[TVP2] Dzieciaki górą

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

[TVP2] Dzieciaki górą

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Po prostu program mi sie nie podobał i tyle. z reszta nie tylko mi... co widać w postach moich poprzedników... Oglądałem dzisiejszy odcinek i głupie odzywki Kammela i pyskate dzieciaki mnie nie zachwyciły. Dlatego więcej tego programu nie obejrzę. Już lepiej jak "Wideoteka Dorosłego Człowieka była emitowana w piątki na miejscu tego teleturnieju.... Zobaczycie, program wyleci z ramówki po pierwszym sezonie...
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Ice »

Zacznijmy od tego do jakiej grupy widzów ten program jest kierowany i kto lubi oglądać takie widowiska (ja nie).
To czy program utrzyma się na dłużej będzie zależało od wyników oglądalności. W dodatku na tym Forum nie wypowiadają się wszyscy widzowie którzy oglądali program - komentarzy na temat tej produkcji były ze dwie, trzy. A widzów przed TV jest znacznie więcej.

Ogólnie pomysł jest może i dobry, ale dzieciaki i ich teksty zawiodły. Nie wiem czy to wina rekrutacji czy działanie celowe narzucone przez producentów. Zdaje się, że to drugie, albo... jedno i drugie.
no666name
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: no666name »

Ja mam zdecydowanie inną opinię na temat programu niż pozostali wypowiadający się na forum. Według mnie program wypadł bardzo fajnie...Właśnie czegoś takiego się spodziewałem. Program ani nie przerósł, ani nie zawiódł moich oczekiwań. Lekki, teleturniej na początek weekendu. Nic dodać, nic ująć.

Największym zaskoczeniem było dla mnie to, że Tomasz Kammel naprawdę dobrze sprawdził się w prowadzeniu tego typu programu. Jego życiowe zarozumialstwo na pewno mu w tym pomogło, bo przecież założeniem tego programu było to, że najważniejsze w nim są dzieci i to one są kreowane na największe gwiazdy i motyw przewodni programu. Zresztą sam tytuł mówi za siebie - "Dzieciaki górą". Zachowanie oraz wypowiedzi dzieci miały być zarozumiałe i to się doskonale udało. Dorośli byli często zmylani z tropu co jest dość oryginalne... To było w scenariuszu.

Jedynym minusem do którego mogę się przyczepić jest fakt, że program w niektórych momentach trochę przynudzał. Konkurencje mogłyby być ciekawsze no i uczestnicy w postaci dzieci także mogłyby się zmienić z odcinka na odcinek, bo tak program szybko może się znudzić...Ciekawy jestem oglądalności.
Awatar użytkownika
kamilasty
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: kamilasty »

Popieram przedmówce :D Też ten program mi się podobał(choć myślałem ze mi sie nie spodoba) Wcale nie uważam, żeby dzieci zachowywały sie jakoś bardzo nagannie(dorośli też nie byli święci) Napewno jeszcze oglądne ten program :)
mariam
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: mariam »

Obejrzałam ten program dzisiaj po raz pierwszy i co zobaczyłam? Grupę rozwydrzonych dzieciaków pod wodzą Pana Kamela. Tekst piętnastolatka skierowany w tzw. rozgrywce finałowej do jednego z dorosłych uczestników - "wyglądał pan na głupszego", nie spowodował żadnej reakcji u prowadzącego, ale podziwiam uczestnika, który w tej sytuacji zachował spokój. A może przed wpuszczeniem dzieciaków do studia zrobić im egzamin z kultury? Ja mam nadzieję, że ten program jak najszybciej zniknie z anteny. Wyjątkowa tandeta, skąd się biorą uczestnicy? czyżby telewizja płaciła im za to, że pozwalają się obrażać i "robić z siebie balona"?
miks1995
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: miks1995 »

Jak dla mnie to dzieciaki nie zachowywały się jakoś nagannie... ten 15 - latek ... on wypalił tak bo oni nie wiedzą jeszcze jak się przed kamerą zachować... myslę że w miarę odcinków to się fajnie rozwinie... zauważcie że dorośli nie byli specjalnie rozgadani... A kammel... jaki jest każdy widzi. Szkoda tej "wideoteki" ale może trzeba dać szanse młody, zdolnym i kreatywnym... kto wie czy za kilka lat jeden z nich nie zajmie miejsca Szpakowskiego, Torbickiej (to kilkanaście lat w przód) czy może i Kammela
TT190
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: TT190 »

Czy ktoś może wie gdzie i kiedy odbywają się nagrania tego teleturnieju??

Pozdro
Grace
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Grace »

Według mnie to nawet fajny teleturniej. Pozwala skierować myśl właśnie na tą prawdę: Kto jest mądrzejszy, dorosły czy dzieciak? Dzisiaj szczególnie podobał mi się Mikołaj który wedłuh mnie jest całkiem miłym dzieckiem.
miks1995
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: miks1995 »

Bum
JulA
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: JulA »

Czy zna ktoś pełne dane osobowe uczestników ??
Interesują mnie dane na temat Marka(15 lat)
Z góry dziękuje.
I można gdzieś zobaczyć pełną listę uczestników (dzieci)
Proszę o szybkie odpowiedzi !!
Pilne !
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Artu »

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/381/3 ... e%20danych
Wypełnia się wniosek, składa opłatę i voila.
bes
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: bes »

Witam. Brałam niedawno udział w teleturnieju "Dzieciaki górą" oczywiście po stronie dorosłych (odcinek nie był jeszcze emitowany). Jestem mile zaskoczona postawą Pana Kammela, jest przesympatyczny. Dzieci też są urocze, jeżeli chodzi o ich zachowanie - niektórzy uczestnicy forum twierdzą, że są zarozumiałe, no cóż taka jest formuła programu, to jest rywalizacja między dorosłymi, a dziećmi. Atmosfera w studiu jest bardzo miła, polecam udział w tym teleturnieju wszystkim, którzy lubią zabawę, bo o to w tym wszystkim chodzi.
zzzzz_zzzzz
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: zzzzz_zzzzz »

No takie dane są poufne, na końcu każdego odcinka napisane są imiona i nazwiska tych dzieciaków.

Według mnie teleturniej w porządku, a co do dzieci biorących w nich udział to nie wszystkie zachowują się beznadziejnie, powiem więcej, że jak dla mnie to prawie wszystkie są fajne, no może w wyjątkiem Benka.
JulA pisze:Czy zna ktoś pełne dane osobowe uczestników ??
Interesują mnie dane na temat Marka(15 lat)
Z góry dziękuje.
I można gdzieś zobaczyć pełną listę uczestników (dzieci)
Proszę o szybkie odpowiedzi !!
Pilne !
A jeśli można wiedzieć, to po co Ci takie dane?

{{{Posty połączone. Prosimy nie pisać jeden pod drugim. Pozdrawiam - Tomek}}}
iceegloo
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: iceegloo »

Czy wie ktoś może jak stac się jednym z dzieci w tym programie? Bardzo mnie to interesuje, gdyż chciałabym tam wystapic. Wielu znajomych mówi mi żebym sie zgłosiła ale szukam informacji i nic nie znajduje. Z góry dziękuje;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3202
x 1419

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak »

Niestety, aby dostać się do tego programu trzeba mieć od 9 do 15 lat i przyjść na casting organizowany przez producentów, a ten w najbliższym czasie nie jest planowany.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”