[TVP2] Dzieciaki górą

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak » 05 mar 2010, 23:25

Nie tyle nową, co odświeżoną (to jest różnica). Poza tym zostało odświeżone logo programu (nazwa pisana jest dużymi literami) a także grafika ekranowa.

A co do formatu 16:9, już widzę komentarze typu "Czy tak nie mogli nadawać od początku?". Mi (jako młodemu widzowi) nie robi mi to żadnej różnicy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: TiM » 05 mar 2010, 23:34

Dokładnie: Czy tak nie mogli nadawać od początku? Oglądając ten program zawsze się dziwiłem, dlaczego produkują ten program w starym formacie, jak wtedy już większość nowych programów była realizowana w 16:9. Tu nie chodzi o wiek widza, tylko o typu telewizora. Na tych nowszych, takie programy ogląda się niekomfortowo. Miła zmiana, ale powtórzę po raz kolejny słowa: Czy tak nie mogli nadawać od początku?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak » 16 lip 2010, 15:57

Jak poinformował Romuald Orzeł w sobotnim wywiadzie dla "Super Expressu" po dwóch latach emisji teleturniej "Dzieciaki górą" znika z anteny. Powodem decyzji są m. in. niska oglądalność i wyczerpanie się formuły programu. Jutro o 11:50 zostanie wyemitowany ostatni - 84. odcinek programu.

http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/romu ... 45667.html - link do tego wywiadu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Poland » 16 lip 2010, 16:18

A tak się Rogalska chwaliła tym programem w Teletygodniu poza tym jak ten teleturniej miał przetrwać jak był w paśmie gdzie są ściśnięte 3 teleturnieje ??
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Kamil » 16 lip 2010, 16:34

Słaby program to nic dziwnego, że poleciał.
Sam wywiad pewnie był zwykłą promocją - są takie praktyki, że płaci się za reklamę tygodnikowi telewizyjnemu i gratis dorzuca wywiad :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Direct » 16 lip 2010, 18:35

Nie lubię Rogalskiej, jednak nawet bez niej, gdy prowadził Kammel, ten program mi się jakoś specjalnie nie podobał.

Fajnie by było, jakby w miejsce "Dzieciaków górą" przywrócili po raz trzeci "Koło Fortuny", ale na to chyba nie ma co liczyć...
Pozdrawiam, Direct
wislok
Junior

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: wislok » 17 lip 2010, 17:01

I dobrze,nie mogłem patrzeć na te cwane dzieci,co myslą,że są najmądrzejsze na świecie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Kamil » 17 lip 2010, 17:13

Nikt tego nie lubi. W "Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty" przynajmniej dzieciarnia była sympatyczna na ogół.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak » 18 lip 2010, 19:41

Drużyna dzieciaków (przynajmniej podczas ostatnich odcinków) aż tak niesympatyczna i zarozumiała nie była - przynajmniej mi się tak wydaje.

Ostatni odcinek, ze względu na przezbieg rozgrywki był bardzo ciekawy. Dorośli weszli do finału z kwotą 1000 zł (z najniższą możliwą, jaką można wygrać). W finale pierwszy z dorosłych pokonał 6 dzieciaków, podczas gdy siódmy, ostatni z drużyny dzieciaków pokonał całą czwórkę dorosłych. W efekcie dorośli zakończyli grę z zerowym kontem. Na koniec programu Marzena Rogalska zaprosiła na kolejny odcinek programu (zapewne producenci liczyli na 5. serię jesienią). Ale już wiadomo, że tego "kolejnego" odcinka nie będzie. Prezes TVP poinformował tydzień temu o zakończeniu emisji tej produkcji.
direct39 pisze:Fajnie by było, jakby w miejsce "Dzieciaków górą" przywrócili po raz trzeci "Koło Fortuny", ale na to chyba nie ma co liczyć...
Niebyłby to wcale głupi pomysł, wszak nowa edycja "Koła Fortuny" (ta od 2007 roku) zdobyła stałą mocną widownię mimo irytujących dla niekórych zachowań Krzysztofa Tyńca. Ale względy finansowe utrudniają zapewne zakup kolejnej licencji, i dlatego na razie nie ma co liczyć na powrót tego programu.

http://www.tvp.pl/rozrywka/teleturnieje ... la/1820426 - to taki "bonusik" na koniec :D.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Direct » 18 lip 2010, 19:54

3q33 pisze:nowa edycja "Koła Fortuny" (ta od 2007 roku) zdobyła stałą mocną widownię mimo irytujących dla niekórych zachowań Krzysztofa Tyńca. Ale względy finansowe utrudniają zapewne zakup kolejnej licencji, i dlatego na razie nie ma co liczyć na powrót tego programu
Powiem Ci, że wysłałem w sobotę do TVP mail z zapytaniem o ewentualny powrót KF w miejsce zlikwidowanych "Dzieciaków górą". Jeśli coś odpiszą - przekażę to gdzieś na forum.

EDIT z 19.07.2010:
Odpisali, że "obecnie nie mają tego w planach", czyli tak, jak się spodziewałem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Dzieciaki górą

Post autor: Trzeciak » 21 lip 2010, 20:02

Skoro część z tych teleturnieji zostaje, a część nowych będzie wprowadzanych w nowej ramówce TVP2, to tym bardziej spodziewałem się, że "Koło Fortuny" jesienią nie powróci, no bo jak miałby się ten teleturniej "zmieścić" w paśmie teleturniejowym.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”