[POLSAT] Misiek Koterski Show

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Post autor: Alfernando » 22 kwie 2008, 16:58

Karol pisze:Najbliższa niedziela w TVP2:
23:15 Telewizyjne wiadomości literackie.

Rzeczywiście, ja też nie widzę.
Tak tylko widzisz ten program pojawia się raz na jakiś czas nie co niedziele, o ile się niemyle to raz w miesiącu.
0 x
Kyoden
Użytkownik

Post autor: Kyoden » 11 maja 2008, 9:35

Hubert pisze:[quote=""tvpolsat.info""]Koterski gościem Koterskiego

6 kwietnia Polsat pokaże premierowe wydanie programu rozrywkowego Misiek Koterski Show.
Jak dla mnie to doskonała odpowiedź na programy TVN: Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski Show. Zobaczymy jak to za tydzień wypadnie " w praniu " o 23:00 :)
[/quote]
Witam
Od tego wpisu minęło już kilka odcinków tego programu. Może zatem kilka słów na jego temat z mojej strony.
Otóż napisałeś, że program ów jest doskonałą odpowiedzią na progrramy Majewskiego i Wojewódzkiego. Spora przesada z tą doskonałością... Powiem szczerze, że Wojewódzkiego nie cierpię, ale jesli chodzi o jego umiejętność tworzenia takiego show, to trzeba przyznać, że facet rozkręca ten program i dzięki jego werwie i talentowi to show przypomina jako żywo te amerykańskie. A Koterskiego chcieli wykreować na sobowtóra Wojewódzkiego, co jak się przyjrzy niekoniecznie uważnie, zupełnie im [Polsatowi] nie wyszło. Facet nie ma poczucia humoru przynajmniej w stylu takich showmanow, nie ma też do zaprezentowania jakiejś alternatywnej formy humoru niezbędnego do podtrzymnywania "śmieszności" tego show. W zasadzie w skróćie można powiedzieć o KOterskim w tym programie, że ukazuje się widzom jako taki "wymuszony wesołek", któremu nakazano kopiować zachowania Wojewódzkiego, a on nie jest w stanie nawet tego dokonać. Nie móiąc o tym, że jego sposób wypowiadania się też jest jakiś dziwny, facet po prostu nie ma dykcji, a należałoby jej troche posiadać prowadząc program w telewizji. POza tym całe to show, nawet obserwując zachowanie publkiki, sprawia wrażenie takiej lokomotywy ciągnietej przez woły. Przepraszam, ale taki bzdet antenowy nie ma szans na wysoką oglądalność. Może gdyby Panowie z Polsatu zmienili Koterskiego na kogoś innego, z tego programu by coś wyszło. Ja śmiało widzę w programie np. Cezarego Pazurę...
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Post autor: Alfernando » 11 maja 2008, 10:08

Jak dla mnie idealnie talk show mógłby prowadzić Rafał Bryndal. Ma poczucie humory a to najważniejsze.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice » 11 maja 2008, 13:18

Kyoden: Ja śmiało widzę w programie np. Cezarego Pazurę...
Boże uchroń. Jak oglądałem 'Strzał w 10' to nie mogłem wyrobić. Nie oglądam tego teleturnieju ze względu na jego osobę...
Alfernando pisze:Jak dla mnie idealnie talk show mógłby prowadzić Rafał Bryndal. Ma poczucie humory a to najważniejsze.
Szczerze powiedziawszy to byłby naprawdę dobry pomysł. Bryndal ma naprawdę dobre poczucie humoru i potrafi dać natychmiastową ripostę... Szczerze Polsat mógłby przemyśleć parę spraw. Co nie oznacza, że Koterski wypromuje się na swoim talk-show i zaistnieje w innym ''większym'' programie... ;)
0 x
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Hubert » 11 maja 2008, 13:35

Bryndal nie jest na tyle wulgarny tak jak np. Wojewódzki. Ktoś taki jest potrzebny
0 x
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wwe19989 » 12 maja 2008, 14:58

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 03669.html
Program Michała Koterskiego pod względem oglądalności i wpływów z reklam nie dorasta do pięt Kubie Wojewódzkiemu, ale widzów traci także ten drugi - pisze "Puls Biznesu" i zastanawia się czy polskie talk-show nurkują do dna?
Według „Pulsu Biznesu” Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu, stawiając na program „Misiek Koterski Show” tym razem nie miała nosa.

Z przytoczonych przez gazetę danych AGB Nielsen Media Research wynika, że średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków "Misiek Koterski Show" wyniosła tylko 1,22 mln widzów. Dla porównania pierwsze trzy wydania "Kuby Wojewódzkiego" w TVN (marzec 2007 r.) przyciągnęły przed ekrany telewizorów średnio 3,24 mln osób, a w kwietniu tego roku już tylko 2,18 mln widzów. Najbardziej popularny jest nadal "Szymon Majewski Show" w TVN, który co tydzień ogląda średnio 3,13 mln widzów.

Zdaniem medioznawców Misiek Koterski nie ma takich możliwości, jak Kuba Wojewódzki, który jest po prostu inteligentniejszy.

Program Koterskiego osiąga też najgorsze wpływy z reklam, które - jak podaje "PB" wynoszą zaledwie 2,3 mln zł. Dla porównania program Majewski zarabia - 9,5 mln zł, a Wojewódzkiego - 6,36 mln zł.
0 x
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Kyoden
Użytkownik

Post autor: Kyoden » 06 cze 2008, 22:16

No i chyba stało się... Misiek nie będize już pajacował na antenie Polsatu???
0 x
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

Post autor: person253 » 07 cze 2008, 9:39

Będzie.Latem będą emitowane powtórki Miśka, a już w sierpniu ruszają pracę nad nowymi odcinkami.. :D
0 x
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Julia
Użytkownik

Post autor: Julia » 17 sie 2008, 18:48

Miśka lubię tak sobie. Mam mieszane uczucia do tego faceta. Syn wykreowany...
0 x
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: krzyniu_ibiza » 08 wrz 2008, 17:13

To prawda, że MKS już nie będzie kontynuowany??
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ali » 08 wrz 2008, 21:37

Wygląda na to, że tak.
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik

Post autor: perkoz31 » 04 lis 2008, 12:53

Mnie ten talk show w ogole nie smieszy. Uwazam ze jest denny, chociaz lubilem koterskiego w Dniu Swira.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice » 04 lis 2008, 13:59

Przecież tego programu już nie ma. Owszem był denny, ale czego można było spodziewać się po Koterskim? To nie ta liga co Wojewódzki, Figurski czy Majewski.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 152
Kontakt:

Post autor: Poland » 13 lis 2008, 17:21

Z tego co wiem program ten w nowej formie ma powrócić dopiero na wiosnę :)
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 34
x 146

Post autor: Kamilo » 13 lis 2008, 17:25

Sama Nina Terentiew nie wie, kiedy program powróci na antenę. Zdaje sobie sprawę z tego, że Misiek to nie jest pierwsza liga - dawała to wielokrotnie do zrozumienia.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”