[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś zarówno na antenie TVP1, jak i w internecie rozpoczęła się promocja koncertu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Jutrzejszy koncert upłynie pod hasłem "największe hity lata 2011". W ramach tego odbędzie się akcja "Tornister pełen uśmiechów" z którego dochód z głosowania SMS przeznaczony będzie na wyprawkę szkolną dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin.
Prowadzący Ci sami, którzy prowadzili koncert w Inowrocławiu, czyli Ania Matusiak (TVP1) i Krzysztof "Jankes" Jankowski (Radio Eska).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mały OT - akcja "Tornister pełen uśmiechów" będzie kontynuowana na antenie TVP1 w najbliższą sobotę 3 września.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Sylwia Grzeszczak musiała przez niecałe półtorej godziny pokonać w linii prostej ponad 85 km, aby dotrzeć z koncertu Polsatu "Podziel się posiłkiem" na Jedynkowo-Eskowe "Hity na czasie" :P Może helikopterem?

Swoją drogą, z jednej strony artystka jest bardzo popularna (a w tych koncertach chodzi o to, co jest najczęściej grane w stacjach radiowych), z drugiej strony - przynajmniej mnie jest niedobrze od tej wszechobecnej Sylwii Grzeszczak...
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Właśnie się zdziwiłem, że najpierw zaśpiewała na koncercie "Podziel się posiłkiem", a już za półtorej godziny była w Bydgoszczy (Hity na czasie).

Oba koncerty mi się podobały (najpierw oglądałem "PsP", a potem "HnC"), tylko szkoda, że Lolita zaśpiewała z playbacku. No i znowu koncert został ucięty (wcześniej EMA 2011), czy nie można było tego dobrze zaplanować, żeby zmieścili się w czasie?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Mi niestety koncert się nie podobał, wolałem koncert na polsacie.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Kolejne "Hity na Czasie" i po raz kolejny zaprosili naprawdę fajną ekipę wykonawców. Koncert jednak mógłby mieć 2 pary prowadzących, tak jak to było rok temu.
No i szkoda, że występ Roberta M. ucięli. Czy zrobiłoby to różnicę, jakby film emitowany i tak po 23, zaczął się 2 minuty później...?
Obrazek
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

A mnie znów koncert nie do końca się podobał z powodu doboru artystów... za dużo muzyki klubowej. Widocznie wypadam z ich targetu:) Moim zdaniem najlepszy koncert "Hity na Czasie" obył się w zeszłym roku w Płocku pod każdym względem!!!
Co do Polsatu to oprawa koncertu i scena niezbyt ciekawa... ale artyści i prowadzący bardzo mi się podobali dużo lepiej niż w TVP1. Choć nie wiem czy można porównywać te dwa koncerty, bo przecież każdy miał inny cel i charakter.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Jestem również zadowolony, z tego, że nie podzielili wczorajszego koncertu na dwie części.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] Hity na czasie 2011 - trasa koncertowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tektura pisze:Sylwia Grzeszczak musiała przez niecałe półtorej godziny pokonać w linii prostej ponad 85 km, aby dotrzeć z koncertu Polsatu "Podziel się posiłkiem" na Jedynkowo-Eskowe "Hity na czasie" :P Może helikopterem?
Używanie helikoptera przez wokalistów wbrew pozorom nie jest niczym rzadkim. Na festiwalu w Opolu w 2009 roku Ewelina Flinta właśnie wyleciała helikopterem z Opola, by po swoim występie zdążyć na inny koncert.

Tak poza tym - wczorajszy koncert bardzo fajny - taki przyjemny. Były nawet skecze Kabaretu Skeczów Męczących, którego bardzo lubię.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości