[TVP2] Szybka piłka

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Założyłem ten wątek, bo w sumie magazyn "Szybka piłka" nie zalicza się do transmisji sportowych.

I jak wrażenia po pierwszym wydaniu? Moim zdaniem program SUPER! Ekstra czołówka, świetne studio. Dobrze dobrani goście, na plus, że w każdym odcinku będzie były sędzia, który wyłapywał będzie faule, których nie dopatrzył się sędzia w meczu.
Reportaże OK, goście na duży plus, dość Gmocha i reszty "ekypy".
Ogólnie program na 6/6.
piotrekbarwasny
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: piotrekbarwasny »

Rzeczywiście dobry porogram, zdecydowanie lepszy niż był na antenie TVN
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

Trochę zapów z pierwszego wydania "Szybkiej piłki".

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

P.S. Małe, bo musiałem zmniejszyć, żeby szybciej się wrzuciły bo zbyt czasu nie mam.
Miro
Obserwator
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Miro »

piotrekbarwasny pisze:Rzeczywiście dobry porogram, zdecydowanie lepszy niż był na antenie TVN
Największy plus to brak reklam i wcześniejsza pora emisji w porównaniu do TVN.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Alfernando »

Bardzo fajny magazyn też dam 6/6 choć tej zieleni to troche za dużo. Było śmiesznie np. Szczęsny: gdyby Legia zamieniła Iwańskiego na Maćka Iwańskiego z Szybkiej Piłki to by tylko zyskała :) albo Patyra: Kibice nie bić Radka :) . Patyra i Iwański też fajnie prowadzili, aczkolwiek irytowało mnie, że przed pytaniem czasami mówili Szybka piłka. Pomysł z sędzią świetny. Dziennikarze są potrzebni, aczkolwiek mogliby jeszcze zaprosić Szczepłka. Niewiem jak inne reportaże ale bynajmniej te Jaroszewskiego o śląskich drużynach były robione na potrzeby Aktualności a nie Szybkiej piłki. Nie ma takiej ciasnoty jak to było w TVN, aczkolwiek troszke mi brakuje Wilkowicza nie powiem :) Zobaczymy co obejrzymy za tydzień. Macie teraz przykład TVP jak chce to potrafi.
TVFan
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: TVFan »

Program dość dobry, studio troche przekombinowane ogolnie na plus ale programy takiego typu mozna codziennie oglądac na nsport tak więc nic nowego a i eksperci ci sami...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Ice »

TVFan pisze:Program dość dobry, studio troche przekombinowane ogolnie na plus ale programy takiego typu mozna codziennie oglądac na nsport tak więc nic nowego a i eksperci ci sami...
Ale nie każdy ma dostęp do nsport - tylko abonenci platformy ''N''. A do TVP2 większość ma dostęp. ;]
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Tak, a to ciekawe kolego bo nsport nie może pokazywać już skrótów i nie ma prawa do magazynu tak więc jak coś takiego można oglądać na nsport.
TVFan
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

nie chodziło mi o program takiego typu tylko o takiej samej formule...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Prosze o podanie mi przykładu.
TVFan
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

Dogrywka i rozmowy w Nwieczorze...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

No prosze. Dogrywka to program publicystyczny o szerokich pojęciach jak np. Sportowa debata TVP. Poświęcony jest sportowi a nie tylko futbolowi. A rozmowy to nie program, tylko jego część. nwieczór to taki sam program jak Sportowy wieczór i co też mam powiedzieć, że tylko futbolowi jest poświęcony.
Prędzej magazynami podobnymi byłyby Goalissimo i Zagraj to jeszcze raz bo są tylko poświęcone futbolowi, aczkolwiek też nie są o takiej samej tematyce co Szybka piłka.
stopter
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: stopter »

Pierwszy odcinek programu jak dla mnie dosyć średni,żeby nie powiedzieć słaby.
Miałem nadzieje,że ten program to będzie coś w stylu dawnego "Gola",ale gdy tylko zobaczyłem to studio moja nadzieja umarła.Kto te kolory wymyślił to ja nie wiem-ale ktoś chyba nie zbyt rogarnięty :) Studio na minus-to po pierwsze.
Dwójka prowadzących-Iwański,Patyra-no powiedzmy,może być.Patyra próbował być śmieszny,ale za bardzo mu to nie wychodziło-zbyt sztucznie się zachowywał :) Ale ta para pewnie się wyrobi-prowadzący na plus.
Przejdzmy do ekspertów.Zaczne może od czegoś miłego.Na plus i to zdecydowanie pan Szostek.Ten pan to bedzie chyba najbardziej kompetenty ekspert tego programu.Natomiast pozostali eksperci to była jakaś parodia.Szczęsny,którego nie trawie słuchać,ostatnio przegiął.Musiał coś chyba sobie chlapnąć przed programem,bo gadał takie bzdety,że szok.Ale to nie koniec-oprócz Macieja było jeszcze dwóch dziennikarzy.Pierwszy z nich,gdy gadał ciągle patrzył na kamere zamiast na swoich rozmówców :) Słabiutko wypadł.Natomiast drugi dziennikarzy do tv sie zupełnie nie nadaje-gada chyba szybciej niż myśli.Za bardzo chyba do serca sobie wziął nazwe programu "Szybka piłka" :).No i gadał też jakieś pierdoły,chciał,być śmieszny,fajny,ale jak dla mnie tragedia :) Podsumowujac-ekspert sedziowski jak najbardziej tak,pozostali eksperci NIE.

Materiały o drużynach mogły być zrobione lepiej,ciekawiej,bardziej szczegółowo,ale nie były też najgorsze.

Mam nadzieję,że w przyszłą niedziele bedzie lepiej.W studiu pewnie Szpakowski będzie(zdecydowanie na +,ahh ta "Sportowa Niedziela" kiedys o lidze Polskiej).Mam nadzieje,ze co tydzien beda sie pojawiać jacyś piłkarze w studiu.Zobaczymy :)

Liga+ i Liga+Ekstra niezagrożone. ;)
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

stopter pisze:Materiały o drużynach mogły być zrobione lepiej,ciekawiej,bardziej szczegółowo,ale nie były też najgorsze.
To jest niemożliwe :) Przerobić 16 drużyn w tyle czasu, do tego opinie ekspertów. Nie wyrobili by się.
stopter pisze:Liga+ i Liga+Ekstra niezagrożone. ;)
Oni już na starcie przegrywają z "Szybką piłką" pod względem oglądalności C+, a TVP 2...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Aczkolwiek ja bym za Patyre wstawił Kurowskiego. Nie wszystkim musi się ten program na siłe podobać. Moim zdaniem jest bardzo dobry, a co do materiałów to podzielam zdanie Evila. Michał Kołodziejczyk i Robert Zieliński wypowiadali się ciekawie. A pozatym jakiś pośpiech od czasu do czasu był wymuszony kolejnym materiałem. Ja bym w przyszłym odcinku widział Stefana Szczepłka i Andrzeja Juskowiaka. W sumie fajny pomysł z tymi ekspertami: dziennikarz, była piłkarz, sędzia, Szpakowski. Tak jak mówie to był tylko przedsmak. A na konkrety poczekamy do niedzieli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”