[TVP1] Śmiechu Warte (1994-2009)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte (1994-2009)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Jest to program,gdzie są emitowane różne śmieszne filmy,które przesyłają widzowie.
Jeśli publiczności spodoba się dany film,wtedy autor filmu ma szanse wygrać cenne nagrody.Jest 2 i 1 miejsce,także 2 osoby coś wygrywają i mają szanse na nagrodę miesiąca.Ostatnio szczerze mówiąc ciężko mi było natrafić na ten program,bo kiedyś leciał w niedziele po południu,a teraz leci rano,a przypominam,że ten program ma już kilka lat,tylko jak dzisiaj udało mi się natrafić wreszcie na ten program,to zauważyłem,ze T.Drozda go już nie prowadzi...,ale i tak ten program jest fajny i stwierdziłem,ze wciąż mi się on podoba.

A Wy?? Co sądzicie na jego temat?? Lubicie Go jeszcze oglądać??
Ktoś pamięta rok w którym ruzszył ten program?
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Kiedys był lepszy ten program, jak jeszcze prowadził go Tadeusz Drozda... Program o ile dobrze pamietam ruszył bodajże w tym samym czasie co Familiada... lecz ręki uciąć sobie nie dam za to :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Teraz się plącze po ramówce...
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Program zdecydowanie powinien już dawno zejść z anteny. Za Tadeusza Drozdy ten program dało się oglądać. Teraz za czasow tych kiepskich komików, aż chce się rzucić krzesłem w tv. Najgorsze w tym wszystkim, że formuła programu jest do niczego, bo nadaje co najwyżej na kilka sezonów. Ile razy mozna patrzeć jak ktoś sie przewraca, ile razy można oglądać pomyłkę podczas ślubu? Moim zdaniem audycja powinna się odbywać bez studia.

Założe się, że na TVP1 leci tylko po to, aby szczeciński ośrodek miał co produkować.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Ja jeszcze dopowiem,że martwi mnie to,że Śmiechu Warte leci rano,bo mogą zlikwidować ten program kiedyś tak jak ,,Wielką Grę",która też w ostatnim czasie leciała rano,została przesunięta z 15.30.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Mnie w "Śmiechu Warte" irytuje fakt że poza tymi czterema filmami konkursowymi wszystkie filmiki w programie są importowane z USA - dlatego że wg. regulaminu za emisję filmiku nadesłanego przez widza musieliby zapłacić bodajże 100zł.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

na RTL2 jest taki sam program, tylko że jak tam oglądam to filmiki smieszniejsze mi się wydają :)
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Od czasu do czasu włączę sobie ten NIE śmieszny program i również dziwię się ile można to ciągnąć?
O ile zagraniczne filmy jeszcze mnie tak nie irytują, to cały konkurs jak najbardziej, gdyż co to za humor kazać dziecku wpaść w błoto czy psu wejść pod fontannę? Gołym okiem widać, że większość tych filmów jest robiona na siłę, a i tak zdobywają nagrody.
Fakt, za czasów Drozdy, było trochę weselej i zawsze podobały mi się te animacje związane z jego postacią.
Z kolei niezatapialna i wiecznie sztywna pani Kasia skutecznie zniechęcała mnie do oglądania.
A dlaczego niezatapialna? O tym wie chyba każdy kto widział napisy na końcu programu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Kilka lat temu czasami to oglądałem ale teraz już nie. PS: Nawet nie wiedziałem, że to jeszcze emitują:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A kiedyś te hostessy co mówią o nagrodach to non stop się zmieniały co pare odcinków i dopiero potam ta Kasia przyszła i aż do dziś pozostała...
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Pierwsze odcinki z Drozdą były fajne a teraz ten program jest poprostu głupi.

Axel
Pani Kasia była chyba od samego początku. Nawiązując do tego co mówi Iza. Panią Kasię łączą więzi rodzinne z chyba producentem całego tego programu czy jakoś tak bo nie pamiętam dokładnie... I dlatego tak dlugo utrzymuje sie w tym programie...
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Nie masz racji. Na początku to było dużo tych prezenterek i zmieniały się co 1-2 programy i to było śmieszne.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Teraz program znów się zmienił : Po Tadeuszu Droździe , Kabarecie Jurki, Krzystofie Piaseckim prowadzi go Joanna Bartel. Natomiast o nagrodach i fimach mówi Magda (pogodynka z TVP Kraków) w programie już za Piaseckiego pojawiły się nowe elementy
- Stop Film w którym Magda pyta uczestników co się dalej wydarzy na zatrzymanym filmie jeśli nawet się nie zgadnie można dostać koszulkę
- Tajne Archiwum najbardziej wstrząszające filmy
Najlepszy był program jednak za Drozdy i Piaseckiego. Co do pani Magdy to jest spoko :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

mogliby zrobić lepszą wersje,żeby wyglądała tak jak America's Funniest Home Videos
Awatar użytkownika
Krzysztof25
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:15
Lokalizacja: Katowice

[TVP1] Śmiechu Warte

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof25 »

Maksymalny pisze:mogliby zrobić lepszą wersje,żeby wyglądała tak jak America's Funniest Home Videos
Są nagrania na You Tubie?
TVN to najlepszy kanał!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości