[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
no666name
Użytkownik

[POLSAT] Jak oni śpiewają

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Muszę przyznać, że pierwszy odcinek czwartej edycji wypadł całkiem nieźle... Mimo słabego składu "gwiazd" było nawet interesująco.

Dla mnie największym zaskoczeniem była bez wątpienia Aleksandra Szwed i Monika Mrozowska (obie z "Rodziny zastępczej").

Strzałem w dziesiątkę okazało się także zaproszenie do czwartego fotelu jurora gościa specjalnego. W tym tygodniu był nim Adam Sztaba, który reklamował nowe muzyczne show Polsatu - "Fabryka Gwiazd" (miejmy nadzieję, że skutecznie:)). W następnych odcinkach gośćmi specjalnymi mają być m.in. Robert Janson, Michał Wiśniewski, Piotr Rubik i Robert Leszczyński.

Myślę jednak, że czwarta edycja straci na oglądalności w związku z ogromną sobotnią konkurencją i że straci widzów na korzyść programu "Mam Talent!", który zapowiada się jednak bardziej interesująco przede wszystkim ze względu, że to nowy format. A "jak ONI śpiewają?" powoli zaczyna już nudzić, więc najlepiej będzie jeżeli czwarta edycja byłaby ostatnią...

Ahh, no tak - skoro mówiłem o osobach, które najbardziej mi się podobały to mogę też powiedzieć o osobach, które wywołały u mnie chęć zmienienia kanału. Były to m.in. Jolanta Fraszyńska (nie za śpiew tylko za osobowość, ADHD się leczy), Elżbieta Romanowska( Boże, kto ją tam zaprosił) oraz żora Korolyov, który nachalnie prezentował widzom swoje pośladki....Mam nadzieję, że szybko odpadną.

Plus dla Ani Muchy mimo tego, że śpiewała naprawdę źle. Tak źle, że nawet jurorzy jej trochę średnią zawyzyli.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

Myślę jednak, że czwarta edycja straci na oglądalności w związku z ogromną sobotnią konkurencją i że straci widzów na korzyść programu "Mam Talent!", który zapowiada się jednak bardziej interesująco przede wszystkim ze względu, że to nowy format. A "jak ONI śpiewają?" powoli zaczyna już nudzić, więc najlepiej będzie jeżeli czwarta edycja byłaby ostatnią...
Może stracić, ale nie do końca - myślę, że ''jak Oni Śpiewają'' wygra z Dwójkowym ''Fort Boyard'' (który na tle zagranicznych edycji jest słaby) i zajmie drugie miejsce w rankingu najchętniej oglądanych sobotnich propozycji (pomijam w tej rywalizacji TVP1).

Trzeba zwrócić uwagę na to, że ten program nadal ma stałe grono widzów, więc wątpię, aby to była ostatnia edycja - wszak wiadomo, że program jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji w sobotnie wieczory a w tym paśmie trzeba walczyć. Jest jednak jedną z największych produkcji Polsatu. Jak to powiedział Miszczak '' w sobotę telewizje wystawiają największe pozycje''. I miał rację. A ta produkcja Polsatu jest jedną z największych. :) Ciężko będzie zastąpić ten program innym, który przyciągnąłby widzów - tak mi się zdaje. Jest to wykreowany program i ludzie już go znają. Tak myślę.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu »

cmabb pisze:Heh - Kasia Cichopek ma na sobie tiszertosukienkę z Homerem i Marjorie Simpsonami. Nie wie że promuje Puls i ma na sobie zastrzeżony znak towary 20 Century Fox czy coś takiego :D
Można też powiedzieć że promuje Czeską Telewizję :P Tam emitują chyba 16 sezon.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

Post autor: Kamil »

Żenuje mnie "Brylantowy Joker" w tym programie. To strasznie głupie i żenujące, że Jokera przeważnie dostaje osoba która była zagrożona wraz z wręczającym. Wiem, że tak jest na całym świecie ale ten fakt irytuje. Sam Joker jest fajny ale nie powinno się go dawać osobie która była zagrożona z gwiazdą w parze.

Co do "JOŚ" wydaje mi się że ten program trochę się wypalił - liczę na to że będzie to ostatnia edycja i zejdą ze sceny nie pokonani, a jego miejsce zajmie "Fabryka Gwiazd".
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

Mi też się tak wydaje. Mam wrażenie jakoby ten program znudził mi się, nic dziwnego skoro oglądam go regularnie od I edycji :)
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 189
Kontakt:

Post autor: Poland »

Na dodatek to kombinowanie z piosenkami na następny program (chyba wiecie o co mi chodzi) i zmiany w czwartym fotelu jurora. Według mnie powinno być 5 jurorów a osoba która odpadła powinna zaśpiewać po raz ostatni.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

Polsat oficjalnie potwierdził jutro zamiast Kasi program poprowadzi Joasia Liszowska:
http://www.jakonispiewaja.pl/Aktualnosc ... index.html

szczerze? Wolałbym Popielewicz.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

Post autor: krystian1394 »

Liszowska poprowadzi tylko ten jeden odcinek.Powodem nieobecności Kasi Cichopek jest jej ślub.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

Liszowska sprawdziła się w swojej nowej roli znakomicie - lepiej niż Cichopek. Mimo początkowych wpadek za pewne spowodowanych stresem dalej poszło jej znakomicie. Wielka szkoda że to tylko na jeden program....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3202
x 1420

Post autor: Trzeciak »

Trwa finał 4. edycji programu "Jak oni śpiewają". Z czterech uczestników (Ola Szwed, Tomasz Sztockinger, Karolina Nowakowska i Artur Chamski) zostało tylko dwóch - Karolina Nowakowska i Artur Chamski. Oni walczą teraz o kontrakt płytowy, samochód i statuetkę "Brylantowego Mikrofona".

Edit: Artur Chamski został zwycięzcą 4. edycji programu "Jak oni śpiewają". Laureatka 2. miejsca - Karolina Nowakowska otrzymała w nagrodę fortepian, a zwyciężca programu - Artur Chamski otrzymał oczywiście samochód. Gratulujemy!!!
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

No i wygrał Artur Chamski. Jak widać konkurencja ze strony "Mam talent" nie zaszkodziła Polsatowi i na wiosnę ujrzymy piątą edycję programu. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że druga edycja show TVNu pojawi się dopiero za rok, czyli jest bardzo możliwe, że JOŚ znowu będzie liderem sobotniego pasma.
Polsat-Włącz Emocje!
Morus
Użytkownik

Post autor: Morus »

Konkurencja zaszkodziła, gdyż to była edycja o najgorszych wynikach oglądalności. Powód kontynuacji jest jeden - Polsat woli wstawić kolejną edycję JOŚ o niezbyt powalającej, ale stałej widowni niż inwestować w nowy show, który mógłby okazać się zupełną porażką.
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

Post autor: krystian1394 »

Fajnie że będzie następna edycja.O oglądalności też decyduje dobór gwiazd bo np, GTnL poprawiła swoją oglądalność lepszymi gwiazdami.Jeżeli joś 5 będzie miał znane gwiazdy to może znowu będzie popularny.To chyba byłby jedyny program na żywo w sobotnie wiosenne wieczory.
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 29

Post autor: Blank »

Super, że będzie 5 edycja
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 325

Post autor: kamil2505 »

Niestety oglądalność spada na leb na szyję. No, ale tym razem myślę, ze będzie lepiej. Wiosna nie będzie już takiej konkurencji - ani ze strony Dwójki ani TVN-u.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”