[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2007, 17:29
Lokalizacja: Springfield

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: max »

I jak wrażenia po pierwszym odcinku ? Spodziewałem się słabego programu, a tu jestem zaskoczony. Według mnie program jest lepszy od Gwiazdy tańczą na lodzie czy Jak oni śpiewają ?, a poziomem emocji dorównuje Tańcu z gwiazdami. Wykonanie programu też jest bardzo dobre, lecz nie wiadomo jak z oglądalnością, bo pora nie najlepsza .
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Sama Nina T. powiedziała, że pora nie jest najlepsza, ale chcą spróbować właśnie w czwartki o tej godzinie. No zobaczymy jak z tą oglądalnością... :)
no name
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 lut 2008, 13:25

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no name »

Ja także byłem pozytywnie zaskoczony. Na początku kiedy tylko pojawiła się w mediach informacja o powstaniu tego programu i wszyscy byli przeciwni tej koncepcji, ja myślałem, że Nina Terentiew po ubiegłorocznej premierze "JOŚ" (której przypominam każdy przewidywał klęskę) także tym razem zaproponuje nam jakiś ciekawy format.

Kiedy jednak ruszyła żałosna kampania i spoty reklamowe zastanawiałem się czy w ogóle to obejrzeć.

Wczoraj, jednak ponownie zmieniłem zdanie. Program zrealizowany jest naprawdę bardzo fajnie, interesujący, a nawet trochę trzymający w napięciu. Oczywiście daleko mu do "Tańca Z Gwiazdami" i "JOŚ", ale z "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" może konkurować. Program ma według mnie tylko jeden minus - przez całe 2h i 30 minut zachowanie, ubiór gwiazd przypominało mi zachowanie cyrkowych małp. Strój Grażyny Wolszczak przekroczyl wszelkie możliwości i wyglądała wręcz w tym komicznie. Ja odnosiłem takie wrażenie, że albo Polsat ma jakiegoś haka na te gwiazdy i zmusza ich do publicznych kompromitacji, bo jaki człowiek o zdrowych zmysłach by się na to zgodził? Ten program powinien nosić nazwę "dlaczego ONI to zrobili?"
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zapomniałem o tym programie. Na YouTube znalazłem jedynie kilkuminutowe wprowadzenie do "Gwiezdnego cyrku". Nie jestem przeciwnikiem skąpych ubrań wśród pięknych kobiet, jednak Agnieszka nie pasowała wczoraj do Zygmunta :)
no name
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 lut 2008, 13:25

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no name »

2,4 miliona widzów - to jest średnia oglądalności pierwszego odcinka zapowiadanego na wiosenny przeboj Polsatu programu - "Gwiezdny Cyrk". Ciekawe czy Nina jest zadowolona z tego wyniku?
ARTUR B.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

No i porażka! Gwiezdny Cyrk oglądało zaledwie 2,4 mln widzów. Polsat nie ma szczęścia ostatnio do nowości
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

A skąd te dane ? I jakie były udziały w rynku ?

2,4 miliona to rzeczywiście wielka porażka przy niezwykle intensywnej promocji tego formatu. Formuła pasująca bardziej do Dwójki raczej, niż do Polsatu, no ale Nina sobie wymyśliła, że zrobi ze stacji Solorza Dwójkę Bis. Na razie jej to nie idzie za dobrze - wiosną ub. r. się udało, ale ostatnio ma kierunek w dół.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2007, 17:29
Lokalizacja: Springfield

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: max »

Ciekawe jakie były udziały w rynku, bo Nina mówiła, ze była by zadowolona z udziałów od 20% do 30 % . Uwzględniając kampanie reklamową to wynik mizerny :(
no name
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 lut 2008, 13:25

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no name »

Dane są z obszarnego artykułu z dzisiejszej "Gazety Wyborczej", która na nowym "show" Polsatu nie pozostawia suchej nitki. Udziałów w rynku niestety nie podano. Teraz możemy jedynie przewidywać wiosenną porażkę Polsatu. Jedyna nadzieje pozostaje jeszcze w trzeciej edycji "JOŚ" i trzecim sezonie "Skazanego na śmierć". W marcu premiera także nowego teleturnieju "Strzał W Dziesiątkę". Jeśli Polsat doszlifuje jeszcze ofertę filmową, bo wiosną ma emitować m.in. "Legendę Zorro" i "Spidermana 2" to może doczłapie się ledwo do trzeciego miejsca w jednym tygodniu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ja jednak myślę, że Polsat najlepiej zrobi, jak na jesień wyemitują PORZąDNE ''Star Academy''. Dlaczego podkreśliłem to ''porządne''? Każdy z nas doskonale wie, że Polsat potrafi na wszystkim oszczędzać ostatnimi czasy. Niech zainwestuje w porządne Star Academy, niech wynajmą porządną willę (bo w tym formacie właśnie takie mieszkania dla uczestników są serwowane, z tego co pamiętam to między innymi we Francji), porządne studio gdzie będą emitowane popisy wokalne na żywo i niech zainwestują w gwiazdy światowego formatu, bo właśnie takie śpiewają z uczestnikami w SA. Niech także wybiorą innych jurorów niech SA nie będzie porównywany do Idola / na prowadzącego nie dawać M.Rocka [ nie mam nic do niego, ale niech będzie to jakaś nowa osoba nie znana szerszej publiczności ]. Napewno wtedy oglądalność im podskoczy i TVN by ich nie wyprzedził [zresztą prawa (? tak to się nazywa ?) do tego programu mają wykupione więc nie widzę problemu. Jeżeli chodzi o ''Gwiezdny Cyrk''. Moim zdaniem powinien być emitowany nie w czwartki [dziwi mnie zachowanie pani Niny, która sama stwierdziła, że czwartki nie są najlepsze na takie widowiska, a jednak się na to zdecydowała] a w piątki, w tym samym czasie co GTnL. Dlaczego? Bo widzowie napewno postawiliby na ten GC niż GTnL - porównując gwiazdy jakie występują w Gwiezdym Cyrku i GTnL to ludzie napewno by wybrali to pierwsze (bynajmniej ja tak sądzę). Wiem, wiem długi post, ale po to jest forum. :D
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

Nie podobał mi się ten "Gwiezdny cyrk" Program był nudny, przewidywalny, być może robiony z rozmachem, jednak ja go specjalnie nie dostrzegłem. Jury kompromitacja, nie wiem co tam Saleta robi, chyba tylko idiotę z siebie. Gwiazdy jak gwiazdy da się przeżyć, ale Wolszczakowa dostająca więcej punktów od Zajejskiego za puszczanie baniek, to jakaś pomyłka.

"Wyborcza" podała średnią oglądalnosc programu. Nie wiem czy rzeczywisty wynik nie bedzie wyższy, bo nie wydaje mi się by wyniki programów rozrwykowych liczyli z podziału na części (choć mogę się mylić, poprawcie mnie w razie czego) tylko z najlepszego wyniku.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

To powinno lecieć w południe w niedzielę.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

W południe w niedzielę? Człowieku zaczyna się wiosna. Większość ludzi w niedzielne popołudnia zamiast siedzieć przed TV woli wyjść sobie na powietrze [dwór, spacer]. Więc było by gorzej niż jest. Ja nadal obstawiam, że Polsat powinien zmienić porę na piątek od 20.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

To chociaż niedziela 16. Takie programy tylko w wekkendy idą.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

także uważam, ze najlepszym miejscem na taki program jest niedziela, jednak wiosną program spisany byłby na straty. Nina powinna powstrzymać się z tym programem do jesieni i emitować go od 16.30 do 18.50. Takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości