[POLSAT] Gra w ciemno (2005-2007)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
mks
Obserwator

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: mks » 05 cze 2007, 18:55

prezenterzy call-tv to najniższe ognieo lańcucha telewizyjnego.. oni nadają się tylko do gadania i czytania numerów telefonów.. poza tym ci z Halo kasy i innych bubli Polsatu są wyjątkowo straszni..
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Axel » 05 cze 2007, 19:12

A jesli sie nie myle to program "Halo Kasa" nie byl nadawany z Polski a chyba z Anglii.
Po za tym jak na razie mamy koniec "Gry w ciemno" a zreszta ostatnio i tak lecialy powtorki. Teraz daja o 17 serial "Straznik Teksasu" co wedlug mnie jest znacznie ciekawsze niz teleturniej Ibisza no i mam nadzieje ze jesienia juz ten teleturniej nie powroci i o godzinie 17:00 bedzie leciec cos znacznie ciekawszego.
ARTUR B.

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: ARTUR B. » 05 cze 2007, 19:31

Dzięki Bogu, że to już koniec. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej edycji. Teleturnieje Polsatu już nie są tak popularne jak kiedyś.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Poland » 06 mar 2008, 22:04

Mi jest już żal tego teleturnieju. Wspominam te charakterystczne dźwięki niszczarki no i koperty.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
kamil2505
VIP Expert

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: kamil2505 » 12 paź 2008, 12:06

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten teleturniej zniknął z anteny? Ponoć miał dość wysoka oglądalność. Poza tym był ciekawy. Wydaje mi się, ze nawet zapowiadano następną edycję... Czy wie ktoś coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Ice » 12 paź 2008, 12:20

Powód był prosty - oglądalność nie była zadowalająca dla nadawcy. Przynajmniej takie informacje mam - być może powód był jeszcze inny.
Stilic
Obserwator

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Stilic » 20 mar 2011, 13:46

Według mnie ten teleturniej "zabiła" zmiana formuły czyli np. uczestnik może zamieniać koperty, większa ilość "-50%, - 100%".
Z dobrego teleturnieju zrobili "Show".
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Direct » 20 mar 2011, 14:10

Jeśli już temat jest odkopany, to ja mogę napisać, że moim zdaniem "Grę w ciemno" zniszczyło to, że teoretyczna maksymalna wygrana była bardzo duża (500 000 zł), a w czasie gry wszystko sprowadzało się do odebrania (czasem za wszelką cenę) graczowi jego kopert, jeśli były w nich wysokie kwoty. Blef blefem, ale jednak przebieg gry, tj. coraz mocniejsze naciski na gracza odpychały mnie coraz bardziej do tego teleturnieju. Wolałbym, by nagrody były mniejsze, ale możliwe do wygrania.
Pozdrawiam, Direct
bustram
Activist

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: bustram » 15 kwie 2011, 21:58

Jeśli temat jest odkopany to i ja coś napiszę. Moim zdaniem teleturniej mogłaby uratować zmiana formuły polegająca na tym, że zawartości kopert nie znałby nikt oprócz np. niezależnego notariusza (na wzór Grasz czy nie grasz). Wtedy gra byłaby ciekawsza, ustaliliby stałe ilości kopert z poszczególnymi kwotami i wtedy byłaby to prawdziwa gra w ciemno (może i hit). A tak po trzech latach teleturniej musiał spaść z ramówki, bo przecież końcowe odcinki ładu i składu się nie trzymały i były nudne.
Awatar użytkownika
jack
Junior

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: jack » 15 kwie 2011, 23:52

Ten teleturniej to był dziwny. Nikt nigdy żadnej dużej koperty nie zabrał. Gracze mający dużo w kopertach zawsze podejmowali najgorsze decyzje. Bardzo łatwo pozbywali się kopert po 100000 i 50000 za marne 1000 zł a nawet dopłacali jeszcze aby prowadzący zabrał im te 100000. To podejrzane, że nikt nigdy żadnych dużych kopert nie wygrywał. I dziwni ludzie. Kwoty w kopertach we większości były bardzo wysokie (zwłaszcza w odsłonie z najnowszą oprawą graficzna i studia) i były tylko 3 minus 100% na 50 kopert. Więc prawdopodobieństwo wybrania minusa było bardzo małe a koperty duże więc dziwne, że ludzie nie śli w zaparte aby zatrzymać koperty i zamiast kopert o wartości ponad 200000 lub 300000 zabierali do domu 6000. Przecież przy tak ogromnych stawkach w kopertach i tak małego prawdopodobieństwa wybrania minusa to bardziej opłaca się zaryzykować i jak będzie minus to trudno. Nie wygrałeś ledwie kilku tysięcy ale za to jak nie będzie minusa to postawisz Willę z Basenem. O wiele większe ryzyko było oddając koperty niż zatrzymując bo oddając do stracenia było wiele. Nawet kilkaset tysięcy. Zatrzymując koperty nie wiele było do stracenia. Maksymalnie kilka tysięcy. To aż nie wiarygodne, że ludzie byli aż tacy niemądrzy aby tak łatwo oddawać setki tysięcy złotych.

I najgorsze w tym było, że prowadzący nie pokazywał graczom kopert. To był wielki minus bo chciałbym zobaczyć minę gracza, który widzi, że mógł wygrać setki tysięcy a wygrał grosze. Zatem pozbawili największej atrakcji widzów nie dając graczowi możliwości oglądania swoich dużych kopert. Gdyby pokazywali to oglądałbym z ciekawością każdy program a skoro nie pokazywali to nie oglądałem.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
bustram
Activist

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: bustram » 16 kwie 2011, 17:41

Opinie są różne. Myśle że najbardziej obiektywnie wypowiedzieliby się o grze w ciemno ci co brali w niej udział. Osobiście kiedyś odszukałem forum, na którym gracze sie wypowiadali i ich posty wskazywały na to, że machlojek tam nie brakowało
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: embi » 23 kwie 2011, 22:37

Ma ktoś może namiary na fragmenty z zagranicznych wersji? Konkretnie chodzi mi o grecką, włoską bądź hiszpańską. Czeska jest na YT :)
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Dejmian » 13 sie 2017, 11:28

Żałuję że ten program nie wróci na antenę Polsatu. Dla mnie o wiele bardziej interesujący niż "Milionerzy", choć ten drugi też bardzo lubię. Pod koniec trochę za dużo kombinowali ze zmianami, pamiętam też oprawę graficzną pytań itd. w stylu czcionki głównego Polsatu, ale to już było pod koniec emisji. Myślicie że ten program jeszcze kiedyś wróci? Brakuje takiego teleturnieju w Polsacie...
11 lat na forum! :)
bustram
Activist

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: bustram » 13 sie 2017, 22:07

Nie sądzę, by teleturniej ten powrócił. Pamiętajmy, że Ibisz 10 lat temu był jeszcze stary, teraz jako młodzieniec nie pasowałby do tego typu programu :) A po drugie to Okił odszedł z ATM a tylko on potrafił stosować wyrafinowane wschodnio-bazarowe sztuczki na graczach ;)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

[POLSAT] Gra w ciemno

Post autor: Dejmian » 13 sie 2017, 22:10

Fakt, Okił miał smykałkę do tworzenia. Niemniej bardzo szkoda, bo to jeden z moich ulubionych teleturniejów.
11 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”