[TVP2] Bitwa na głosy (2011-2012)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

A mnie się osobiście spodobał występ Kasi Zielińskiej. Ogólnie to lubię ten program za to, że kasa pójdzie dla potrzebujących i to, że śpiewają w grupach. Zauważyliście, że oni śpiewają z playbacku?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Właściwie, to profesjonalnie nazywa się to półplaybackiem - czyli z podkładem muzycznym, ale z śpiewem oryginalnym i ewentualnie jednym - dwoma instrumentami muzycznymi. Tak realizowane zapewne będą także odcinki "na żywo" show Polsatu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Żarty się kończą. Od najbliższego odcinka wszystkie zespoły będą musiały wykonać po 2 utwory. Natomiast za dwa tygodnie w odcinku wielkanocnym nikt z trzech pozostałych zespołów nie odpadnie, ale zespół, który otrzyma w Wielką Sobotę największą liczbę głosów zagwarantuje sobie udział w Wielkim Finale, który już 7 maja, i nie będzie się musiał martwić o swój los w przedostatnim odcinku - 30 kwietnia.

Przy okazji dziś do jury wróciła Grażyna Szapołowska, a przez chwilę na jej fotelu zasiadał Piotr Kędzierski. W ten sposób zażartowano z ostatnich pogłosek gazet plotkarskich, jakoby Szapołowska miała się rozstać z "BnG".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

http://www.rp.pl/artykul/641908_Englert ... owska.html - to tak w ramach oderwania o skutkach bycia członkiem jury w "BnG" i niekonsekwencji wobec widowni teatralnej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Po kilku odcinkach "BnG" nie mam wątpliwości, że show jest świetnie organizowane zarówno od strony realizacyjnej, jak i merytorycznej. Żeby się nie rozpisywać dodam, że świetnie wykorzystali Karol Strasburgera, którzy zapowiedział zespół Haliny Młynkowej w fajny sposób. Poza tym akcja promocyjna w Cieszynie. Zresztą show zawsze od tych dwóch stron co tydzień bardzo miło mnie zaskakuje.

I edycja show wchodzi w decydującą fazę. Dziś odpadł zespół Maćka Miecznikowskiego, zostały zespoły Urszuli Dudziak (Zielona Góra), Haliny Młynkowej (Cieszyn) i Piotra Kupichy (Katowice). Przed nami dwa półfinały i Wielki Finał. Za tydzień w pierwszym półfinale żaden z zespołów nie odpadnie, ale drużyna, która uzyska pierwsze miejsce wygra bilet do Wielkiego Finału. Pozostałe dwie drużyny o wejściówkę na finał walczyć będą za dwa tygodnie.

A perypetii z Szapołowską ciag dalszy: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... _mnie.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Arszenik
Użytkownik
x 3
x 1

Post autor: Arszenik »

Jako, że to publiczna spot reklamowy powinien brzmieć BITWA NA GŁOSY - BĘDĄ GŁOSY, BĘDZIE BITWA ;)
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

Post autor: CamilloIpla »

Lubię oglądać to show, zawsze oglądam powtórki w Niedziele, bo w soboty jednak wolę oglądać "Must be the Music". Covery śpiewane w chórkach, genialny pomysł. Czy ja mam takie wrażenie, czy jednak tak jest. Czy oni śpiewają z playbacku?
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Bardzo dobrze zrobił Englert.Teatrjest miejscem pracy,a Szapołowska jest pracownikiem, nie jest dziwne,że pracownik który nie wstawił się do pracy został zwolniony.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

W ogóle nie rozumiem po co zawracamy sobie tutaj głowę tematem Englert-Szapołowska. To ich prywatna sprawa. Poza tym to wspaniali aktorzy i o ich przyszłość nie musimy się martwić. Z głodu nikt nie umrze
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Dziś o 20:00 rozegrany zostanie ostatni półfinał I edycji "Bitwy na głosy". Wezmą w nim udział 3 zespoły - zespół Urszuli Dudziak z Zielonej Góry, zespół Haliny Młynkowej z Cieszyna i zespół Piotra Kupichy z Katowic. W Wielkim Finale, który już za tydzień tylko dwa zespoły będą walczyć o nagrodę główną - 100 000 zł na cele szczytne. Na pewno w finale zobaczymy zespół Piotra Kupichy, który udział w finałowym odcinku zapewnił sobie tydzień temu.
Dodatkowymi atrakcjami będą niespodzianki przygotowane przez Alicję Węgorzewską i Huberta Urbańskiego - być może oni także zaśpiewają z zespołami muzycznymi - jak w ubiegłym tygodniu Alicja Węgorzewska.

