Strona 1 z 3

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 06 mar 2008, 23:37
autor: max
I jak wrażenia po pierwszym odcinku ? Spodziewałem się słabego programu, a tu jestem zaskoczony. Według mnie program jest lepszy od Gwiazdy tańczą na lodzie czy Jak oni śpiewają ?, a poziomem emocji dorównuje Tańcu z gwiazdami. Wykonanie programu też jest bardzo dobre, lecz nie wiadomo jak z oglądalnością, bo pora nie najlepsza .

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 06 mar 2008, 23:39
autor: Ice
Sama Nina T. powiedziała, że pora nie jest najlepsza, ale chcą spróbować właśnie w czwartki o tej godzinie. No zobaczymy jak z tą oglądalnością... :)

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 07 mar 2008, 10:16
autor: no name
Ja także byłem pozytywnie zaskoczony. Na początku kiedy tylko pojawiła się w mediach informacja o powstaniu tego programu i wszyscy byli przeciwni tej koncepcji, ja myślałem, że Nina Terentiew po ubiegłorocznej premierze "JOŚ" (której przypominam każdy przewidywał klęskę) także tym razem zaproponuje nam jakiś ciekawy format.

Kiedy jednak ruszyła żałosna kampania i spoty reklamowe zastanawiałem się czy w ogóle to obejrzeć.

Wczoraj, jednak ponownie zmieniłem zdanie. Program zrealizowany jest naprawdę bardzo fajnie, interesujący, a nawet trochę trzymający w napięciu. Oczywiście daleko mu do "Tańca Z Gwiazdami" i "JOŚ", ale z "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" może konkurować. Program ma według mnie tylko jeden minus - przez całe 2h i 30 minut zachowanie, ubiór gwiazd przypominało mi zachowanie cyrkowych małp. Strój Grażyny Wolszczak przekroczyl wszelkie możliwości i wyglądała wręcz w tym komicznie. Ja odnosiłem takie wrażenie, że albo Polsat ma jakiegoś haka na te gwiazdy i zmusza ich do publicznych kompromitacji, bo jaki człowiek o zdrowych zmysłach by się na to zgodził? Ten program powinien nosić nazwę "dlaczego ONI to zrobili?"

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 07 mar 2008, 11:42
autor: Karol
Zapomniałem o tym programie. Na YouTube znalazłem jedynie kilkuminutowe wprowadzenie do "Gwiezdnego cyrku". Nie jestem przeciwnikiem skąpych ubrań wśród pięknych kobiet, jednak Agnieszka nie pasowała wczoraj do Zygmunta :)

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 13:36
autor: no name
2,4 miliona widzów - to jest średnia oglądalności pierwszego odcinka zapowiadanego na wiosenny przeboj Polsatu programu - "Gwiezdny Cyrk". Ciekawe czy Nina jest zadowolona z tego wyniku?

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 13:36
autor: ARTUR B.
No i porażka! Gwiezdny Cyrk oglądało zaledwie 2,4 mln widzów. Polsat nie ma szczęścia ostatnio do nowości

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 13:49
autor: Kryterium0
A skąd te dane ? I jakie były udziały w rynku ?

2,4 miliona to rzeczywiście wielka porażka przy niezwykle intensywnej promocji tego formatu. Formuła pasująca bardziej do Dwójki raczej, niż do Polsatu, no ale Nina sobie wymyśliła, że zrobi ze stacji Solorza Dwójkę Bis. Na razie jej to nie idzie za dobrze - wiosną ub. r. się udało, ale ostatnio ma kierunek w dół.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 13:54
autor: max
Ciekawe jakie były udziały w rynku, bo Nina mówiła, ze była by zadowolona z udziałów od 20% do 30 % . Uwzględniając kampanie reklamową to wynik mizerny :(

