[TVP2] Szybka piłka

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
TVFan
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TVFan »

Alfernando pisze:No prosze. Dogrywka to program publicystyczny o szerokich pojęciach jak np. Sportowa debata TVP. Poświęcony jest sportowi a nie tylko futbolowi. A rozmowy to nie program, tylko jego część. nwieczór to taki sam program jak Sportowy wieczór i co też mam powiedzieć, że tylko futbolowi jest poświęcony.
Prędzej magazynami podobnymi byłyby Goalissimo i Zagraj to jeszcze raz bo są tylko poświęcone futbolowi, aczkolwiek też nie są o takiej samej tematyce co Szybka piłka.
Chodziło mi o formułe a nie o tematyke. Al dobra...Jeszcze popawka z mojej strony nie Goalissimo tylko Futbolissimo poniekąd swietny program...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Alfernando »

[wycięte]
stopter
Użytkownik

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: stopter »

[quote=""Evil""]Oni już na starcie przegrywają z "Szybką piłką" pod względem oglądalności C+, a TVP 2...[/quote]
wiadomo,że nie chodziło mi o oglądalność :) Tylko o sam poziom magazynow :)

Przekonamy się po pierwszej kolejce jaka będzie tak naprawde ta "Szybka piłka".Jeśli bedzie lepsza od tego Legijnego magazynu na tvn to bede zadowolony(a to nie bedzie zbyt trudne,wszak gorszego programu zrobic sie nie da) :)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Magazyn TVN-owski nie był aż taki kiepski. Był dobry na 4.
Czaja
Obserwator

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Czaja »

Jeszcze jakby nie było wtedy reklam na tvn-ie podczas magazynu to byłoby super.
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

Post autor: Evil »

Czaja pisze:Jeszcze jakby nie było wtedy reklam na tvn-ie podczas magazynu to byłoby super.
Kpisz?
70% magazynu to ględzenie o Legii. A gdy Legia przegrała jakiś mecz, to za wszelką cenę szukali przyczyn porażki. Po piłka była za twarda, bo murawa była za mokra.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

No nie przesadzaj nie mówili cały czas o Legii, lecz jej wątek dość często przejawiał się w programie, ale nie było aż tak źle, ja gdyby nie było reklam to podobałbymi się jeszcze bardziej. Ogólnie nie był najgorszy na 4.
Czaja
Obserwator

[TVP2] Szybka piłka

Evil pisze:
Czaja pisze:Jeszcze jakby nie było wtedy reklam na tvn-ie podczas magazynu to byłoby super.
Kpisz?
70% magazynu to ględzenie o Legii. A gdy Legia przegrała jakiś mecz, to za wszelką cenę szukali przyczyn porażki. Po piłka była za twarda, bo murawa była za mokra.
Nie opowiadaj że prawie 3/4 programu było o Legii. To nie był program "Magazyn Legia Warszawa".
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

Czaja pisze:
Evil pisze:
Kpisz?
Nie opowiadaj że prawie 3/4 programu było o Legii. To nie był program "Magazyn Legia Warszawa".
Ty chyba ani razu nie oglądałeś tego magazynu. No w końcu 23.00 to już późna pora.
ITI, Legia Warszawa to duży związek, i o tym chyba nie wiesz.
Czaja
Obserwator

[TVP2] Szybka piłka

Evil pisze:
Czaja pisze:
Evil pisze: Kpisz?
Ty chyba ani razu nie oglądałeś tego magazynu. No w końcu 23.00 to już późna pora.
Wiem o tym i oglądałem ten program więcej razy niż myślisz.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Magazyn Szybka Piłka odwołany!!! W niedziele go nie zobaczymy!!!
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

Czaja pisze:
Evil pisze:
Czaja pisze: Nie opowiadaj że prawie 3/4 programu było o Legii. To nie był program "Magazyn Legia Warszawa".
Więc nie mów mi, że ten program nie był robiony pod dyktando Legii i nie było żadnego faworyzowania tejże drużyny.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szybka piłka

Ciekawe co ze Szczęsnym. Myśle ze wyleci z nsportu, gdzie prowadzi magazyn Fotoreporter.
Czaja
Obserwator

[TVP2] Szybka piłka

Evil pisze:
Czaja pisze:
Evil pisze: Ty chyba ani razu nie oglądałeś tego magazynu. No w końcu 23.00 to już późna pora.
Więc nie mów mi, że ten program nie był robiony pod dyktando Legii i nie było żadnego faworyzowania tejże drużyny.
Po prostu mamy odmienne zdanie na ten temat. Nie kłóćmy się, bo to nie ma sensu. Wydaje mi się że Ty tak oceniasz ten program po ostatnim odcinku, kiedy mówili o młodych zawodnikach Legii, którzy zrobili duże postępy w tamtym sezonie.
Evil
Junior
x 2

[TVP2] Szybka piłka

Czaja pisze:
Evil pisze:
Czaja pisze:Wiem o tym i oglądałem ten program więcej razy niż myślisz.
Po prostu mamy odmienne zdanie na ten temat. Nie kłóćmy się, bo to nie ma sensu. Wydaje mi się że Ty tak oceniasz ten program po ostatnim odcinku, kiedy mówili o młodych zawodnikach Legii, którzy zrobili duże postępy w tamtym sezonie.
Hahahah, no Ty to naprawdę żartujesz! Każdy kibic, który zna się na rzeczy, powie Ci dokładnie to samo, co ja Ci powiedziałem. Ale podstawówce ciężko jest tłumaczyć.

Wypowiedzi użytkowników z innych for:

Kod: Zaznacz cały

wwf:A mnie zawsze denerwuje to pytanie jak Legii nie idzie. "Co się stało" , "co się dzieje" jakby Legia przez ostsnie 3,4 lata miała mistrzostwo polski lub grała świetnie w pucharach.

Krzysieq: 3 ludzi w studio...jeden to byly pilkarz Legii,drugii obecnie grajacy,do tego prowadzacy ktory zamiast tego garniturka mogłby spokojnie jak stroj "roboczy"ubierac koszulke (L),tylko czemu to to sie jeszce Legia TV,nie nazywa

Viking: zero obiektywizmu :/ to jest Legia TV i jeszcze do tego nyndza... bez komentarza

szprotson: jako ze TVN to na (L) maja - MINUTE
a na kazda inna druzyne ok30 sekund

Don Paolo: Jeśli ktoś oglądał Magazyn Orange Ekstraklasy na TVN-ie to pewnie zrozumiał, że ta stacja (ITI - właściciele Legii i... TVN-u)
jest stricte-legijna, ten dziennikarz NSPORT (w okularach) tak się podniecał tym Rybusem jakby nie wiadomo jaki talent się urodził, normalnie myślałem że doczekałem się nowego Pelego czy Maradony
szukać dalej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”