[POLSAT] Jak oni śpiewają (2007-2009)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 818
x 250

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

@wislok Jakieś przykłady rzekomego chamstwa Zapendowskiej?
5+3=8
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Post autor: wislok »

Względem Edyty Herbuś. Stwierdzenie,że nie ma osobowości było ciosem poniżej pasa i oczywiście całkowicie nieuprawnione. Później jeszcze zdziwiona,że nie udaje,że deszcz pada i pozwala sobie odpowiedzieć. Wtedy straciłem dużą część szacunku do Zapendowskiej.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

Post autor: Trzeciak »

Nie widziałem tej wymiany zdań między Elżbietą Zapendowską, a Edytą Herbuś, ale powiedzenie komuś, że nie ma osobowości muzycznej chyba nie jest nie wiadomo jaką obelgą.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 190
Kontakt:

Post autor: Poland »

damiatan pisze: 17 lut 2020, 23:04
wislok pisze: 17 lut 2020, 22:58 Tam ja nic nie pamiętam poza chamstwem Zapendowskiej.
A łzy Edyty Górniak? 😉😂
O dziwo Edyta Górniak była najbardziej kulturalną członkinią jury. Zawsze gdy wypowiadała się po raz pierwszy mówiła "Dobry Wieczór" widzom. Z wykonań bardzo ciekawe było te będące poniżej:
Co prawda tu jest tylko audio ale to nic. Najlepsze jest to że po programie zarówno Ola Szwed jak i Maria Niklińska wzięły się za śpiewanie choć niestety ta pierwsza szybko z tego zrezygnowała gdy w 2009 roku przegrała krajowe eliminacje (wtedy zwane Piosenką dla Europy) do Eurowizji i na dodatek z Arturem Chamskim który miał singiel powstały w JOŚ-iu. Wróciła do śpiewania dopiero potem gdy brała udział w "Twojej Twarzy Brzmiącej Znajomo" a teraz będzie pełniła rolę "mostu" między "Jak oni Śpiewają" w wykonaniu Polsatu a "StarVoice" będącym na antenie Dwójki.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2020, 9:22 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

Górniak tak się witała także podczas odcinków na żywo "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Trzeciak pisze: 18 lut 2020, 21:15 Nie widziałem tej wymiany zdań między Elżbietą Zapendowską, a Edytą Herbuś, ale powiedzenie komuś, że nie ma osobowości muzycznej chyba nie jest nie wiadomo jaką obelgą.
No to jak nie widziałeś to może się nie wypowiadaj, bo nie chodziło o osobowość muzyczną,a o osobowość w ogóle. Później była nawet o tym dyskusja w "Tok2Szok" , gdzie starli się ze sobą Michał Wiśniewski i Elżbieta Zapendowską.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

A jeśli to w takim kontekście to powiedziała, no to rzeczywiście było to dość uwłaczające: https://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4148028.html

Zresztą chyba Zapendowska nie specjalnie lubi Herbuś, skoro kilka lat później osobę, która wygrała Eurowizję Taneczną - i to w znakomitym stylu - nazwała... tancereczką: https://party.pl/newsy/herbus-to-zadna- ... -64315-r1/

A Wiśniewski dość impulsywnie reaguje na krytykę w tego typu programach. W programie "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" rok później, gdzie krytycznie oceniono taniec Oli Szwed i Sławomira Borowieckiego Wiśniewski bardzo krytycznie odniósł się do wypowiedzi jednego z jurorów programu, "grożąc" tym, że widzowie mogą mu pokazać... środkowego palca.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Michał Wiśniewski nie wiem czy nie śpiewał wtedy w duecie z Edytą Herbuś. Edyta Herbuś w tym samym odcinku odpowiedziała Elżbiecie Zapendowskiej,że ma prawo oceniać ją pod względem muzycznym,ale nie ma prawa wypowiadać się na temat jej osobowości. Elżbieta Zapendowska odniosła się jeszcze w tym samym odcinku pogardliwie się o niej wypowiadając. Pamiętam też,że w obronę w programie wzięła ją Maryla Rodowicz, która chyba też z kimś innym śpiewała.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1421

Chyba wyżej jest tego potwierdzenie. To był jeden z ostatnich odcinków przed finałem, więc były duety z gwiazdami.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Pisałem z pamięci , zdaje się,że Rodowicz stwierdziła,że Herbuś lepiej śpiewa czy zaśpiewała piosenkę niż Kylie Minogue. Mówiła poza tym,że to urodziwa dziewczyna , bardzo dobra tancerka,na co Zapendowska,że nie wypowiadała się na temat jej umiejętności tanecznych. Ciekawe czym tak zaszła za skórę Herbuś Zapendowskiej do dziś nie wiadomo. Dużo straciła w moich oczach i tyle.
damiatan
Użytkownik
x 15
x 38

Post autor: damiatan »

Na stronie internetowej Edyty Górniak można obejrzeć pojedyncze odcinki programu Jak Oni Śpiewają.
https://e-gorniak.com/video/programy/ja ... a/odcinki/
Nie czas żałować róż kiedy płoną lasy :-\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”