[POLSAT] Fabryka Gwiazd (2008)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
ARTUR B.
x 232

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 19 wrz 2008, 9:39

Ale czy Kelly Rowland będzie śpiewać? Czy to wywiad z Orange Music Festival? Gdyby Kelly przyleciała ponownie do Polski, to by było o tym glośno
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 19 wrz 2008, 16:16

W Wydarzeniach leciał materiał o FG. Mówili o tym że do Polski przyjedzie Alicia Keys - moja ulubiona wokalistka! Normalnie kocham ten program :D
Proponuję zmienić temat wątku na Fabryka Gwiazd.
0 x
ARTUR B.
x 232

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 19 wrz 2008, 18:33

Ostatnie promo przed emisją dzisiejszej gali http://pl.youtube.com/watch?v=wVKA5kdMN34
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 19 wrz 2008, 18:36

Studio zapowiada się niezwykle ciekawie - ale chyba w trakcie kręcenia spoty nie było całe gotowe, (jakiś metal na podłodze)... Za pewne będzie świetnie. Z takim prowadzącym jak Rock nie może się nie udać... Dwójka powinna drżeć bo bez Tatiany GTNL będą niczym.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 19 wrz 2008, 20:58

Sorry za post pod postem

Oglądałem pierwszą część Fabryki Gwiazd - program zrealizowany na światowym poziomie, nie da się ukryć. Świetna scenografia, wspaniała orkiestra, całkiem fajne jury i niezawodny Maciek Rock. A ten metal na podłodze to szyny dla kamery:D

No i te głosy, poziom wyższy niż idol - w tym programie zaczyna się walka najlepszych z najlepszych - więc hasło: "Tam gdzie kończy się idol - zaczyna się FG" wcale nie jest na wyrost.
0 x
matencja
Użytkownik

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: matencja » 19 wrz 2008, 21:03

To prawda , ale szkoda , że nie mogę oglądać , bo tata zajął telewizor.
Po samym początku widać , że to fajny program.
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Axel » 19 wrz 2008, 21:20

No i ja dzisiaj tak trochę z nudów oglądam tą "Fabrykę gwiazd". Wystepy tych uczestników zupełnie mnie nie interesują ale program ma ode mnie małego plusa za to, że w tych feletonach video gdzie pokazują przygotowania uczestników to pokazywali stare teledyski np. Budki suflera a jako podkład na nagraniach leci muzyczka z "Twin Peaks" i z "Terminatora 2".
Denerwuje mnie natomiast obecność Tede w jury - ten człowiek nie zna się ani na muzyce ani na motoryzacji (chodzi o TVN Turbo). Denerwuje mnie też lektor Dariusz Toczek - nie pasuje do takiego programu.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 150
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Poland » 19 wrz 2008, 22:29

Mi się także ten program podoba. Gratulacje składam Polsatowi za ten pomysł. Mam już nawet kilku faworytów :)
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
ARTUR B.
x 232

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 19 wrz 2008, 23:03

Program faktycznie zrobiony na dobrym poziomie. Uczestnicy jak to w każdym konkursie muzycznym. Czasami były fajne momenty, a czasami złe. Jedyne zastrzeżenie, to tak jak już mówiłem wcześniej - Tede. Ten koleś nie wiem co tam robi. Nie umie się wysłowić, na niczym się nie zna. Po co on tam jest? Nie jest żadnym artystą ani nawet osobą kontrowersyjną
0 x
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: embi » 19 wrz 2008, 23:05

Program SUPER !! Maciej Rock jak zwykle spisał się na medal. Studio fajne, jury OK, no może poza Tede. Moim zdaniem najładniej zaśpiewali ten Czech Roman, Marcin od metalu, Martyna Melosik i parę innych osób. Nie podobała mi się m.in. Julita, która przez Marcina Bisiorka została nazwana połączeniem Dody i Agnieszki Chylińskiej :)
0 x
Polsat-Włącz Emocje!
mks
Obserwator

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: mks » 19 wrz 2008, 23:13

Trudno oceniać wykonawców po jednym odcinku. Najbardziej podobały mi się występy Niny, Romana i Martyny. Program zaczął się niezwykle energetycznie i spektakularnie potem ciśnienie spadało. Rewelacyjne prowadzenie, świetne duże studio które przy niektórych lotach kamerowych wydawało się po prostu bardzo małe.. Jury średnie, irytuje mnie osoba Tedego. Zamiast Bisiorka wolałbym zobaczyć w jury Roberta Kozyrę który niewątpliwie jest bardziej wyraźistą i kontrowersyjną postacią.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 150
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Poland » 19 wrz 2008, 23:22

