[POLSAT] Lepiej późno niż wcale (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Christianus
Junior

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

Post autor: Christianus » 21 paź 2018, 15:27

Jest to "Born To Be Wild" zespołu Steppenwolf :)
wiktorrut
Użytkownik

Post autor: wiktorrut » 21 paź 2018, 16:09

Dziękuję. Swoją droga fajnie by było gdyby ktoś wykonał ten utwór w "TTBZ". :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 22 paź 2018, 22:09

Liczyłem, że w finale będzie nieco więcej zaskoczeń, a tu atrakcjami odcinek nie przebijał poprzednich.

Szczerze mówiąc to nie dziwię się naprawdę słabej oglądalności tego programu. Nie chodzi o ideę, bo tą zdążyłem pochwalić, ale o to, że nie został wykorzystany jej potencjał. Co do obsady, to na minus Polk, który niepotrzebnie utwierdził stereotyp Polaka-malkontenta niezadowolonego ze wszystkiego. Dość neutralni dla mnie Kozakiewicz i Masny, którzy byli sobą i nikogo nie udawali. Zagubienie tego drugiego można usprawiedliwić, w końcu to ta czwórka emerytów miała być bohaterem projektu. Największe plusy to Strasburger i Hanke, ale to było do przewidzenia, że tryskają humorem.

Natomiast pod względem całokształtu nie było to tak wnerwiające jak "Wyjdź za mnie" (o "Wyspie przetrwania" nie wspomnę), ale zbyt ciekawe też to nie było. Oglądało się to tak, jak gdyby do mnie przyszła rodzina po dalekiej podróży i prezentowała swoją całą swoją wideorelację, przez co szybko można się znudzić. Fakt, że może i w "Iron Majdan" te "czelendże" wyglądają sztucznie, ale i budzą emocje. Inna sprawa to realizacja i montaż bez żadnego polotu. Swoje zrobiła gra kamer, a to już istny dramat.

Przynam szczerze, że nie będzie szkoda braku kontynuacji tego projektu. Na szczęście w ten piątek program ten zastępuje coś dużo lepszego. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 22 paź 2018, 23:13

Dokładnie tego brakowało - emocji. Tutaj było zwykle po prostu ZERO emocji, nuda i tyle...

Poza tym już wcześniej się tutaj "naprodukowałem". Niestety w ogóle nie wykorzystano potencjału formatu, tylko "damy dziadków do Azji i będzie zabawa". Boli mnie to tym bardziej jako osobę lubiącą bardzo oryginalny format z Korei.

Zdziwię się, jeśli Nina postawi na 2 sezon.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 23 paź 2018, 0:11

Słabe, jednocyfrowe wyniki we wszystkich grupach (na poziomie TVP tak szczerze), więc robienie 2 sezonu byłoby totalną pomyłką. Taka nuda, taki brak emocji i takie nieciekawe przygody, pomimo sympatycznej obsady, że "odpadłem" po dwóch odcinkach... najbardziej bekowe były te ciekawostki napisane na ekranie :lol: No cóż, Polsat nie ma szczęścia do przygodówek (tym niech lepiej zajmuje się TVN), wyspa znudzenia i amatorszczyzny też im się nie udała :)

Ciekawe, jak się będzie spisywał "The story...". Jeżeli na poziomie LPNW, to zapowiada się mocny spadek.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 23 paź 2018, 12:51

N-O-R-O-N pisze:No cóż, Polsat nie ma szczęścia do przygodówek (tym niech lepiej zajmuje się TVN), wyspa znudzenia i amatorszczyzny też im się nie udała :)
Nie tyle szczęścia, ile odpowiednich osób. Swoje zrobił także Maciej Myszka, który z ramienia Polsatu produkował zarówno ten projekt, jak i "Wyspę przetrwania". :)

A tak z Wirtualnych Mediów wyglądają tabelki:
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 01 sty 2019, 11:44

Od jutra o 20.50 na Travel Channel brytyjska edycja.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... a-przygode
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 02 sty 2019, 20:55

Program ma dziwną nazwę, bo: "Najwyższy czas na przygodę!" :) Właśnie się zaczął, czołówka i telefony tak samo jak u nas :) Podobnie napisy z ciekawostkami bez lektora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”