[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 4
x 7

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Tak, wiem pojawił się chyba na koncercie TeX-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Post autor: Trzeciak »

Na koncercie jubileuszowym "Lata z Radiem" - śpiewał wraz z zespołem m. in. piosenkę Marka Grechuty "Dni których nie znamy" :).

EDIT:

Mogę nieoficjalnie potwierdzić, że wśród gwiazd "Bitwy na głosy 2" będą:
-Edyta Górniak
-Natalia Kukulska
-Sebastian Karpiel-Bułecka
-siostry Przybysz

źr: BRiH TVP SA
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 4
x 7

Post autor: Dijon »

Za dużo tych jubileuszów ostatnio :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Od tego weekendu między programami TVP2 emituje specjalny - dłuższy spot, który składa się z krótkiej czołówki, wykonania utworu "Time of my Life" z półfinału przez drużynę Urszuli Dudziak z 1 edycji show (podczas niego lektor - Przemysław Nikiel - mówi m. in. kwestię - "która gwiazda doprowadzi swój zespół do zwycięstwa") - i na końcu - pierwszy spot 2 edycji "BnG".

EDIT: Emitowany jest już spot z udziałem Janusza Panasiewicza, który zachęca na casting, który będzie w sobotę 14 stycznia. Mówi on: "Pamiętacie te emocje" (widać fragmenty z 1 edycji show) - podana jest także data i miejsce castingu, a na koniec - logo "BnG" i pod nim strona internetowa programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
unnami
Użytkownik
x 2
Kontakt:

Post autor: unnami »

Trzeciak pisze:Na koncercie jubileuszowym "Lata z Radiem" - śpiewał wraz z zespołem m. in. piosenkę Marka Grechuty "Dni których nie znamy" :).

EDIT:

Mogę nieoficjalnie potwierdzić, że wśród gwiazd "Bitwy na głosy 2" będą:
-Edyta Górniak
-Natalia Kukulska
-Sebastian Karpiel-Bułecka
-siostry Przybysz

źr: BRiH TVP SA
A Kukulska przecież się tak zarzekała, że nie będzie brała udziału w tego typu programach, odmieniło się jej? Dla mnie póki co jedyna potwierdzona gwiazda to Panasewicz bo go promują na facebooku BnG i wszędzie gdzie się da. Na resztę poczekam (ale jakby co to cieszę się z sióstr Przybysz i Moniki Kuszyńskiej (chociaż nie wyobrażam sobie jak oni przystosowują dla niej studio))

Wiadomo coś na temat jury? Skoro takie gwiazdy jak Kukułka czy Górniak nie, to kto?

Ja ostatnio rozmawiałem ze znajomym, że fajnym pomysłem byłoby odmłodzenie jury i: pozostawienie Jagielskiego, dodanie Małgorzaty Kożuchowskiej i dodanie jakiejś trzeciej gwiazdy z publicznej telewizji - ktoś z Rancza np., ale nie wiem kto tam gra, nie oglądam. Mam również wielką nadzieję, że nie będzie Szapołowskiej.

I jeśli rzeczywiście te wszystkie plotki/nieplotki/potwierdzenia się sprawdzą to komplet będzie wyglądać nastepująco:

Janusz Panasewicz (Olecko)
Edyta Górniak (Ziębice)
Natalia Kukulska (Warszawa)
Siostry Przybysz (również Warszawa?)
Ryszard Rynkowski (Elbląg)
Kamil Bednarek (Brzeg)
Monika Kuszyńska (Łódź)
Sebastian Karpiel-Bułecka (Zakopane)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

unnami pisze:A Kukulska przecież się tak zarzekała, że nie będzie brała udziału w tego typu programach, odmieniło się jej?
Miała wtedy inne plany, jeśli chodzi o swoją karierę.
Ja ostatnio rozmawiałem ze znajomym, że fajnym pomysłem byłoby odmłodzenie jury i: pozostawienie Jagielskiego, dodanie Małgorzaty Kożuchowskiej i dodanie jakiejś trzeciej gwiazdy z publicznej telewizji - ktoś z Rancza np., ale nie wiem kto tam gra, nie oglądam. Mam również wielką nadzieję, że nie będzie Szapołowskiej.
Co do "ekspertów" (bo tak czasem w "BnG" nazywa się jury), to zacytuję swój post sprzed kilku miesięcy:
Trzeciak z 22.11.11 pisze:Z tego, co nieoficjalnie wiem, to ze składu jury w "BnG 1" w nowym ma zostać tylko Alicja Węgorzewska. Prawdopodobnie zmieni się także partner radiowy, którym nie będzie już chyba Radio ZET.
EDIT: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... ia/6150332 - tu spot promujący eliminacje w Olecku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Oficjalnie potwierdzono, że Elbląg w 2. polskiej edycji "Bitwy na głosy" poprowadzi Ryszard Rynkowski. Castingi odbędą się 17 i 18 stycznia w Elblągu (wtorek i środę). Więcej: http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/m ... 4,1,1.html.