Ja z uczestników najbardziej nie lubię Niny i tego metalowca ale za to lubię Nick'a,Kasię (czy przeszła do akademii ??),Martynę i tą co miała dzisiaj urodziny. Ten Czech także był niezły :) Z jury lubię wszystkich (nawet Tede udało mi się polubić). Fajnie też że w akademii będzie uczyło dużo znanych ludzi.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 96
x 214

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Pawel » 20 wrz 2008, 10:10

A mnie program jakoś nie przypadł do gustu. Już lepiej by wyszła kolejna edycja Idola, gdyby zrobili ją tak dynamicznie jak to jest w USA, bo u nas faktycznie mogło się to znudzić. Zresztą i tak najważniejsi są uczestnicy. A sami uczestnicy jacyś tacy nijacy. Nie widzę wśród nich przyszłej gwiazdy.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: Kamil » 20 wrz 2008, 10:44

mks pisze:Trudno oceniać wykonawców po jednym odcinku. Najbardziej podobały mi się występy Niny, Romana i Martyny. Program zaczął się niezwykle energetycznie i spektakularnie potem ciśnienie spadało. Rewelacyjne prowadzenie, świetne duże studio które przy niektórych lotach kamerowych wydawało się po prostu bardzo małe.. Jury średnie, irytuje mnie osoba Tedego. Zamiast Bisiorka wolałbym zobaczyć w jury Roberta Kozyrę który niewątpliwie jest bardziej wyraźistą i kontrowersyjną postacią.
Niestety są na to nikłe szanse - Robert Kozyra reprezentuje Radiozet które obecnie związane jest z TVN i promują wspólnie show "MamTalent". Co do tego czeskiego piosenkarza Romana Lasoty, w plotkarskich portalach pisało, że jest finalistą czeskiej edycji Idola [sic!] minęli się prawdą - sprawdziłem w samym show zajął 7 miejsce.

Uczestnicy - niektórzy są gwiazdami ale jednego lub trzech sezonów - nie widać tam ani Edyty Górniak ani Kayah. Po czym to widać? Po tych infantylnych wypowiedziach. Maciek Rock pyta się uczestniczek dlaczego mają zostać w programie a one dukają: "-No bo yyy no yyy nie luuubię taaaakiccchhh pyyytaaańń ale głooosujcie na mniee bo uuuuważaaam żeee jeeeestemmm suuuperr i cheee sieee baaawić. W życiu nie wysłał bym złamanego SMS na taką "lalę". Nic dziwnego że Malwina Kusior odpadła.
0 x
ARTUR B.
x 232

[POLSAT] Fabryka Gwiazd

Post autor: ARTUR B. » 20 wrz 2008, 10:45

a ja się z tobą Paweł nie zgodzę. To był też odcinek organizacyjny, więc normalka że było dużo paplaniny i przedstawienie formatu. Są tu talenty, tylko trzeba ich dostrzec. Poza tym to jest akademia i oni będą się uczyć i rozwijać. Taki jest format tego programu. Nie można szukać kolejnych artystów takich Rodowiczka, Panas, Chylińska, czy też Górniaczka, bo to raczej w stylu Eli Zapendowskiej szukanie czegoś co już było. Może jest jeszcze za wcześnie, ale już mogę stwierdzić, że faworytami programu będą:
Nina Kodorska - fantastyczny silny wokal, niezwykła barwa coś na granicy Jill Scott a Chaka Khan.
Mateusz Krautwurst - wydaje mi się, że wciąż nam brakuje młodych męskich wokali na naszym rynku. Zagrobelny i Kupicha sami tej luki nie zapełnią.
Marina Milov - Silny wokal i do tego niezwykła osobowość na scenie. Tylko musi popracować by dobrze połączyć taniec i śpiew. Uczyła się u Eli Zapendowskiej, a ona byle kogo z ulicy nie bierze.
Nicholas Sinckler - tu chyba nie trzeba komentować. Nauczył się śpiewać po polsku bardzo trudnej piosenki i tu już mu chwała za to.
Martyna Melosik - niezwykły i zmysłowy wokal. W ogóle dziewczynie dobrze się z oczu patrzy.
Daleko może zajść ta Julita. Na naszym rynku brakuje takiej zbuntowanej rockowej kobiety.

A tak poza tym nauczycielką śpiewu miała też być Ela Zapendowska, ciekawe czemu zrezygnowała? I co tam robi Sokal?
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”