[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

Post autor: Nina » 04 kwie 2018, 22:43

Trochę się rozmarzyłam już, bo np. taka para Linda i Popiel :) Fakt, że nie ma takiego spektakularnego efektu w zmianie wizerunku jak przy młodszych parach, ale jaka ciekawa rozmowa. Program jest pozytywnie odbierany, jest oglądany, więc i odwaga wśród ciekawych par może być większa.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 04 kwie 2018, 22:46

Mam nadzieję że powrót do showbiznesu pary Deynn-Majewski nie zwiastuje ich udziału w show (a mieli być wg pierwszych plotek), z mniej "oczywistych" par spodziewam się chociażby Roberta Biedronia z partnerem.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 04 kwie 2018, 23:00

Biedroń&Śmiszek też byłoby ciekawie, idąc tym tropem nie mniej interesująco wypadliby Raczek&Szczygielski. Biorąc pod uwagę, że para Gabriel i Rafał z programu "Królowe życia" budzi dużo sympatii jest bardzo prawdopodobne, że produkcja namówi dwóch panów do udziału.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 05 kwie 2018, 20:06

Udział Mozila z żoną, którzy nigdzie nie brylują, ba pewnie wiele osób nie wiedziało, że ma żonę, to dobry pomysł i prognostyk na przyszłość.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 05 kwie 2018, 20:13

Sławomir z małżonką na otwarcie nowego sezonu mogliby być w sam raz, są teraz na topie, więc doba promocja dla programu.
POZDRAWIAM, Medyk24
Christianus
Junior

Post autor: Christianus » 05 kwie 2018, 22:00

Ja za to bardzo chętnie zobaczyłbym w programie Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka. Od lat tworzą udany związek, sprawiają wrażenie, jakby mieli duży dystans do siebie, a przy okazji miło byłoby zobaczyć ich znów razem :) Być może, po udziale w "Top Chefie", zaproszą też Warnke i Stramowskiego, choć charakterologicznie nie bardzo pasują mi do koncepcji programu. Gdyby nie tegoroczna afera, pewnie moglibyśmy też liczyć na udział Ani Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Zdecydowanie jest w kim wybierać, znanych nazwisk wystarczyłoby na dobrych kilka edycji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 06 kwie 2018, 15:04

Po odcinkach program ogląda 1,7 mln widzów, ponadto:
udziały: 14,6% w grupie wszystkich badanych i 13% w grupie komercyjnej. Program "The Story Of My Life. Historia naszego życia" o niemal 100% poprawił notowania piątkowych wieczorów (22.00-23.00) w porównaniu do wiosny 2017 roku - średnia widownia w grupie wszystkich badanych wzrosła o 822 tysiące widzów, a w grupie komercyjnej o ponad 40%, czyli niemal 200 tys. widzów. Wyraźnie wzrosły również udziały Polsatu w obu grupach: o 86% w grupie 4+ i o 36% w grupie 16-49.
Nina o programie:
Kiedy na targach w Cannes zobaczyliśmy zwiastun, wiedzieliśmy że musimy ten program pokazać polskiej widowni – mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew. Bo na całym świecie ludzie tak samo kochają, tak samo boją się starości,upływającego czasu i przemijania. Tak samo również pragną być kochani i wierzyć, że to uczucie będzie trwało do końca życia. I dokładnie te wszystkie emocje pokazujemy w naszym programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”.
https://teleshow.wp.pl/sukces-the-story ... 825212033a
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

Post autor: sebastiannn » 06 kwie 2018, 18:19

Jeśli chodzi o pary jakie bym zobaczył w programie to na pewno Sławomir i Kajra, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Paulina Sykut Jeżyna z mężem Piotrem oraz Annę i Roberta Lewandowskich.
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 06 kwie 2018, 18:26

Christianus pisze:Ja za to bardzo chętnie zobaczyłbym w programie Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka. Od lat tworzą udany związek, sprawiają wrażenie, jakby mieli duży dystans do siebie, a przy okazji miło byłoby zobaczyć ich znów razem :)(...) Gdyby nie tegoroczna afera, pewnie moglibyśmy też liczyć na udział Ani Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Zdecydowanie jest w kim wybierać, znanych nazwisk wystarczyłoby na dobrych kilka edycji.
Brodzik z Wilczakiem jak najbardziej, ale Wilczak jest trudnym celebrytą, pamiętam różne "akcje" z tym aktorem, chyba, że z czasem wyluzował, ale potencjał w tej parze zdecydowanie jest. Głogowska i Gąsowski zdecydowanie nie, to para między którą trochę zaiskrzyło w tańcu, a o to na prawdę nie trudno, szczególnie jak kobieta chce uwieść partnera ;) (bardzo brzydko skomentowała to nawet kiedyś Wellman), potem już nie było tak miło, Gąsowski robił dobrą minę do kiepskiej gry, bo wizerunek, wiadomo. Jeśli już to bardzo lubiłam parę Gąsowski&Śleszyńska, i gdyby ten związek przetrwał to właśnie ich chętnie zobaczyłabym w programie. Z mniej znanych dzisiaj (kiedyś dość popularni) widziałabym np. parę Słoma&Trymbulak, bardzo ciekawi ludzie, świetny, niebanalny, z dłuższym stażem związek, warto by zobaczyć takie pary, a nie jakieś parkietowe, sorry, romansidło :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 06 kwie 2018, 22:41

