[TVP2] A normalnie o tej porze

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak wiadomo od 28 lutego w dni powszednie o 16:35 TVP2 będzie nadawała pasmo popołudniowe pod nazwą "A normalnie o tej porze" robione przez twórców "Pytania na śniadanie". Jak zapowiadano na dzisiejszej konferencji ramówkowej program nawiązywać będzie do tradycji legendarnego "Studia 2". Program poprowadzą m. in. Paweł Korsun i Wojtek Jagielski. Oprawa i scenografia programu będą odznaczać się nowoczesnym designem, co można zobaczyć na stronie internetowej programu (anormalnieotejporze.tvp.pl), gdzie więcej informacji na temat nowego programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

Post autor: Kamil »

A normalnie rzecz biorąc to TVN powinien być dumny :)
Widocznie MKAS jest tak dobrym programem, że Woronicza im go pozazdrościła.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Wg tvnfakty.pl Olimpia Ajakaiye zostanie jedną z prowadzących programu "A normalnie o tej porze". Dotąd Olimpia przez 8 lat prowadziła call-tv w TVN. Ja się Olimpii nie dziwię, że odeszła z TVN, który dawał jej do prowadzenia tylko wątpliwej renomy call-tv. W TVP2 będzie gospodynią popołudniowego talk-show, który na pewno pozwoli jej bardziej rozwinąć skrzydła.
Pozdrawiam, Direct
Bartus610
Użytkownik

Post autor: Bartus610 »

Wow , zdziwiłem się że Olimpia zrezygnowała z prowadzenia call tv na rzecz tvp .
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

direct39 pisze:Wg tvnfakty.pl Olimpia Ajakaiye zostanie jedną z prowadzących programu "A normalnie o tej porze". Dotąd Olimpia przez 8 lat prowadziła call-tv w TVN. Ja się Olimpii nie dziwię, że odeszła z TVN, który dawał jej do prowadzenia tylko wątpliwej renomy call-tv. W TVP2 będzie gospodynią popołudniowego talk-show, który na pewno pozwoli jej bardziej rozwinąć skrzydła.
Ja również sie nie dziwe, że prezenterka przeszła do TVP. TVN nie wykorzystał jej potencjału, i nie oferował jej nic więcej tak jak piszesz oprócz prowadzenia konkursów SMS-owych.

Jak napisał serwis wirtualnemedia.pl czwartym prowadzącym program jest performer i właściciel agencji reklamowej Rafał Betlejewski. Według tego serwisu w każdym odcinku będzie dwóch gospodarzy.

http://brtvp.pl/niezbednik/wiosna_2011/ - polecam prezentację wiosennej ramówki przygotowaną przez BRiH TVP S. A. Tam można znaleźć projekt scenografii do nowego programu popołudniowego TVP2.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

Od poniedziałku TVP2 emituje spot promujący nowe popołudniowe talk-show TVP2. Widać w nim ludzi w różnych sytuacjach, którzy opowiadają o swoim dniu (zaczynają swoje zdania frazami "A normalnie o tej porze..."), m. in. kobietę biegającą po lesie, mężczyznę będący w samochodzie w czasie korków, czy kobietę podczas wizyty u dentysty. Na koniec widać logo programu i biały napis "28 lutego o 16:35" na czarnym pasku, a na dole wyskakujące logo TVP2.

http://www.facebook.com/pages/A-normaln ... 592?v=wall - profil programu na Facebooku

EDIT z 19.02: TVP2 od dziś puszcza nowe spoty promujące program, gdzie widać fragmenty czołówki programu. Muzyka taka sama, jak w pierwszym spocie, na początku słychać także mowę ludzi "A normalnie o tej porze".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

Już w najbliższy poniedziałek startuje nowy popołudniowy talk-show społeczno-kulturalny TVP2. Tymczasem na stronie internetowej programu można zobaczyć zmodyfikowaną listę prowadzących

*prowadzący w pierwszym planie:
- Agnieszka Szulim
- Wojciech Jagielski
- Paweł Korsun

*prowadzący w drugim planie:
- Olimpia Ajakaiye
- Jason Polak

W każdym programie pojawi się "Gwiazda dnia", która pojawi się na kanapie (podczas omawiania ważnych tematów) lub w barze - tam pojawi się Barman wybrany w drodze castingu (ogłoszonego podczas "PnŚ").
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

Już za niecałe 10 minut pierwsze wydanie programu "A normalnie o tej porze". A wśród gości pierwszego odcinka m. in. Janusz Palikot.
źr: facebook.com/anormalnieotejporze
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

Program straaszny. Ascetyczna scenografia, tragiczny współprowadzący, dziwaczne materiały.
Jak dla mnie kicha straszna na razie.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 130

Post autor: matik »

Mi się podobało z wyjątkiem oprawy graficznej. Studio takie "inne".
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Post autor: piciu »

Kamil pisze:Program straaszny. Ascetyczna scenografia, tragiczny współprowadzący, dziwaczne materiały.
Jak dla mnie kicha straszna na razie.
Wiedziałem, że to będzie klapa. Ale oczywiście to miało być "alternatywne talk-show" :D czy jakoś tam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

'Czy jakoś tam' może się poprawić. Sam zamysł dobry tylko dopracować i fajny program będzie. :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

A gdzie tam fajny?
Takie gadanie o niczym w fatalnym studio.
Poleci do czerwca i zejdzie z anteny.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

Post autor: TiM »

Mogę pochwalić program za bardzo ciekawą, niespotykaną oprawą graficzną i.... na tym się kończą pochwały. Program nudnawy, zachowanie prowadzących strasznie aroganckie (Miałem wrażenie Pan Jagielski ze straszną niechęcią rozmawiał z gośćmi) a scenografia niby sprawiała wrażenie dużej, ale pusta biel z tyłu drażniła (przynajmniej mnie). Na razie to porażka, zobaczymy czy się wyrobią

Czołówka programu: http://www.youtube.com/watch?v=PWvGeyHvlPM
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 127
x 158
Kontakt:

Post autor: Ama18 »

Obejrzałem fragment (na więcej nie miałem ochoty). Program jest na siłę "inny", z własnym charakterem. Wypada to trochę sztucznie i marnie...

Takie "rozmowy o niczym" - tylko zamiast rano, to popołudniu. Brak tu jakiejkolwiek "pompy", rzeczy, która mogłaby zaciekawić widzów... Choć w sumie - jakich widzów? Obecnie "A normalnie o tej porze" nie ma dla mnie grupy docelowej. Młodzież na TVN-ie lub robi coś innego, starsi przy "Modzie na sukces" - choć mogą i na Dwójke przełączyć, "wiek średni" odbije się od programu.
Ten talk-show jest tak samo łatwy do odbioru i przyswajalny, jak rozmowy w radiowej Dwójce tak koło północy - taki sam poziom słownego i wizualnego "nadęcia".

Prowadzących nie komentuję. Jagielski mnie irytował i szybko opinii o nim nie poprawię. Drugiej osoby jakoś nie potrafię scharakteryzować. To źle - bezpłciowy prezenter nie ma szans w tego typu audycjach...

Na razie sukcesu komercyjnego nie wróżę. Chyba że po wielu poprawkach... Niemniej pierwsze wrażenie słabe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”