[TVP1] Hit Hit Hurra! (2016)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co uderzające dla tego programu - drugi odcinek zanotował aż o 35 proc. mniejszą widownię niż pierwszy odcinek i już dobija poziomu muzycznej klapy Dwójki sprzed dwóch lat. Jeśli się to tak utrzyma - to wszystko wskazuje, że po 14 grudnia produkcja spadnie po jednym sezonie. Ale jak coś się robi w pośpiechu i w zamieszaniu, to tak jest.

Kurski już wczorajszymi nerwowymi ruchami zminimalizował swoje szanse do minimum. A słabe wyniki tej produkcji i całkowita przegrana z pozycjami Polsatu i TVN-u tylko go dociążają.
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Przyznam się ze widziałam kawałek chyba 2 odcinka-i jedno co mogę powiedzieć NUUUDA
Format bez sensu-mamy być mili i mamy oceniać wysoko -nieważne jak kto śpiewa- to trochę wrecz krzywdzenie tych dzieci-wmawiani im jacy są genialni i utalentowani -a potem życie to zweryfikuje-i dopiero będą rozczarowani...
Wyblaknięta gwiazda Górniak nie przyciągnęła milionów, i pomyśleć że bidulka przez kolejny program (znacznie gorszy od poprzedniego) znów nie nagra płyty :P

Porównania do "SuperStarcia" w sumie uzasadnione-chociaż przyznam tamten program miał potencjał, jednak wszystkimi możliwymi sposobami go zabito-tutaj program nie wnoszący kompletnie nic, ciekawe czy dotrwają do końca sezonu czy zawieszą
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"SuperSTARcie" miało potencjał? Raczej jego brak, bo jego formuła tego programu także zostawiała wiele do życzenia i razem ze słabą realizacją pogrążyła ten format na same dno. O wiele większy czuje właśnie w "HHH", choć formuła też nie jest jakoś wybitna. Szkoda tylko, że w taki sposób zmarnowana została praca Marcina Perzyny.
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Po pierwszych zapowiedziach SS wydawało się że ma-ale właśnie tam zostało wszystko spierniczone-program robiony w 5 minut i to dało się odczuć. Sam pomysł-zły nie było-ale jak pisałam zabiło go wszystko. jakby dłużej i solnidniej popracowano nad jego formułą-mógłby się utrzymać dłużej z przyzwoitą oglądalnością
HHH w moim odczuciu nie wnosi kompletnie nic, takie masło maślane im wyszło i tyle.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wcale by tak nie było, i to tym bardziej, gdzie program konkurował z polsatowskim "Tańcem z Gwiazdami", który okazał się wielkim hitem. Co do pracy nad formułą - "SuperSTARcie" było na licencji i tu dużego pola do manewru nie było. Już wystarczyło to, że Borsa z jury wyrzucono po pierwszym odcinku na rzecz innej znanej gwiazdy, która zmieniała się co odcinek. Same zasady nie były niczym nowym. Przypomnę, że w podobny sposób eliminowano uczestników w "Bitwie na głosy".

Oczywiście - może formuła "HHH" może wcale nie jest jakoś rozbudowana, jak to ma miejsce w "MG", czy w "Super Dzieciaku", ale nie jest też prostacka.

EDIT: Jest reakcja TVP na słabe wyniki programu. Będzie większa promocja (szkoda, że o tym wcześniej nie pomyślano!), a sama formuła zostanie lekko przebudowana: http://www.press.pl/tresc/45861,widowni ... a-promocja
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ha ha ha - świetna decyzja, konkurencja zaciera ręce. Najlepszą decyzją byłoby zdjęcie tego i JtZ . Powtórki Rancza miałyby oglądalność i lepszą i jakość :) Ale nie podpowiadam im :)
vissi

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

SS miało fatalny czas emisji to fakt-inny dzień wcześniejsza pora, i cała masa innych rzeczy-z wymianą prowadzących na czele ( zwłaszcza prowadzącego który była tak bardzo irytujący) . Nie warto rozgrzebywać-ja tam lubie programy muzyczne- zwłaszcza na zywo- ale ten zawiódł na maska.
HHH miało kiepska promocje?? Chyba wszystkie możliwe portale pisały o nim- bo Górniakowa została jurorką , być może mało promowane na samej antenie-tego nie wiem-ale w internecie mieli promocję za free
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A ile artykułów było o takim programie? Cztery, góra pięć. W porównaniu z "Azją Express", czy "Tańcem z Gwiazdami" to bardzo marnie. A sama promocja którą organizowała TVP także zostawia do życzenia. Parę billboardów w kilku miastach, to jednak za mało.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dla mnie myślenie, że dramatyczne wyniki to wina promocji to pomyła. Kurski może tak wmawiać ludziom, ale tu w to nikt nie uwierzy.
vissi

