[TVP2] Tak to leciało!

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 54
x 104

[TVP2] Tak to leciało!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

A mnie się właśnie wydawało,. że widziałem pasek z informacją, że konkurs jest nie ważny :-)
Cóż, mój błąd.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Ice »

Po pierwsze - usunąłem posty Anuli69 i wstawiłem jedynie brakujące cytaty do postów Kamila i Kamila2505. Takich postów nam nie trzeba, ale wypowiedzi tych userów są sensowne i nie chce ich kasować, dlatego wybrałem taką opcję.
Po drugie - Anula69 dostaje bana na tydzień za nieprzestrzeganie regulaminu - pisanie posta pod postem i i pisownię niczym dziecka neostrady.
Po trzecie - proszę o wykorzystywanie opcji ''raportuj''. Oczywiście nie neguję Waszych wypowiedzi bo są na miejscu, ale czasem niektórych postów nie przemyślanych nie zauważam.
Po czwarte - proszę o powrót do tematu dyskusji. ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Trzeciak »

We wczorajszym odcinku po raz pierwszy w historii programu padła główna nagroda w wysokości 150 000 złotych. Zdobyła ją 18-latka z Makowa Podhalańskiego. Szczerze mówiąc nie widać było po niej żadnego stresu, grała ryzykownie, miała dużo szczęścia i w ten sposób zgarnęła wygraną. Ci co wczoraj nie widzieli momentu wygrania głównej nagrody mogą kliknąć w link:http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... na-wygrana.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Susaneczka
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: Susaneczka »

Chciałabym się Was dopytać, o dokładniejsze informacje na temat potrzebnych dokumentów na casting. Który jak wszyscy wiedzą jest już niebawem.
Więc jak jest z NIP-em...? Bo jestem dość zdezorientowana. I gdy np. osoba jest niepełnoletnia czy może skorzystać z NIP-u swoich rodziców, czy to niemożliwe. Bo mając NIP trzeba się rozliczać a wolałabym tego uniknąć puki mogę, czyli max rok ;)
\
Byłabym wdzięczna za informacje na moje gg... 1423280 ;)
Z góry dzięki :)
anitka1
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: anitka1 »

Program tak to leciało jako sama idea jest fajna, jednak nie ma tam osob ktore naprawde cos potrafia zaprezentowac, a utwory są tak proste, ze budzą smiech, nic wiecej. patrzac po castingu niestety jury nie ma z kogo wybierac i to jest chyba drugie dno
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

@anitka1
1. To nie jest program typu "Idol", czy "Szansa na skuces" (krótko mówiąc "talent-show") tylko teleturniej, więc tu nie jest sprawdzany "talent" tylko wiedza, ewentualnie umiejętności uczestnika.
2. Utwory są takie jakie są, i nic na to nie poradzimy. Sam poziom teleturnieju jest już wystarczająco trudny (wystarczy pomylenie lub przekręcenie choć jednego słowa, aby odpaść z dalszej gry).
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

Jak poinformował serwis TVP.pl w Wielkanoc na TVP2 zostaną wyemitowane dwa odcinki specjalne programu "Tak to leciało!" z udziałem Dody i Nergala. Najsłynniejsza para showbiznesu tym razem zagrała i.. wygrała główną nagrodę (150 000 zł), która zostanie przekazana na cele charytatywne. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 4 kwietnia o 19:05.

Żeby nie było źródło do "newsa": http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... to-lecialo
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: CamilloIpla »

Najlepszy teleturniej muzyczny! Oglądam każdy odcinek. Podoba mi się to, że w tym programie dają nowe kawałki. Bo w innych teleturniejach muzycznych zazwyczaj są stare przeboje, które nie znam. A w tym programie zawsze lubię pośpiewać i zgadywać teksty. Fajna zabawa, polecam wszystkim :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

Już w najbliższą niedzielę o 19:05 TVP2 wyemituje 100. odcinek teleturnieju "Tak to leciało!", który będzie jednocześnie odcinkiem specjalnym. Gościem specjalnym będzie Piotr Kupicha, który swoją grę będzie kontynuował w odcinku, który zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną - 24 kwietnia. Wtedy też jako drugi zagra Maciej Zakościelny. Obaj panowie swoją wygraną przeznaczą na cele charytatywne.

źr: media2.pl, własne
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: CamilloIpla »

Uwielbiam ten program! Z chęcią obejrzę ten najnowszy odcinek z Piotrem i z Maćkiem :D Ciekawe jak on będzie śpiewał xD
simmon92
Użytkownik

[TVP2] Tak to leciało!

Post autor: simmon92 »

Kocham "Tak to leciało", najfajniejszy i bardzo taki szczery program. Bez parcia na szkło. Genialny prowadzący. Świetny zespół.

Następnym razem ogranicz używanie Caps Locka. / Karol
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

9 i 16 października o 18:55 w TVP2 zostaną wyemitowane specjalne odcinki programu "Tak to leciało!', w których weźmie udział Edyta Górniak. Wygrana zostanie przeznaczona na fundację Ewy Błaszczyk "Akogo".

Przy okazji - w ubiegłą niedzielę wystartował już 8. sezon teleturnieju. Już mogę powiedzieć po zapowiedziach, że to będzie najlepszy sezon w historii tego programu.

źr: medialink.pl/mediarun.pl
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

W ubiegłą niedzielę Edyta Górniak zgarnęła 50 000 zł rezygnując z gry w ostatniej piosence.

Tymczasem 6. i 13. listopada - kolejne odcinki specjalne "Tak to leciało!" - tym razem z udziałem Haliny Młynkowej. Kibicować będzie jej m. in. zespół z Cieszyna z 1. edycji "Bitwy na głosy", a nagroda zostanie przeznaczona na Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.

Więcej: http://www.plejada.pl/3,52732,news,1,1, ... tykul.html
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

W listopadowych odcinkach "Tak to leciało!" w jednym z wydań specjalnych wystąpi Alicja Węgorzewska - jedna z jurorek show "Bitwa na głosy".
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVP2] Tak to leciało!

Warto dodać, jako ciekawostkę, że dziś w programie wystąpił uczestnik, który miał ukończone 17 lat. Jest fanem Ewy Farny, dość długo się zastanawiał, ale wygrał 2000 zł.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”