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 14:00
autor: no name
Dane są z obszarnego artykułu z dzisiejszej "Gazety Wyborczej", która na nowym "show" Polsatu nie pozostawia suchej nitki. Udziałów w rynku niestety nie podano. Teraz możemy jedynie przewidywać wiosenną porażkę Polsatu. Jedyna nadzieje pozostaje jeszcze w trzeciej edycji "JOŚ" i trzecim sezonie "Skazanego na śmierć". W marcu premiera także nowego teleturnieju "Strzał W Dziesiątkę". Jeśli Polsat doszlifuje jeszcze ofertę filmową, bo wiosną ma emitować m.in. "Legendę Zorro" i "Spidermana 2" to może doczłapie się ledwo do trzeciego miejsca w jednym tygodniu.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 14:40
autor: Ice
Ja jednak myślę, że Polsat najlepiej zrobi, jak na jesień wyemitują PORZąDNE ''Star Academy''. Dlaczego podkreśliłem to ''porządne''? Każdy z nas doskonale wie, że Polsat potrafi na wszystkim oszczędzać ostatnimi czasy. Niech zainwestuje w porządne Star Academy, niech wynajmą porządną willę (bo w tym formacie właśnie takie mieszkania dla uczestników są serwowane, z tego co pamiętam to między innymi we Francji), porządne studio gdzie będą emitowane popisy wokalne na żywo i niech zainwestują w gwiazdy światowego formatu, bo właśnie takie śpiewają z uczestnikami w SA. Niech także wybiorą innych jurorów niech SA nie będzie porównywany do Idola / na prowadzącego nie dawać M.Rocka [ nie mam nic do niego, ale niech będzie to jakaś nowa osoba nie znana szerszej publiczności ]. Napewno wtedy oglądalność im podskoczy i TVN by ich nie wyprzedził [zresztą prawa (? tak to się nazywa ?) do tego programu mają wykupione więc nie widzę problemu. Jeżeli chodzi o ''Gwiezdny Cyrk''. Moim zdaniem powinien być emitowany nie w czwartki [dziwi mnie zachowanie pani Niny, która sama stwierdziła, że czwartki nie są najlepsze na takie widowiska, a jednak się na to zdecydowała] a w piątki, w tym samym czasie co GTnL. Dlaczego? Bo widzowie napewno postawiliby na ten GC niż GTnL - porównując gwiazdy jakie występują w Gwiezdym Cyrku i GTnL to ludzie napewno by wybrali to pierwsze (bynajmniej ja tak sądzę). Wiem, wiem długi post, ale po to jest forum. :D

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 15:08
autor: mks
Nie podobał mi się ten "Gwiezdny cyrk" Program był nudny, przewidywalny, być może robiony z rozmachem, jednak ja go specjalnie nie dostrzegłem. Jury kompromitacja, nie wiem co tam Saleta robi, chyba tylko idiotę z siebie. Gwiazdy jak gwiazdy da się przeżyć, ale Wolszczakowa dostająca więcej punktów od Zajejskiego za puszczanie baniek, to jakaś pomyłka.

"Wyborcza" podała średnią oglądalnosc programu. Nie wiem czy rzeczywisty wynik nie bedzie wyższy, bo nie wydaje mi się by wyniki programów rozrwykowych liczyli z podziału na części (choć mogę się mylić, poprawcie mnie w razie czego) tylko z najlepszego wyniku.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 15:23
autor: Kazik
To powinno lecieć w południe w niedzielę.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 15:35
autor: Ice
W południe w niedzielę? Człowieku zaczyna się wiosna. Większość ludzi w niedzielne popołudnia zamiast siedzieć przed TV woli wyjść sobie na powietrze [dwór, spacer]. Więc było by gorzej niż jest. Ja nadal obstawiam, że Polsat powinien zmienić porę na piątek od 20.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 16:38
autor: Kazik
To chociaż niedziela 16. Takie programy tylko w wekkendy idą.

[POLSAT] Gwiezdny Cyrk

: 08 mar 2008, 16:46
autor: mks
także uważam, ze najlepszym miejscem na taki program jest niedziela, jednak wiosną program spisany byłby na straty. Nina powinna powstrzymać się z tym programem do jesieni i emitować go od 16.30 do 18.50. Takie jest moje zdanie.