[TVP2] Kocham Cię, Polsko! (2009-2012, 2016-2018)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3361
x 1492

[TVP2] Kocham Cię, Polsko!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

mi8sp1590Priv pisze:Nastąpiły zmiany w terminach i miejscu nagrań programu.

20.02.2016r. (1 odcinek)
21.02.2016r. (2 i 3 odcinek)
11.03.2016r. (4 i 5 odcinek)
12.03.2016r. (6 i 7 odcinek)

Nagrania odbędą się w KRAKOWIE w Studio TVP w Łęgu przy ul. Nowohuckiej 44.

Mam wrażenie, że program ten zajmie miejsce Postaw na milion, który również jest nagrywany w tym studiu
Przecież to, że wcale nie znaczy, że program wejdzie za "Postaw na milion". Do tego drugiego właśnie odbywają się castingi, a to, że kilka programów nagrywa się w jednym pomieszczeniu to nie jest nic nowego. Przypomnę tylko, że gdy były nagrywane pierwsze edycje "PnM", to na Łęgu nagrywano także "Tak to leciało" i "Kabaretowy Klub Dwójki". Demontaż jednej scenografii i montaż nowej to kwestia kilku dni. ;)

Zresztą w Łęgu była nagrywana także ostatnia edycja "MasterChefa", i chyba tam nagrywany jest teraz "MasterChef Junior". ;)
Medyk24 pisze: Rozumiem, że mimo zmian miejsca nagrań producentem nadal będzie Rochstar ?
Zgadza się. To format Talpy, więc prawdopodobnie Rochstar wciąż ma do niego prawa. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Post autor: wiatriwoda »

Już wiadomo kto nie będzie kapitanem w KcP -Koroniewska, choć ponoć już starała się o tę posadę-pisze Fakt .

– Gdy przed trzema laty Joanna dostała pracę w „Kocham Cię Polsko” była na topie. Grała w "M jak miłość" i było o niej głośno. Teraz jej gwiazda zgasła, a program potrzebuje kogoś, kto wzbudza emocje wśród publiczności - mówi Gwiazdom osoba z produkcji. Aktorka dowiedziała się, że produkcja rozmawia już nad ponownym angażem Katarzyny Zielińskiej. – Joanna jest zła, że tylko ona nie pasuje teraz do programu. Wie, że Kasia na pewno się za nią nie wstawi, bo zajęła w programie miejsce jej największej przyjaciółki Marzeny Rogalskiej – mówi nam współpracownik Koroniewskiej. I faktycznie Zielińska długo nie mogła pogodzić się z faktem, że Marzena została wyrzucona z „Kocham Cię Polsko”.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

Post autor: Nina »

Płakać nie będziemy ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Ja bym widział Kurdej -Szatan, choć ona ma te obostrzenia sponsorskie ,ale obawiam się , że wrócą do starych kapitanek.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

Post autor: Nina »

Z Kurdej-Szatan to prawie tak samo jak z Koroniewską :-\ Tyle, że ona chyba trochę młodsza ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Dla mnie zdecydowanie nie- to sympatyczna ,naturalna dziewczyna, bardzo wesoła w sam raz do programu, gra też w filmach, Koroniewska był sztywna i sztuczna.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 635
x 13

Post autor: MaciejOlek »

Cieszę się z powrotu programu. Naprawdę był świetny. Tylko ten ostatni sezon, zmiana godziny, pory, skrócenie, "zabiło" ten program. Prowadzący? Skoro nie Kurzajewski... Może Nowicki? Zawadzka? Byle nie Popek i Młynkova! A co do kapitanów drużyn - tylko Rogalska i Zielińska, no ale... już mi się gubi. Tutaj, że znów z Zielińską już rozmawiają, a ta z Rogalską tworzą nowy projekt do internetu... Poczekamy, zobaczymy. I jeszcze jedno. Najlepszą porą powinien być piątek 21:45. To jest możliwe, bo co z kabaretami w Dwójce po usunięciu "PT"?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Prowadzącą ma być kobieta ,stąd te plotki. Coś mi się wydaje , że kapitanami jesli nie Zielińska, Rogalska , mogą być faceci , Nowicki i Kammel choćby.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 529
x 1302

Post autor: Medyk24 »

W związku z udziałem Kasi Zielińskiej w TTBZ, z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że skład nowej edycji będzie całkowicie nowy, zakładając oczywiście, że Rogalska także nie wystąpi.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

Post autor: CaptainMorgan »

Według mnie na pewno zobaczymy tam Popek, nieważne w jakiej roli, niestety.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Sam o tym pisałem kiedyś i też mi się wydaje , że się pojawi. Nie patrząc na jej ostatnie historie-po tylu latach w sumie jej się należy-jeśli się nadaje i sprawdzi. Jak nie będzie Zielińskiej to Rogalskiej raczej też, więc będzie nowy skład. Chyba , że Kurzajewskiego wepchną na kapitana , ale wątpię.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

Post autor: CaptainMorgan »

Zawadzka byłaby rzeczywiście ciekawą opcją na uratowanie programu, oby się tam znalazła.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

Chciałem powiedzieć , że jest jeszcze wolna Richardson :) ale oby nie ona:) Mogą też wcisnąć Kasię Glinkę:)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 529
x 1302

Post autor: Medyk24 »

Dobrze, że mi przypomniałeś, że może być jeszcze gorszy wybór od Popek wśród gwiazd Dwójki, z całym szacunkiem ale Monika nie nadaje się do żadnej roli w KCP, Popek zdecydowanie lepsza ;)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2340

No widzisz zawsze może być gorzej jakby co:) A wiem jeszcze jest Radziszewska :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”