[TVP1] Świat się kręci (2013-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 14 wrz 2015, 21:01

Na miejscu Radziszewskiego zamienił ze sobą "Klan" i "Jaką to melodię?", która notuje bodajże lepsze wyniki od telenoweli Jedynki i bardziej pociągnęło do góry "Świat się kręci".
Pozdrawiam, Trzeciak
lukaa
Junior

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: lukaa » 15 wrz 2015, 4:40

Zdejmując program TvP strzeli sobie w kolano. . Święci się znaleźli którzy nie zaliczają wpadek ten cały TvP. Wydając miliony publiczne. Stfu =) Niech włączą może Moda na sukces od pierwszego odcinka i gitara. Albo zrobią w wersji polskiej =)
xyz
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Medyk24 » 15 wrz 2015, 12:33

https://www.facebook.com/maciej.kurzaje ... =1&theater - jakże te zdjęcie jest adekwatne do zaistniałej sytuacji -
[ Spoiler ]
POZDRAWIAM, Medyk24
Johnny
Obserwator

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Johnny » 15 wrz 2015, 12:55

A ja się domyślam skąd ta wpadka i dziwię się, że nikt z was na to nie wpadł. Po prostu wynikała ze zwykłej niewiedzy Kurzajewskiego, który zapewne myślał, że program Rinke będzie w TVP1. I to zdanie państwo wiedzą w jakiej stacji (miał na myśli, że oczywiście wiadomo, że w jedynce)
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Medyk24 » 15 wrz 2015, 13:03

Abstrahując od tego czy wiedział czy też nie (choć to jest oczywiste, że tak ) Kurzajewski dokonał autopromocji programu konkurencji i został za to ukarany.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 15 wrz 2015, 13:26

Johnny pisze:A ja się domyślam skąd ta wpadka i dziwię się, że nikt z was na to nie wpadł. Po prostu wynikała ze zwykłej niewiedzy Kurzajewskiego, który zapewne myślał, że program Rinke będzie w TVP1. I to zdanie państwo wiedzą w jakiej stacji (miał na myśli, że oczywiście wiadomo, że w jedynce)
Mylisz się i to bardzo. Gdyby miał na myśli TVP1, to by jasno powiedział (jak przy programie "Rolnik szuka żony"), że program jest nadawany w Jedynce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: pulkownik » 15 wrz 2015, 13:27

Johnny pisze:A ja się domyślam skąd ta wpadka i dziwię się, że nikt z was na to nie wpadł. Po prostu wynikała ze zwykłej niewiedzy Kurzajewskiego, który zapewne myślał, że program Rinke będzie w TVP1. I to zdanie państwo wiedzą w jakiej stacji (miał na myśli, że oczywiście wiadomo, że w jedynce)
Nic mnie tak dawno nie rozbawiło :D Że niby Kurzajewski nie wiedział, że jego szef, znajomy, robi program dla Polsatu? :lol:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Rektor » 15 wrz 2015, 13:33

Oj Trzeciak, na poważnie wziąłeś to co napisał Johnny? :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 15 wrz 2015, 14:42

Żeby to była jego pierwsza bzdura, którą napisał. ;)

Wracając do sprawy - pełnomocnik Rinkego Rooyensa - Maciej Kubiak podtrzymuje zdanie przesłane w oświadczeniu Rochstara, a reakcja Kurzajewskiego była "spontaniczna", a co za tym idzie - nie do końca przemyślana. Kurzajewski wciąż nie komentuje sprawy: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... tu-w-TVP-1
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: TiM » 15 wrz 2015, 15:51

Dijon pisze:Moim zdaniem TVP robi trochę z igły widły. Na zachodzie w programach typu talk-show takie elementy promocji programów konkurencji pojawiają się bardzo często i nikt tam nie robi z tego jakiejś wielkiej tragedii...
Jednak takie lokowanie programu w publicznej telewizji i bez porozumienia z nadawcą jest zupełnie inną sprawą... Pan Rinke po prostu kłamie i tu nie ma żadnych wątpliwości (co tylko potwierdził zap Janka, który pokazywał Rinke trzymającego smartfona na którym wyświetlana była okładka jego książki). No po prostu czysty zbieg okoliczności :lol:
[...] jak również nie była planowana przez redakcje ani producenta i była spontaniczną i emocjonalną reakcją na zaskakujący Prowadzącego, zabawny i merytorycznie uzasadniony fragment próby adekwatny do tematu rozmowy, którym był stres w pracy.
Specjalnie obejrzałem sobie ten fragment i to było tak spontaniczne jak lokowanie margaryny w Klanie :lol:. Nie mówię, że ten materiał z Rinke był wyreżyserowany, ale pokazanie tego na antenie w taki sposób wskazuje na to, że ktoś próbował sobie dorobić ideologie do tego materiału z przytulaniem, ale chyba mu nie wyszło.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 15 wrz 2015, 16:02

Tylko promocja książki, a promocja programu telewizyjnego (mimo tego samego tytułu) to dwie zupełnie różne kwestie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Johnny
Obserwator

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Johnny » 15 wrz 2015, 18:43

A jakie macie dowody, że nie było tak jak ja mówię? Istnieje domniemanie niewinności. I jeżeli nie ma dowodów to trzeba interpretować na korzyść wszystkich za to odpowiedzialnych. Ja bym na miejscu Macieja Kurzajewskiego złożył takie wyjaśnienia przed TVP jak podałem. Bo i tak by mi nie udowodnili, że zrobiłem to celowo.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 15 wrz 2015, 18:45

Przecież po zeznaniach Rochstara i Kurzajewskiego i tak wiadomo, że chodzi o program konkurencji. Nie szukaj dziury w całym, bo się pogrążasz kolego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Trzeciak » 16 wrz 2015, 13:08

Presserwis umieścił sprostowanie dotyczące obu artykułów dotyczące programu, które portal wydał: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... rostowanie
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVP1] Świat się kręci

Post autor: Rektor » 16 wrz 2015, 15:01

No sorry Johnny, ale to tłumaczenie jest zbyt nieprawdopodobne. Ja na początku myślałem, że Ty żartujesz, ale jak się okazało podtrzymujesz tę brednię.Kurzajewski zrobił z siebie idiotę. Rinke jakoś sobie poradzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”