[TVP2] Fort Boyard (2008-2009)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Fort Boyard

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Żenada jedna wielka żenada.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: Mario98 »

A mi jak każda wersja FB się podoba ;] Może tylko Weiss trochę nie pasuje ;]
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
kamilasty
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: kamilasty »

Oglądałem ten program. Myślałem, że będzie lepiej, ale nie jest najgorzej. Ciekawie było na końcu.
Awatar użytkownika
JaSiO_sZyMpAnS
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: JaSiO_sZyMpAnS »

Ja nie oglądałem zagranicznych wersji tego programu, ale ta polskajak dla mnie bardzo mi się spodobała i w sobotnie wieczory jak na razie mam już stałą pozycję w ramówce.
POLSAT:Włącz emocje!
TVN:Od 10 lat programowo najlepsza!
PULS:Żyje pulsem twojej rodziny.
itd...
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: majkel »

nie jest źle ... weiss dobrze się spisywał, szkoda tylko ze zagadki byly na niskim poziomie poza tym dobrze się oglądałote show... zobaczymy co będzie dalej... wg mnie w tv publicznej nie powinno się przerywać programu reklamami
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Kontakt:

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: krzyniu_ibiza »

Nie mam nic do Weissa, ale do tego programu zupełnie nie pasuje i psuje caly klimat. Natomiast muszę pochwalić prowadzących program bo robią to ciekawie. Uczestnicy jacyś głupkowaci się wydali. Jest pewien klimat, ale nie taki jak we francuskiej wersji programu.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: krystian1394 »

Program się chyba nie spodobał widzom bo nie ma go nawet w TOP10 Najchętniej oglądanych programach TVP2.Myślę,że widzowie woleli oglądać w tym czasie śpiewające gwiazdy w Polsacie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: Karol »

Bo nie ma co liczyć na jakiekolwiek sukcesy pierwszych odcinków nowych programów. W Polsce format musi się przyjąć. Dla porównania pierwszy odcinek "Zoom", który był jedynym magazynem sensacji w naszym kraju oglądało kilkaset osób, a jakiś czas później zbierał kilkumilionową widownię przed telewizorami. Zobaczymy co będzie dalej. Niestety nie obejrzałem pierwszego odcinka, ciekawe czy można gdzieś go zobaczyć w sieci.
ARTUR B.

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: ARTUR B. »

Można go obejrzeć na itvp.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVP2] Fort Boyard

Ściągnąłem go już z uploadu. Szczerze powiedziawszy to gdyby wywalić Gonerę, to program mógłby być trochę ciekawszy. Ogólnie uważam, że jest ok. Tylko przez to, że go skrócili do niecałych 52 minut, to program bardzo szybko mija.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 567
x 2775

[TVP2] Fort Boyard

Nie wiem czy ktoś o tym pisał - pierwszy odcinek "Fort Boyard" oglądało 1,77 mln widzów. Ale na dobrą sprawę nie mają szans z "Jak oni śpiewają", "Nianią" i nawet "Mam talent".
no666name
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: no666name »

Francuskiej ani żadnej innej wersji programu nie widziałem... Oglądałem za to pierwszy odcinek polskiego "Fortu Boyard". I....program ani ziębi, ani grzeje. Wg mnie jest zbyt chaotycznie. A to zdecydowany minus, ale może właśnie o to chodzi w tym programie. Konkurencje były dość ciekawe...Niektóre łatwe, inne trudne. Taka przeplatanka to dobry pomysł.

Minusem są także zagadki zadawane przez Janusza Weissa, chociaż on doskonale sprawdził się w programie. Te łamigłówki są zdecydowanie zbyt proste, wręcz banalne. Prowadzący także bardzo fajni....Kasia Glinka jako wspierająca uczestników i Robert Gonera jako groźny pan Fortu (w niektórych momentach jego mina, wypowiedzi i zachowanie były nawet zabawne).

Nie mógłbym nie wspomnieć o słynnych różowych koszulkach w których kazano pokazywać się męskim uczestnikom. Przecież to jest śmieszne...

Nie dziwi mnie niska oglądalność programu, bo kampania promocyjna programu była bardzo słaba. Właściwie poza anteną Dwójki to żadna. Zresztą w zeszłym tygodniu była piękna pogoda i mało kto zasiadł przed telewizorem. Mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień oglądalność wzrośnie mimo narastającej konkurencji, bo jeśli nie to okaże się, że Dwójka pośpieszyła się z produkcją drugiej serii programu....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: Trzeciak »

Nie wiem, czy wiecie, ale dla ciekawostki dodam, że we wczorajszym odcinku "Fortu Boyard" wystąpiła Monika Woźniak - dokładnie ta sama uczestniczka, która w marcu br. w programie "Strzał w 10" wygrała 100 000 zł. Nie wykonała ona zadnie na czas. co w efekcie spowodowało, że została zakmięta w więzieniu "Fortu Boyard" i nie mogła uczestniczyć w dalszych konkurencjach. Na kończu odcinku powiedziała, że całą tą wygraną, którą zdobyła jej drużyna (kapitanem jej był Mariusz Pudzianowski, a drużyna jego wygrała w sumie 32 160 zł) oddałaby jeszcze raz na przeżycie tej przygody.
Pozdrawiam, Trzeciak
Kuba 942
Użytkownik

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: Kuba 942 »

Format fajny tylko polska edycja słaba. Zagadki dziecinnie proste, producenci sami decydują kto ma wykonać zadania. Słabe wygrane. Oglądam to, ale o 20:35 włączam na 'Mam Talent"
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 138

[TVP2] Fort Boyard

Post autor: Kryterium0 »

No i jak donoszą WM w końcu podjęto decyzję o zmianie godziny nadawania "Fortu Boyard" - od 11 października będzie emitowany w soboty o 19:00. Konkurencja ich wykończyła :D. Tylko nie wiem po co robili tę dobrą minę jakiś czas temu mówiąc, że program jeszcze zdobędzie widzów - to było wiadome, że nie mają szans :)

W związku z tym z ramówki na jakiś czas spada "Orzeł czy reszta" i jak powiedział Burdek - tak było zaplanowane (już to widzę - hehe). Oni nawet nie potrafią się przyznać do tego, że ludzie nie chcieli tego oglądać i dlatego planują zmianę pasma. Ale oni wolą tłumaczyć się ogólnopolskim castingiem na bohaterów programu. Tylko, że takie coś robi się przed wpuszczeniem programu na antenę, a odcinek pilotażowy najczęściej ogląda się wewnątrz stacji i ocenia jego szanse na sukces w ramówce. Ten Burdek wykończy Dwójkę szybciej niż myślałem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”