[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

Post autor: Trzeciak » 01 mar 2010, 16:42

TVP2 od tygodnia emituje promo 3.edycji programu "Kocham Cię Polsko". Prowadzący i kapitanki tym razem parodiują (jeśli to dobre słowo) znanych Polaków. Jak wynika z niego zmodyfikowane ma być logo programu (napis "Kocham Cię Polsko" tym razem będzie na biało-czerwonych płatkach). Oczywiście jak zwykle zostanie odświeżona scenografia, a także można spodziewać się odświeżonej oprawy. Dodatkowo podczas emisji niektórych programów emitowany jest "bumper" z napisem "Kocham Cię Polsko, piątek 5 marca o 21:10, a z lewej strony chodzi postać wykreowana przez Macieja Kurzajewskiego (prawdopodobnie Fryderyk Chopin).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 05 mar 2010, 23:32

Jest już po pierwszym odcinku 3. edycji programu "Kocham Cię Polsko". W programie zostało odświeżone wszystko od oprawy po formułę. Odświeżona i to znacząco została scenografia (jest bardziej kolorowe oświetlenie), oprawa (jest bardziej dynamiczna), jak i zasady (nowe rundy, nowości w dotychczasowych rundach, nowości w zagadkach muzycznych itp.). O zmianach mógłbym pisać z kilka stron, ale mi przypadły one do gustu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Post autor: TiM » 05 mar 2010, 23:37

Od strony graficznej to dla mnie się nie popisali. Te ''logo'' od początku mi się nie podobało. Z belkami także się nie popisali. Zwykłe, o wiele gorsze od poprzednich. Studio za to bardzo dobrze zlifting'owano. Tło w końcu nie jest ''statyczne'. Formuła dużo się nie zmieniła, a jak już to na plus. Mimo wszystko, jest dobrze :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 wrz 2010, 23:46

Dziś wystartowała czwarta edycja programu "Kocham Cię Polsko". Tradycyjnie odświeżona została scenografia na jesienną (w tle jesienny las, z pomnikiem Chopina, oraz ustawione wokół studia latarnie. Pojawiły sie nowe rundy - "Licytacje muzyczne" (zastąpiły "Licytacje") oraz "Filmowe przedszkole" (ta runda zastąpiła "Regiony Polski"). Nowości pojawiły się w zagadkach muzycznych - tym razem utwory nucą osoby przechodzące ulicami Warszawy. Nowość pojawiła się także w "Finale" - w ostatnim pytaniu na kole fortuny pojawiła się stawka "-50", co oznacza, że do ostatniego zakręcenia kołem sprawa wygranej jest nieroztrzygnięta.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

Post autor: CamilloIpla » 19 wrz 2010, 15:52

To tak jak ze mną było,. Nudziłem się i po prostu włączyłem ten program. Byłem zszokowany, że przy tym można naprawdę dobrze się bawić. Marzena Rogalska normalnie rządzi :D
Awatar użytkownika
jan65
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: jan65 » 02 paź 2010, 20:52

Proszę co to w ogóle jest program chyba dla małych dzieci a transmisja jakoś wieczorem w nocy. Jak dla mnie to słaby, nudny i infantylny. I te teksty - heh.
TVN BIZNES - mój ulubiony program
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 09 lut 2011, 21:06

Już od 4 marca w piątki o 21:10 TVP2 będzie pokazywała 5. edycję programu "Kocham Cię Polsko". Tradycyjnie pojawią się wiosenna scenografia i nowe rundy. Prowadzący i kapitanki pozostaną bez zmian. Jak podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział tajemniczo Maciej Kurzajewski w tej edycji dojdzie do eksperymentu - drużyny zostaną "połączone", a co z tego wyniknie przekonamy się wkrótce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Kontakt:

Post autor: waldus_5 » 09 lut 2011, 21:33

Eksperyment? Połączone drużyny? To z kim one będą walczyć? To chyba na chwilę tak, bo na dłużej to się chyba nie da.
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 10 lut 2011, 16:26

Warto także dodać, że już niedługo pojawi się spot promujący 5. edycję programu "Kocham Cię Polsko". Tym razem prowadzący i kapitanki w cielą się w role bohaterów "Trylogii" Henryka Sienkiewicza. Co ciekawe w sali zabaw znajduje sie telewizor, gdzie leci czołówka programu "Kocham Cię Polsko!" Spot będzie puszczany na antenie TVP2 już niedługo.
Pozdrawiam, Trzeciak
AlexLL
Użytkownik

Post autor: AlexLL » 10 lut 2011, 16:28

Ależ ten program jest beznadziejny. Nie dość, że jest bzdurny to jeszcze prowadzi go beznadziejny Wkurzajewski.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 11 lut 2011, 20:37

Beznadziejne to są twoje posty. Kiedyś TVP2 w tym paśmie emitowała bardziej żenujący program - mam tu na myśli "GTnL".

Jak można wyczytać na stronach TVP.pl w nowej edycji pojawi się runda "Urodziny" wzorowana na dziecięcej zabawie. Powróci także runda "Tajemniczy przedmiot", która towarzyszyła programowi przez pierwsze 6 odcinków w 3. edycji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Post autor: piciu » 11 lut 2011, 21:05

Nie lubię rundy "Tajemniczy Przedmiot". Wolałbym, aby powróciły "normalne" licytacje, a nie te muzyczne. Tylko niech nie zabierają najlepszej rundy, jaką według mnie są kalambury.
Obrazek
tomeh
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: tomeh » 13 lut 2011, 10:52

Kiedyś to oglądałem ale przestałem gdy zaczęło mnie to denerwować komercją
Pomocne artykuły infomiasto - na każdy temat.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

Post autor: Jakob » 15 lut 2011, 17:47

Też kiedyś oglądałem, ale przestałem gdy prowadzący na siłę zaczął faworyzować drużynę p. Zielińskiej.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Post autor: piciu » 15 lut 2011, 19:52

Masz rację! Oglądam obecnie czasami (czyt. rzadko), ale jak już oglądam to wkurza mnie faworyzowanie przez p. Kurzaja drużyny p. Rudej. Denerwuje mnie, że ona ma w finale zawsze jakiegoś fuksa.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”