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Pomijam promocje TVP ( nie interesowałam się tym)-ale portaliki internetowe- ok, może mało poważne-pisały o tym na równi z Azja Ekspress-bo Górniak-owszem, teraz już nie piszą, program mało ciekawy-tak to określmy-Gośka pozamiatała ;) I to ona teraz jest królową sieci!
Nazwisko Górniak-daje darmową promocje-bo jest "podnieta"-kolejny program, bedzie kolejny hit z Górniak etc, tyle i ,aż tyle bo milionów przed TV nie przyciąga już.

Zresztą jakby program był ciekawy -to nie spadłaby tak drastycznie widownia-a jest jak jest-i nikt tego nie zaczaruje. Co tu niby teraz promocja pomoze?
Zaczynali 1,42 jakby spadło do 1,3 to jeszcze jeszcze- ale cóz się dziwic- on jest nudny nic nie wnoszący/
Na FB Edyty też nie ma pochwał za jej udział w tym programie...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No i rozpoczęła się już ta promocja, ale mam podejrzenia, że nic nie da :)
Prawdopodobnie Edzia będzie miała coraz mniej powodów, żeby wracać do Polski. Jej nowy program Hit Hit Hurra okazał się niewypałem i przegrywa ze wszystkimi tego typu show emitowanymi przez konkurencję. Co więcej, według badań jego oglądalność drastycznie spada.

Dziecięcy talent show miał premierę w TVP1 na początku września i przyciągnął 1,42 miliona widzów, czyli oglądało go o 100 tysięcy mniej osób niż... Świat według Kiepskich. Najwyraźniej program się nie spodobał, bo kolejny odcinek oglądało prawie 30% mniej osób i tendencja spadkowa się utrzymała.

Niestety, przy takim tempie większą widownię będzie mieć wkrótce Studio YaYo.

http://www.pudelek.pl/artykul/98554/now ... a_odcinek/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To niech redakcja "Psiuni" ujawni ile TVP/Festival Group przelewa Edycie Górniak w postaci przelewów bankowych, czy skanu umowy, a nie pisze takie kwoty bez dowodu.
wiatriwoda pisze:Dla mnie myślenie, że dramatyczne wyniki to wina promocji to pomyła. Kurski może tak wmawiać ludziom, ale tu w to nikt nie uwierzy.
A co w tym nadzwyczajnie dziwnego? Bez dobrej promocji dziś żadna duża produkcja nie ma wielkich szans na sukces. Gdyby nie dobry PR, jaki "Azji Express" zrobili Rozenek, Jastrzębska, Miszczak i paru innych osób, to wynik premiery nie byłby przynajmniej tak dobry.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Podczas prezentacji na posiedzeniu RMN Kurski wspomniał, że choć jest to produkcja zewnętrzna (Festival Group) to prawa do nazwy i formatu pod tym tytułem ma TVP. Jeśli program ostatecznie odniesie sukces oglądalnościowy, to będzie sprzedawany jako format pod tym tytułem jednocześnie będąc wystawionym na tej stronie: http://sales.tvp.pl/

Dodał jednocześnie, że czwarty odcinek programu osiągnął nieco lepszy wynik od drugiego i trzeciego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49671
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Widać, że ktoś docisnął autopromocję programu, co widać po dużo lepszym zwiastunie. Warto wspomnieć, że gościem specjalnym odcinka będzie Kasia Stankiewicz.
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

[TVP1] Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

na FB programu można poczytać opinie o "niefajnym" zachowaniu Kasi Stankiewicz podczas nagrań -ponoć pogwiazdorzyła sobie dziewczyna ;)

Jednym z gości w następnych odcinkach będzie też Kasia Kowalska ( już nagrane)-co mnie dziwi-i muszę przyznać ze Kasia nie ma w takim razie honoru, ja po takiej akcji -gdyby mnie tak potraktowano podziękowałabym już, a ona dalej się pcha-cóz chyba studia córci w UK są naprawdę drogie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości