[TVP1] Wściekłe gary

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

[TVP1] Wściekłe gary

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Komunikat prasowy TVP pisze:Program poprowadzi jeden z najlepszych, najbardziej doświadczonych polskich restauratorów - Adam Gessler, który potrafi z pasją opowiadać o jedzeniu. W czasie programu będziemy biesiadować w restauracji Adama Gesslera „U kucharzy”, gdzie zarówno w kuchni poznamy sekrety danego dania, jak i zjemy je w towarzystwie nietuzinkowych zaproszonych gości. W kulinarnych reportażach Adam Gessler zabierze nas do najciekawszych i najsmaczniejszych miejsc w Polsce polecając dania w różnych restauracjach w Polsce.
Program budzi kontrowersje już ze względu na sam pomysł oraz powodu prowadzącego, który de facto jest szwagrem Magdy Gessler (prowadzący "konkurencyjny" program w TVN-ie). Jednak na dobra sprawę program, aż taką "konkurencją" nie jest. Po pierwsze program kończy sie przed 17:55 (kilka minut póżniej zaczynają się "Kuchenne rewolucje", a w TVP1 "Jaka to melodia?") - chyba, że układ pasma popołudniowego TVP1 miałby być konkurencją. A po drugie program dotyczy czego innego, trwa tylko 30 minut i nie jest on takim "show" jak się wydaje. Podobnie 4 lata temu porównywano program Marty Wiśniewskiej "Let's Dance" (emitowanym w Polsacie) do "Tańca z gwiazdami".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

[TVP1] Wściekłe gary

Prowadzący program - Adam Gessler poinformował, że dziś został wyemitowany jedenasty - ostatni odcinek pierwszej serii programu - od przyszłej soboty będą emitowane powtórki programu. Wiele wskazuje na to, że wiosną zobaczymy drugą serię, a to za sprawą wyników oglądalności, które okazały się dość dobre, mimo, że program nie wygrał z "Kuchennymi rewolucjami" Magdy Gessler w TVN-ie. Choć zachowanie i zdanie gospodarza programu było niekiedy dość kontrowersyjne, to jednak zapewne i to przyciągnęło widzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP1] Wściekłe gary

Post autor: Direct »

"Wściekłe Gary" mają w sobie to coś. Nie są nijakie, jak niedawny program kulinarny Joanny Brodzik. I żeby nie było, nic do niej nie mam, bo aktorką jest świetną, ale ten jej program był po prostu słaby, moim zdaniem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

[TVP1] Wściekłe gary

Ja jestem jednak innego zdania. Według mnie program Brodzik był dobrym programem, bo pokazywał kuchnię polską w sposób prosty i przystępny dla średniego widza.

"Wściekłe gary" są już dla trochę bardziej wymagających widzów, którzy szukają czegoś troszkę "ambitniejszego". Podejrzewam także, że z powodu nieco kontrowersyjnych zachowań prowadzącego audycja osiąga trochę wyższe wyniki oglądalności.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP1] Wściekłe gary

Post autor: Direct »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ad ... niki-tvp-1 - program był liderem swojego pasma i wiceliderem w 16-49, a mimo to Iwona Schymalla, aktualnie kierująca Jedynką, zadecydowała, że nie będzie kolejnej serii. Szkoda.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

[TVP1] Wściekłe gary

A jednak druga seria programu pojawi się wiosną na antenie Jedynki, choć Iwona Schymalla początkowo planowała zdjąć ten program (wyraźnie nie miała pomysłu na sobotnie pasmo). Jak poinformowano na wczorajszej konferencji ramówkowej TVP1 nowe odcinki "Wściekłych garów" pojawią się już od 19 marca w każdą sobotę o 17:20. Formuła programu zostanie lekko odświeżona - będzie cykl poświęcony kuchni europejskiej. Warto dodać, że jest to jedyna nowość ubiegłorocznej jesiennej ramówki TVP1, która doczeka się swej kontynuacji wiosną.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

[TVP1] Wściekłe gary

Premiera drugiej serii programu została jednak przesunięta na 26 marca na 17:20. Ma to związek z tym, że tydzień wcześniej (19 marca) od 17:20 TVP1 będzie emitowała transmisję z Wiktorów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

[TVP1] Wściekłe gary

Post autor: piciu »

3q33 pisze:Ja jestem jednak innego zdania. Według mnie program Brodzik był dobrym programem, bo pokazywał kuchnię polską w sposób prosty i przystępny dla średniego widza.

"Wściekłe gary" są już dla trochę bardziej wymagających widzów, którzy szukają czegoś troszkę "ambitniejszego". Podejrzewam także, że z powodu nieco kontrowersyjnych zachowań prowadzącego audycja osiąga trochę wyższe wyniki oglądalności.
Według mnie program Brodzik był spoko, ale czasami niestety zanudzał. Co do "Wściekłych Garów" to telewizja publiczna (tak samo jak radio) powinna pokazywać także "ambitniejsze" programu - bo, w końcu od tego jest.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”