Sekrety rodzinne

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Sekrety rodzinne

Post autor: stevie » 16 sie 2006, 15:13

Nowe reality show TVP 1 ujawni tajemnice gwiazd
16.08.2006

Jesienią ruszy nowe reality show pt. "Sekrety rodzinne", w którym poznamy drzewa genealogiczne znanych osób.

Bohaterami nowego reality show, które wyemituje telewizyjna Jedynka, będą gwiazdy i osoby publiczne. Będą one na antenie opowiadać o swoich przodkach i korzeniach. Specjaliści, genealodzy, opracują dla nich natomiast ich drzewa genealogiczne. Choć prowadzący program może zaskoczyć swoich gości nieznanymi im faktami z ich przeszłości, na wizji nie zostaną ujawnione ewentualne kompromitujące zdarzenia.

"Sekrety rodzinne" powstały w oparciu o pomysł brytyjski. Jednak w programie BBC "Who Do You Think You Are" goście sami odkrywają tajemnice swojej rodziny i tworzą drzewo genealogiczne. Zanim polska wersja programu zostanie wyemitowana, prezes TVP Bronisław Wildstein musi podpisać umowy związane z projektem. - Jeśli tak się stanie, od razu ruszamy z produkcją - ujawniła Małgorzata Raczyńska, dyrektor TVP 1. W takim wypadku byłby to pierwszy od dawna tak duży projekt TVP.

Wśród pierwszych gości znajdą się Krzysztof Cugowski i Artur Barciś. Ten ostatni stwierdził, że nie liczy, że w jego rodzinie zostanie odkryta jakaś tajemnica. - Nie spodziewam się, że wśród moich przodków znajdzie się jakiś hrabia czy książę. Najprawdopodobniej mam chłopskie korzenie - wyznał. Idea programu nie odpowiada natomiast Marii Pakulnis, która stwierdziła, że badanie rodzinnej przeszłości to intymna sprawa i ona robi to sama. Podobnie uważa Wojciech Mann. - Trzeba mieć świadomość, że w wyniku takich poszukiwań można zarówno odkryć skarb, jak i bardzo się zdziwić, a nawet zawieść - zauważył.

Wcześniej TVP wyprodukowała reality show pt. "Miasto marzeń", które nie było jednak sukcesem. Tym razem oprócz "Sekretów rodzinnych" TVP1 szykuje jeszcze "Wild Kids" z udziałem dzieci, a TVP2 - "Supertalent", w którym poszukiwać będzie showmana.
Żródło: Wirtualnemedia

Jak dla mnie to dobry pomysł,bo będzie się można dowiedzieć czegoś np. o przeszłości znanych ludzi. Ciekawe,czy ten program zdobędzie popularność.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Sekrety rodzinne

Post autor: RaPi » 16 sie 2006, 15:23

Jak dla mnie to kolejny komercyjny shit który nijak ma się do misji publicznego nadawcy.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Sekrety rodzinne

Post autor: Tomek » 16 sie 2006, 16:42

A kogo obchodzi w TVP misja? Ta stacja już dawna idzie w stronę komercji (m.in. chęć zrobione z TVP3 kanału informacyjnego, zamiast wprowadzić pełną regionalność).

Jednak pomysł programu jest ciekawy :). Jeśli mi się spodoba, będe to oglądał. Moim zdaniem, jednak powinno to lecieć raczej na TVP2. Jej profil bardziej pasuje do tego typu programu.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Sekrety rodzinne

Post autor: Poland » 18 wrz 2006, 12:29

Lepsze już były polsatowskie "Sekrety Rodzinne"
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”