśmy obronną ręką?? Czy jesteśmy na tyle doskonali, mądrzy, genialni że możemy bezwstydnie naśmiewać się z innych?? Krytykować ich za to że się wybili?? pokazali??
Czyż taka jest nasza, zwykłych zjadaczy chleba, rola??

Zastanówmy się czasem... cholercia bo mnie takie zjawisko społeczne po prostu oburza...

Cytat Lenki :
"Pomijam fakt,że ci ludzie nie znają tekstów banalnych piosenek, tzw. szlagierów, a ich zachowanie też znacznie odbiega od normalności!!!
Wydaje mi się,że człowiek biorący udział w tego typu przedsięwzięciu powinien mieć jakieś pojęcie na temat tego, jak się śpiewa i znać podstawowe utwory muzyczne, które tworzą naszą kulturę, nie sądzisz?"

Sprawę zachowania już przemilczę... Moim zdaniem każdy z dotychczasowych uczestników wypadł przed kamerą bardzo bardzo dobrze... Nie "nienormalnie"!! Nie mogę...
Co się tyczy znajomości tekstów- przepraszam bardzo, ale tego typu "pretensje" wobec uczestników są moim zdaniem po prostu śmieszne i kompromitujące osobę, która się w ten sposób wypowiada...

Co Ciebie Lenko obchodzi czy ktoś wygra te pieniądze czy nie?? Jaki jest w tym Twój udział?? jaki interes??
Nie znał jakiegoś tekstu- trudno... i co z tego?? W niedzielę obydwaj uczestnicy wygrali po 2000 zł... Czyli jednak jakąś wiedzę posiadali prawda??

Ideą programu jest wygrywanie pieniędzy... Sztuką jest jednak ową ideę rozwinąć i sprawić aby owo wygrywanie oprawione było świetną, klawą zabawą... "szołem" karaoke... Chwała ludziom przebojowych, ludziom odważnym i zakręconym!!

Trochę szacunku dla ludzi zaangażowanych i pracujących wytrwale dla sukcesu owego programu... Dziwisz się Lenko Miecznikowskiemu, że w tym "siedzi"?? Cóż... sam go niedawno pytałem co sądzi o całym przedsięwzięciu i jak podoba mu się rola prowadzącego i chyba nie będzie to zaskoczeniem jeżeli powiem że program bardzo mu przypadł do gustu i pracując jednocześnie świetnie się bawi...

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Tak to leciało!

Co do twojego wpisu zgadzam się w 100%. Lenka być może na castingu sobie nie zbyt poradziła i na przesłuchaniu wyrazili trochę nieco inne bardziej negatywne zdanie o jej występie na castingu przy czym wielce oburzona pisze, że program to dno... Ja i tak się upieram na swoim, że program jest dobry, co wiele razy podkreślałem.
Co do twojej dalszej wypowiedzi:
''Dziwisz się Lenko Miecznikowskiemu, że w tym "siedzi"?? Cóż... sam go niedawno pytałem co sądzi o całym przedsięwzięciu i jak podoba mu się rola prowadzącego i chyba nie będzie to zaskoczeniem jeżeli powiem że program bardzo mu przypadł do gustu i pracując jednocześnie świetnie się bawi...''
Właśnie to też mnie zdziwiło. Ale program nie jest o Miecznikowskim tylko o uczestnikach biorących udział w programie więc jest to jak najbardziej OK. Program jest dla osobowości którzy potrafią się świetnie bawić przy okazji wygrać pieniądze ale na pierwszym miejscu [w przypadku niektórych] jest właśnie zabawa. Takie programy mi się podobają chociaż nie jestem zagorzałym fanem takich formatów...
fukfuk
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: fukfuk »

Osobiście program jest fajny, prowadzący crazy man, któremu jak widać to się podoba i świetnie mu to wychodzi. Jak na tvp to bardzo dobry format a na castingu osób nie brakowało. Oglądalność można znaleźć tu
http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... TVP_2_.htm

Co do uczestników no cóż takie są wymogi show, nie oglądamy telewizji po to, żeby się nudzić a program chce przyciągnąć jak największą widownię (audytorium mieć :)) Hmmm a nasza kultura się zmienia, a co za tym idzie mass media próbują odpowiedzieć na zapotrzebowanie ale też ją kreują.

Lenka pozdrawiam - idź na nagranie słyszałam, że super zabawa - jak nie pójdziesz nie dowiesz się więc co Ci szkodzi :) a nóż zarobisz trochę kasy!

Woszczu ;) oko puszczam :)
aannuussiiaa
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: aannuussiiaa »

hej mam pytanko, czy wie ktoś może kiedy są powtórki tego programu? bardzo mi na tym zależy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”