A oto jak będzie wyglądał finał programu:
bitwanaglosy.tvp.pl pisze:Wielki zwycięzca pierwszej edycji „Bitwy na głosy” nadchodzi! Pojedynek wszystkich gwiazd i ich zespołów w nowej odsłonie! Najlepsi soliści i ich szanse na karierę na muzycznej scenie.

Główną atrakcją finałowego wydania będzie wokalny pojedynek dwóch zespołów. Jednym z nich na pewno będą katowiczanie pod wodzą Piotra Kupichy. Zmierzą się w nim albo z zespołem Haliny Mlynkovej albo z drużyną Urszuli Dudziak. Kto będzie mógł przeznaczyć nagrodę główną na wybrany przez siebie cel?

Scena Bitwy zamieni się w Broadway! Aby poczuć imponującą atmosferę musicalu i zobaczyć zapierające dech w piersiach widowiska, nie trzeba jechać do Nowego Jorku, wystarczy włączyć Dwójkę. W studiu zabrzmią również gorące latynoskie numery oraz przeboje disco. Aby jednak ci bardziej refleksyjni nie czuli się pominięci, zabrzmią dźwięki przepięknych nastrojowych utworów, a przepiękne liryczne głosy, które objawiły się podczas pierwszej edycji programu, stworzą niezapomnianą atmosferę.

7 maja, oprócz zaciętej walki o pierwsze miejsce, zobaczymy także niecodzienne wykonania nowych piosenek pozostałych sześciu artystów i ich zespołów, którzy nie mogli doczekać się, żeby raz jeszcze zaśpiewać w muzycznym show.

Dodatkowo usłyszymy najlepszych solistów ze wszystkich drużyn, którzy przygotują razem coś wyjątkowego. Eksperci zdradzą swoje sympatie i powiedzą, którzy uczestnicy skradli ich serca. Czy Wojtek Jagielski wyjawi kogo chętnie puściłby na antenie radia Zet? A może Alicja zaprosi kogoś do wspólnego projektu? Już 7 maja dowiemy się kto ma największe szanse na karierę wokalną.

Gwiazdy, którym nie dane było sięgnąć po nagrodę główną, otrzymają propozycję nie do odrzucenia. Artyści będą mieli jeszcze jedną szansę na zdobycie funduszy na wybrany przez siebie cel charytatywny. Kto złoży im taką ofertę? Co będą musieli zrobić, żeby wygrać?
EDIT z 23:10: Dzisiejszy odcinek wygrał zespół Urszuli Dudziak z Zielonej Góry stosunkiem 53%-47% z zespołem Haliny Młynkowej z Cieszyna i to on zmierzy się z zespołem Piotra Kupichy za tydzień w walce o 100 000 zł na szczytne cele. W sumie drużyna Dudziak zasłużyła na finał - od początku kapitanka wiedziała o co chodzi w tym programie. Zespół Piotra się rozkręca, a w zespole Haliny coś się wypaliło.
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Brawo dla Ulszuli Dudziak. Żałuję tylko, że finał będzie kolidował z finałem Must Be The Music, bo wybiorę ten drugi, ale trzymam kciuki za Ulę, która jest dla mnie "Queen of polish jazz"
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 120
x 143
Kontakt:

Post autor: SNOL »

Polecam piosenkę otwierającą wczorajszy półfinał, czyli "Wyginam śmiało ciało" w wykonaniu zespołów, Kędziora i Huberta! :D Podczas napisów końcowych Urbański dużo bardziej wywijał na scenie, śmiesznie to wyglądało :lol:
http://youtu.be/tYNZBk_4kqU
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Hubert zawsze dobrze śpiewał i tańczył, co widać też tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=zB5sIBPYbTQ (uprzedzam, że dźwięk idzie nieco nierówno z obrazem).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP »

No i przy tym jak tańczył w Milionerach, gdy padł pierwszy i jedyny milion.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Post autor: piciu »

direct39 pisze:Hubert zawsze dobrze śpiewał i tańczył, co widać też tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=zB5sIBPYbTQ (uprzedzam, że dźwięk idzie nieco nierówno z obrazem).
Świetny filmik. Najlepiej wyszły próby do występu :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”