Dzisiejsza rozmowa przeprowadzona jest niezwykle ciekawie. Nawet jest wątek zdrady. :)

No i dość kontrowersyjne podejście Mozila dotyczące opieki nad osobami starszymi. Widać, że w Danii jest inne podejście do tego tematu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 06 kwie 2018, 22:59

Nie wiem jaki ten związek ma w ogóle staż, gdzieś mi to umknęło, ale mimo, że staż małżeński to tylko 2 lata para sprawia wrażenie bardzo związanej ze sobą. Charakteryzacja bardzo łaskawa dla 90-letniej pani Mozilowej :)
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

Post autor: Tradycja » 07 kwie 2018, 1:25

Zona Czeslawa zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie, poza tym caly program ma cudowna aure, wydobywa z gosci taka swobode jakby to nie bylo w ogole w telewizji.
Temat starosci i opieki nad wiekowymi rodzicami jest mi zawodowo bardzo bliski, dlatego rozumiem przekaz ale i podziwiam odwage ze potrafili to glosno powiedziec.
Niby Dorota akceptuje Czeslawa w calosci ale on i tak wyczuwam ze bardzo sie zmienil na korzysc.
Swietni goscie.
Pomysle kogo bym chetnie zobaczyla.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 07 kwie 2018, 15:15

Tradycja pisze:poza tym caly program ma cudowna aure, wydobywa z gosci taka swobode jakby to nie bylo w ogole w telewizji.
Nina Terentiew znalazła godną następczynię, też była mistrzynią w prowadzeni osobistych, wręcz intymnych rozmów z gwiazdami. Pamiętam program "Zwierzenia kontrolowane", przy jakimś barze (chyba w Krakowie), półmrok, snujący się w tle barman i zwierzenia gwiazd, czasami nie do końca kontrolowane ;)
Tradycja pisze:Temat starosci i opieki nad wiekowymi rodzicami jest mi zawodowo bardzo bliski, dlatego rozumiem przekaz ale i podziwiam odwage ze potrafili to glosno powiedziec.
.
Mimo, że dużo pamiętam, nie jestem sobie w stanie przypomnieć, która gwiazda już kiedyś powiedziała, że starzejący się rodzice powinni przebywać w przystosowanych do tego miejscach, żeby nie utrudniać życia dzieciom, oj wywiązała się wtedy dyskusja. Większość rodziców nie chciałałaby obciążać dzieci, szczególnie swoją schorowaną niedołężnością, ale łatwo się mówi. Takie miejsca są okropne, bez względu na ilość gwiazdek na wejściu, może gdyby Mozil odwiedził kilka, nie koniecznie takich za kilka tysi miesięcznie, zmieniłby zdanie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

Post autor: Tradycja » 07 kwie 2018, 18:05

Nie chce odchodzic od tematu, ale z moich obserwacji, to seniorzy rodu sami sie ustawiaja na starosc ,nie ma modelu spadku dla dzieci czy wnukow tylko spieniezaja nieruchomosci ktore pewnie splacali po 30 lat i z tego na wlasne zyczenie zyja w lepszych czy gorszych miejscach opieki.Cololwiek o tym myslec nam Polakom.
W mojej okolicy buduje sie osiedle 55 + samodzielne oczywiscie, ale juz z pewnego rodzaju segregacja .Dobrze ze tego nie ma w Polsce jeszcze, takiej bezdusznosci, z tym co ja sie spotykam to kroluje model - ja od nikogo nic nie chce, to i ode mnie niech nikt nic nie oczekuje -

Z Nina T pamietam jedynie abo szczegolnie " Bezludna wyspe " Katarzyna M ma wspanialy dar ze mimo pewnie prywatnych mniejszych czy wiekszych sympatii do gosci tego nie pokazuje, nie selekcjonuje, nie zadaje pytan bo sobie niby z ta para na to moze pozwolic.
Ogladajac Kube W od razu znajac gosci programu wiem w jakim klimacie bedzie rozmowa.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 07 kwie 2018, 18:39

Temat opieki nad schorowanymi, starszymi rodzicami/dziadkami jest bardzo ciężki, wydaje mi się, że ten kto nie doświadczył tego osobiście nie ma nawet pojęcia jakie to obciążenie dla rodziny, niezależnie od (niesamowicie trudnej) decyzji czy ta osoba zostaje w domu, czy jest w jakimś domu opieki.

Co do programu - mimo mojego sceptycyzmu, z każdym odcinkiem się przekonywałem, bardzo wartościowe rozmowy, szczególnie z Klimentami i Mozilami, Montogomery wpisuje się idealnie w formułę, nie wyobrażam sobie kogoś innego na jej miejscu, pamiętam program Pieńkowskiej na TVN Style w którym przeprowadzała w teorii trudne wywiady ze znanymi osobami, była obdarta z empatii, jakaś taka napastliwa mimo maski empatycznej dziennikarki. Niestety była pewna rysa w osobie Wieniawy, widać że to jeszcze tzw. "kiełbie we łbie" ;) i jest dość dziecinna, z drugiej strony widać jak jej pokolenie reaguje na widmo "starości", bo dla Julki zdaje się 50 lat to już starość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”