[TVP2] Dzieciaki górą

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Dzieciaki górą

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Program w piątki o 19:00. Katastrofa przez to skrócą o półgodziny Wideoteke Dorosłego Człowieka i przeniosą ją na środe na 19:35.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 293

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: kamil2505 »

:Wideoteka" jest super. Szkoda, ze posuwają sie na taki krok. Według mnie w TVP jest za dużo telenowel: "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia', "Egzamin z życia", "Złotopolscy"... Ile tego można oglądać??? Wszystko po kilkaset odcinków... A gdzie popołudnia z programami dla dzieci??? Za moich czasów zawsze były pasma z popularnymi programami dla dzieci i nastolatków, np. "Krzyżówka dla 13-latków". Niestety, patrząc na ramówke Dwójki to same seriale tam królują. W tym dużo powtórek. A co do tego teleturnieju to nie wiem... Mi programy Dwójki nigdy się nie podobały... Czegoś tam brakuje. Kiedyś pamiętam przez okres ferii zimowych był emitowany "Miliard w rozumie" z udziałem nastolatków. Był emitowany ok godz. 16.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Ice »

Według mnie w TVP jest za dużo telenowel: "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia', "Egzamin z życia", "Złotopolscy"... Ile tego można oglądać??? Wszystko po kilkaset odcinków...
Skoro te pozycje 'oglądalnościowo' stoją dobrze a nawet bardzo dobrze - głupotą byłoby likwidować wymienione przez Ciebie te seriale.
W tym dużo powtórek.
Teraz jest sezon wakacyjny więc nikogo nie powinno to dziwić.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 293

[TVP2] Dzieciaki górą

Rozumiem Cie, ale przykładowo serial "Gliniarz i prokurator" lecial już kilkanascie razy.... :/ Nie wspone juz o ciągłych powtórkach nawet, gdy nie sa to wakacje... :/ Ciągle seriale....
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Kamil »

Zauważasz ile mamy kanałów tematycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Skoro zlikwidowano takie programy widocznie nie miały zadowalających wyników oglądalności.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 293

[TVP2] Dzieciaki górą

Racja racja... Ale gdzie tu ta misja TVP???
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Dzieciaki górą

W TVP KULTURA I TVP POLONIA. Wszyscy tak mówicie o misji ale jeżeli puszczą taki Łossskot ok. 22 czemu nikt tego nie chce oglądać? Gdzie wtedy są obrońcy misji TVP? CO? Po za tym są programy poranne dla dzieciaków na TVP 1 oraz Wieczorynka. To obok MiniMaxów i Jetixów wystarcza. A co cały czas mają dzieci siedzieć przed telewizorami? To niezdrowe dla oczu!

---------
Bardzo mi przykro z tego powodu że Wideoteka znika z piątku. Bardzo ją lubiałem. Zauważcie że PIĄTEK to będzie najmocniejszy PRIME TIME dwójki od wielu lat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3020
x 1325

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak »

TVP2 od wczoraj zaczęła emisji ogłoszeń dotyczących zgłoszeń dorosłych do teleturnieju "Dzieci górą". Sceneria spotu jest podobna jak w tym pierwszym.

Edit z 3.08: pojawiła się strona programu dzieciakigora.itvp.pl, gdzie można się zgłaszać do tego teleturnieju.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: krzyniu_ibiza »

Widziałem reklame tego programu w TVP2 - beznadzieja. Nigdy też nie lubiłem Kammela i zapewne tego programu też nie polubie. Spada na psy ta nasza TVP.
joko
Użytkownik

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: joko »

Coraz więcej rodzi się dzieciaków-geniuszy i to już nie robi na mnie wrażenia. Poza tym Kammel zadaje wiele pytań z podstawówki, więc nic dziwnego ze dorośli nie znają pytań. Z reszta może i te dzieciaki są mądrzejsze ale są gorzej wychowane pyskate i zarozumiałe. Co to za odzywki, dorośli stoją odpowiadają kulturalnie, czasem zabawnie, a te dzieciaki się szarogęszą myślą ze pozjadały wszystkie rozumy i się wywyższają. Kammel z resztą też przegina, ciągle nabija się z dorosłych i nadskakuje dzieciakom tylko do nich sie zwraca i dorosych traktuje gorzej, na co tym bachorom ta forsa, na zabawki? Teksty Kammela są żałosne, wiecej tego badziewia nie obejrzę, bo coraz bardziej zaczynam nie znosić dzieciaków. Jak tak dalej pójdzie to odechce mi sie dzieciaków w przyszłości. ;/
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Alfernando »

Ja też nigdy więcej nie obejrze tego badziewa. Zgadzam się ze wszystkim tym co napisał poprzednik. To co te holerne bachory robią to przegieńcie. STOP TAKIM DZIECIOM.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: telefan »

Po ok. 10 minutach przełączyłem.Takiego badziewia nie widziałem od dłuższego czasu.A już myślałem, że Ciao Darwin nic nie przebije, a temu programowi niewiele brakuje.
Dzieci (rozwrzeszczane dzieciury) + Kammel + Dorośli = Dzieciaki górą = KATASTROFA
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

[TVP2] Dzieciaki górą

Może przez cięcia abonamentowe nie mogli sobie pozwolić na droższe dzieci :D

Najbardziej szkoda że dla takiego badziewia Dwójka przeniosła Wideotekę Dorosłego Człowieka na środę. Mieli mieć taki mocny PrimeTime w Piątek a to + GTNL = KATASTROFA.

O LOL! 13,15 lat sepleniące gówniarze i te ich teksty:
http://www.itvp.pl/player.html?mode=0&c ... o_id=43040

Wiem to brzmi głupio sam mam 15 lat ale takie teksty jakie prezentują mnie dobijają. Nigdy bym tak się nie wywyższał Boże jakie głupie dzieci.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 293

[TVP2] Dzieciaki górą

Program jest do niczego. Ale ja się tego spodziewałem. Program jest tak denny jak: "Mini szansa", "Duże dzieci", "Podróże z żartem", " SmaczneGo!", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Mój pierwszy raz" i inne badźiestwa. Wszystko oczywiście produkowane przez Dwójkę.... Nigdy ich programy rozrywkowe nie przypadły mi do gustu. Jedyne co im sie udało w tej kategorii to: "Familiada" i "Wideoteka Dorosłego człowieka". Co do "Dzieciaków góra" to wiem jedno - już więcej razy tego programu nie obejrzę... "Dzieciaki z klasą" byli sto razy lepsze... Ale to tvn robił...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Ice »

Nie wiem co masz do wyżej wymienionych produkcji. Rozumiem, że Tobie mogą się nie podobać, ale nie wszystkie z nich jak mówisz były / są ''badziewiaste''. A ''Dzieciaki Górą'' produkuje Endemol więc nie wiem o co się plujesz.
Nie porozumieniem jest porownywanie tej propozycji do ''Dzieciaków z klasą''. Przecież to dwa zupełnie inne formaty więc nie wiem czego się spodziewałeś - istnego podobieństwa?
Ale to tvn robił...
Czego to TVN nie zrobił... Wkurza mnie nie pisanie na główny temat a wypisywanie dziwnych insynuacji.
Ogólnie te większe widowiska zleca się firmie produkcyjnej a stacja płaci tylko za produkt i emituje daną propozycje. Teraz rzadko zdarza się aby stacja TV w całości wyprodukowała dany program. Więc nie do końca obwiniałbym Dwójki. A może taki cel przyświeca programowi? A może to po prostu wina nieodpowiedniej rekrutacji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”