[TVP1/TVP2] Czar par (1993-1996, 2019)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Efemerydion
Użytkownik
x 1
x 2

[TVP1/TVP2] Czar par

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Efemerydion »

Z każdym odcinkiem program, według mnie, idzie w lepszą stronę. Konkurencje nawiązują do tych z pierwszych trzech edycji programu (np. majsterkowanie, portrety teściowych, przygotowywanie kostiumów). Trudno odtworzyć atmosferę z początku lat 90. (tu trochę szkoda, że nie zaproszono do udziału większej liczby par, jak w poprzednich edycjach), ale program się rozkręca i jest coraz ciekawszy.
PS. Ciekawe, czy TVP umieści kiedyś na VOD stare odcinki programu.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Kamilo »

Stare odcinki na VOD powinni byli raczej wsadzić przed decyzją o wznowieniu produkcji. Zobaczyliby, jakie zainteresowanie i może udałoby się uniknąć tego blamażu ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3343
x 1485

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Trzeciak »

Ostatni odcinek rzeczywiście dużo lepiej zmontowany i zrealizowany od poprzedniego, koszmarnego wręcz. Pojawiła się czołówka w pełnej wersji (moim zdaniem całkiem niezła), są nieco inne dżingle, na dodatek zapowiedzi prowadzących i ruchy kamer lepiej wykorzystują przestrzeń studia, a konkurencję są coraz bardziej sensowne - a na koniec - wzorem z "Kola Fortuny" - grana jest piosenka tytułowa w pełnej wersji. Natomiast wciąż przez zbyt długie rozmowy prowadzącego z jurorami i setki w całkiem niepotrzebnych miejscach (na miejscu produkcji wywaliłbym je w całości) siada dynamika programu. Pierwsza część trwa bez przerwy całą godzinę i spokojnie dałoby się zmieścić w niej jeszcze 1-2 konkurencje. Ponadto rozszerzyłbym jeszcze rolę Izy Krzan w programie. Ubierając się w strój sumo pokazał, że ma dystans do siebie. ;D

Odcinek 3 programu wygrała para numer 13 - Ola i Wojtek Kiedowie. Natomiast sympatię widzów zdobyła po raz drugi para numer 2 - Ilona Makulec i Marek Gądek. W dogrywce zmierzyli się pary numer 6 (Beata i Marek Szarzy), 10 (Kalina i Jarek Oziemscy) oraz ta, która wygrała drugi odcinek - para numer 12 (Justyna i Marek Skrentni). Po niej odpadła para numer 6 - Beata i Marek Szarzy - którzy poradzili sobie najsłabiej w obu konkurencjach.

W najbliższy piątek gościem specjalnym będzie Mariusz Czerkawski. Wśród konkurencji - poznawanie partnera przez partnerkę po dłoniach, test wiedzy o kobietach i mężczyznach oraz hokejowe strzały. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3343
x 1485

[TVP1/TVP2] Czar par

1 i 1,18 mln ostatnich dwóch odcinków "Czaru Par". Wygląda na to, że po 13 grudnia wątek wróci do archiwum, bo lepiej już raczej nie będzie. ;):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3343
x 1485

[TVP1/TVP2] Czar par

To wyniki po trzech tygodniach:
Obrazek
Obrazek

W dzisiejszym odcinku po raz pierwszy w jednej z konkurencji
[ Spoiler ]
A w jednym z najbliższych odcinków gościem specjalnym będzie
[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Memorex_94 »

Bardzo słabe wyniki. Bardzo, Spodziewałem sie, że z SuperKinem TVN jednak będą wygrywać. Czyli można chyba nazwać kolejny projekt Jacka, jednosezonowym.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Asjata »

Nie wiedziałem, że Justyna z "Wyspy Przetrwania" występuje w tym programie. To może tym razem wygra to przetrwanie, bo po byciu twist-f*cked jakoś zasługuje na drugą szansę.
WIDM 21 FAVES: ???
LEGOMASTERS FAVES: MARCIN&MARTA
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 146
x 168
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Ama18 »

Ale to jest nudziarstwo. I jeszcze Kurzajewski, po ponad 10 latach męczący w prowadzeniu jak Ibisz. Cóż, chyba kit ;)
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: kamil2505 »

Obejrzałem fragment z czystej ciekawości i wychodziło mnie to niesamowicie. Stąd też wyniki nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem. Według mnie już lepiej prezentowało się "We dwoje" emitowane w tvn w latach 2002-2003.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Efemerydion
Użytkownik
x 1
x 2

[TVP1/TVP2] Czar par

Po ostatnim odcinku kilka uwag. Otóż uważam, że zamiast dogrywki te 2 ostatnie konkurencje powinny być dla wszystkich uczestników i para z najmniejszą liczbą punktów odpadałaby. W pierwszej części programu mogą się zmieścić tylko 4 konkurencje, ponieważ za dużo uwagi poświęca się jurorom. Może gdyby reaktywowano "Czar Par" w starym stylu, bez obecnych 'unowocześnień', program nie zbierałby tylu negatywnych opinii. Ja jednak daję mu szansę, ponieważ uwielbiałem pierwsze trzy edycje, a i ta obecna nie jest zła.
Efemerydion
Użytkownik
x 1
x 2

[TVP1/TVP2] Czar par

Efemerydion pisze: 24 lip 2019, 2:37 Dla przypomnienia poprzednich edycji podaję nazwiska par (swego czasu zamieściłem je na wikipedii, ale zostały usunięte jako informacje nieencyklopedyczne):

Lista uczestników I edycji:
1. Andersz 2. Antoszczuk 3. Bagińscy 4. Baraniwscy
Do listy wkradła się pomyłka. Para nr 4 to, rzecz jasna, państwo Baranowscy.
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Jordi »

Druga część ostatniego epa już tylko 0.88mln.

Klapa i to wielka się robi.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1300

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Medyk24 »

Zostali już chyba najwytrwalsi. Pora "na życzenie widzów" zdjąć to z anteny bo coraz wyraźniej zaczyna zaniżać pasmo.
POZDRAWIAM > Medyk24
tvferdex97
Junior
x 5
x 12

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: tvferdex97 »

A niech leci do końca zobaczymy jak gorzej będzie z oglądalnością i jak bardziej żenujące odcinki.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 21
x 66

[TVP1/TVP2] Czar par

Post autor: Kamil »

Ten program powinien jak najszybciej zejść z anteny i zostać dokończony w styczniu-lutym.
Myślę, że spokojnie można lukę załatać filmem komediowym lub komediami romantycznymi, to zdecydowanie powinno być przeciwwagą dla Lwowianek, Tańca i Superkina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”