Cieszę się, że taki wokalista z taką charyzmą i nadal fajnym głosem wziął udział w tym projekcie. Liczę na kolejne potwierdzenia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Jak potwierdził serwis wirtualnemedia.pl w trzyosobowym jury 2. edycji programu "Bitwa na głosy" na pewno zasiądzie Alicja Węgorzewska. Nazwiska dwóch pozostałych jurorów jeszcze są nieznane.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ry ... e-na-glosy
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Swoją "16" reprezentującą Olecko skompletował już Janusz Panasewicz. Na przesłuchania w Olecku zgłosiło się ponad 300 chętnych, a do następnego etapu - czyli bezpośredniego przesłuchania z gwiazdą w Ełku zostało zakwalifikowanych 30 osób.

http://www.youtube.com/watch?v=21i7JuLGH-Y - spot promujący dzisiejszy casting w Elblągu, gdzie swoją drużyne utworzy Ryszard Rynkowski. Wiele wskazuje na to, że piosenka tytułowa zostanie bez zmian.

Kolejny już w ten weekend w południowo-zachodniej Polsce.

Na koniec - szykowany jest nowy teledysk promujący 2 edycję show TVP2. Tym razem jego tytuł to "Giganci", a jego premiera na antenie Dwójki już 7 lutego.
Pozdrawiam, Trzeciak
dlukasz
Użytkownik
x 6
x 3

Post autor: dlukasz »

Na koniec - szykowany jest nowy teledysk promujący 2 edycję show TVP2. Tym razem jego tytuł to "Giganci", a jego premiera na antenie Dwójki już 7 lutego.
Zeszłoroczny teledysk był oparty na Szweckiej wersji http://www.youtube.com/watch?v=N4j7WKLWWr4. po tytule który podał @Trzeciak nowy teledysk może byc oparty na tej tym razem Fińskiej wersji : http://www.youtube.com/watch?v=m5jPIIHE ... re=related
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

I chyba tak będzie - pewnie w związku z tym, że sezon wiosenny jest bezpośrednio przed Euro 2012 - to zapewne wykorzystają m. in. Stadion Narodowy w Warszawie :).

To już potwierdzone Edyta Górniak i Kamil Bednarek będą liderami zespołów w 2. polskiej edycji programu. Ta pierwsza poprowadzi zespół reprezentujący Opole - casting 20 i 21 stycznia (piątek i sobota). Pierwszego dnia odbędą się przesłuchania producentów w Narodowy Centrum Polskiej Piosenki przy ul. Piastowskiej 14A (od 9:00), a drugiego dnia gwiazda wybierze swoją szesnastkę.

Kamil Bednarek poprowadzi drużynę z Brzegu. Precasting w niedzielę 22 stycznia w brzeskim Ratuszu - ul. Rynek 1 - start także od 9:00. A w poniedziałek 23 stycznia lider także skompletuje swój 16-osobowy zespół.

Na koniec wg "Faktu" pozostałymi 5 trenerami będą: Natalia Kukulska, Monika Kuszyńska, Paulina i Natalia Przybysz oraz Jacek "Mezo" Mejer.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
unnami
Użytkownik
x 2
Kontakt:

Post autor: unnami »

Jak rzeczywiście Przybyszowe siostry będą oddzielnie to będzie prawdopodobnie największy bez sens tego roku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Nie. One swoją drużynę poprowadzą wspólnie - tak jak bracia Golec w pierwszym sezonie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Swoją drużynę w Elblągu skompletował już Ryszard Rynkowski. Casting okazał sie jednym z rekordowych - ponieważ zgłosiło się tym razem ponad 500 chętnych, z czego prawie 60 osób przeszło do drugiego etapu - czyli przesłuchania "w cztery oczy" z Ryszardem Rynkowskim.

Tymczasem od wtorku pojawił się spot promujący casting w Opolu z udziałem Edyty Górniak - na początku i końcu - krótki jingiel "Bitwy na głosy", a sam spot składa się z fragmentów specjalnego wydania "Tak to leciało!" z udziałem Edyty Górniak - w tle słychać także utwór „Let me entertain you" Robbiego Williamsa - z pierwszej edycji show.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3214
x 1423

Od wczoraj emitowany jest spot promujący castingi w Brzegu, skąd swoją drużynę poprowadzi Kamil Bednarek. Mówi on w sposób luźny typu "Na pewno to pamiętacie, przyjdźcie - stworzymy fajną drużynę". Spot podobny do tego z Ryszardem Rynkowskim.

Dziś także podczas "Rozmów kontrolowanych" na TVP2 pojawił się pomarańczowy pasek - a z lewej strony pomarańczowa cyfra "2" - na niej były informacje o castingach w Brzegu z Kamilem Bednarkiem.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”