Strona 1 z 1

[TVP1] Małe dranie

: 11 wrz 2010, 15:00
autor: Trzeciak
Komunikat prasowy TVP pisze:Program prowadzony przez sześcioro dzieci w wieku 4-10 lat, których gościem jest znana osobistość z życia publicznego: celebryci, politycy, aktorzy etc. W każdym odcinku dzieci odwiedzają dom, mieszkanie lub inne prywatne miejsce wskazane przez osobę zaproszoną. Jest to główne pole działania prowadzących, którzy mogą zadawać zaskakujące pytania dotyczące znalezionych tam przedmiotów. Stałym elementem jest felieton o bohaterze odcinka, przygotowany przez dziecięcego reportera. Zadaje on innym osobom publicznym pytania na temat bohatera programu. W każdym odcinku bohater jest poddany testom na różne umiejętności oraz spełni się jedno z jego zabawnych marzeń z dzieciństwa.
Program startuje już dziś za pół godziny. Gościem pierwszego odcinka programu będzie Ryszard Kalisz. Za tydzień gościem będzie Mateusz Kusznierewicz, a za dwa tygodnie - Paweł Poncyliusz. Producentem programu będzie Mastiff Media Polska, która także wyprodukuje program "Wielka draka o dzieciaka", którego premiera już za tydzień w TVP2.

[TVP1] Małe dranie

: 11 wrz 2010, 17:01
autor: brk
Oglądałem ten program, i powiem, że jest ciekawy. Dzieciaki przyjemne, goście fajnie dobrani - po prostu fajnie się ogląda :)