[POLSAT] Idź na całość

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

TV4 napisało na FB , że to nie żart.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

mediaf pisze:Informacja jest prawdziwa, ale oczywiście zamieszanie zrobiła sama stacja, która prosiła o publikację tej wiadomości dzisiaj, w dniu swoich urodzin. Oczywiście, serwisy nie wytrzymały. Zwracam też uwagę na to, że w oryginalnym komunikacie stacji pada "ma szansę powrócić", czyli dość ostrożna zapowiedź.
Jeden z największych hitów w historii telewizji w Polsce i na świecie – „Let’s Make A Deal”, znany z anteny Telewizji Polsat jako „Idź na całość”, ma szansę powrócić na telewizyjne ekrany, a wraz z nim: trzy bramki, Zonk, niepowtarzalne emocje i niezrównany Zygmunt Chajzer w roli gospodarza show.
Co by nie mówić, to jednak 1 kwietnia - nawet pomimo zapewnień - wiele osób odebrałoby to jako jakiś żart, bo rzeczywiście z pierwszego słyszenia informacja może tak właśnie brzmieć. Stąd też by uniknąć dezinformacji - informacje poszły jeszcze 31 marca.
wiatriwoda pisze:TV4 napisało na FB , że to nie żart.
Żadnym żartem to nie jest, skoro nawet serwis NaTemat.pl napisał kolejny ciekawy artykuł o tym programie. Wszystko wskazuje na to, że emisja tego programu jesienią: http://natemat.pl/176049,wyrzucili-go-z ... a-chajzera

Pojawiła się także wypowiedź Chajzera dotycząca tego, jak będzie wyglądać nowa polska wersja teleturnieju:
Będziemy wzorować się na formule amerykańskiej. Jest bardzo kolorowa, ludzie się przebierają, skaczą z radości. Program jest na ogromnym spontanie, a i nagrody są super
A tak to obecnie wygląda właśnie w USA: https://www.youtube.com/watch?v=bfhUGhjOqjY

Po obejrzeniu fragmentu tego filmiku (mimo lepszej realizacji, ekranów i gry świateł, a także Zonków ;) ) totalnie nie widzę na razie wielkich szans dla programu i to w takiej formie nawet w TV4. Szczerze mówiąc obawiam się, że program wyleci z ramówki równie szybko, co "Surprise, Surprise". Zgodzę się z @Directem. W latach 90. miało to swój urok, a zaangażowanie publiczności i brak sztywnej formuły było wtedy czymś nowym na rynku rozrywki telewizyjnej zupełnie zdominowanej przez teleturnieje. Przez 15 lat telewizyjnych przecież zmienił się nie tylko rynek, ale i upodobania ludzi.
jekyll pisze:Nawet Filip Chajzer na swoim profilu na Facebooku poinformował, że jego ojciec wraca do telewizji w nowej odsłonie "Idź na całość". Informacja o reaktywacji również pojawiła się w serwisie NaTemat.pl. W sieci zawrzało, mam nadzieję, że TV4 tego nie zepsuje, że mają lepszych speców od reklamy niż Polsat (chociaż pewnie za autopromocję odpowiadają te same osoby) i potencjał zostanie wykorzystany.
Jestem ciekaw, czy Chajzer junior nie dostanie jakieś bury od Miszczaka za promocję programu konkurencyjnej stacji telewizyjnej? W końcu wiele by nie brakowało, a naśladowałby Kurzajewskiego. :P
domi pisze:Hmm, wolałbym powrót programu "Grasz czy nie grasz". Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Podpisuje się w całości pod tym postem. Formuła nieco podobna, a jednak emocje, napięcie i nagrody (nawet w tej gorszej drugiej wersji) były o wiele lepsze, niż w "Idź na całość!". ;)
Direct pisze:Pamiętam, że z początku przebieranek nie było. Jednak format zakładał wybieranie uczestników przez prowadzącego spośród publiczności, więc wkrótce każdy przebierał się w coraz to głupsze stroje, żeby zwrócić na siebie uwagę.

Co do Chajzera - pamiętam jego wypowiedź sprzed paru lat (bodajże u Wojewódzkiego) o tym, że pod koniec prowadzenia przez niego programu wchodząc do studia miał w głowie myśl "sp***lam stąd".
Wydaje mi się, że to było raczej zalecenie formatodawców, a do przebieranek nakłaniali uczestników programu osoby odpowiedzialne za zgłoszenia i produkcję programu. Zresztą karnawałowe stroje były nieodzowną częścią wielu zagranicznych edycji formatu - w tym tej oryginalnej amerykańskiej. W okolicach 2000 roku, gdy wchodziła wersja z Krzysztofem Tyńcem, a w Niemczech reaktywowano po 1,5-rocznej przerwie program - przebieranek jako takich już nie było (a jak już to w rzadkości), bowiem formatodawca nieco odkręcił tą sytuację, by postawić bardziej na napięcie w grze.

Co do drugiego akapitu - chyba widziałem na filmikach z edycji USA - już tych z tego wieku - jak niektórzy byli tak zdesperowani, że przychodzili do programu... w samych gaciach, byle tylko załapać się do gry. ;)
Direct pisze:
Poland pisze:Pewnie sponsorem programu będzie wiadoma firma
"W którym pudełku znajduje się tablet z superszybkim internetem LTE w Plusie?" :P
Tablety i smartfony też są do wygrania w edycji w USA. :D
kamico7 pisze:Zygmunt Chajzer :) sorry nawet się nie zorientowałem. To przez te emocje związane z powrotem programu
Dobrze, że nie Filip Hajzer. :P
kacper4 pisze:TVN raczej zaczął, bo przywrócił Milionerów w 2008 r. oraz Między kuchnią a salonem w 2011.
[ Spoiler ]
Po pierwsze, to nie zapominajmy, że wcześniej TV4 przywrócił do polskiej telewizji "Big Brothera", a TVP2 wznowiło emisję "Koła Fortuny". A po drugie proponuje zajrzeć do Słownika Języka Polskiego i zaznajomić się ze zrozumieniem z pojęciem kradzieży. Polsat nie ukradł, tylko przejął prawa do formatu m. in. dlatego, że TVN nie płacił nawet za opcję jego wykupu (to nie to samo, co samo wykupienie formatu). Sorry, ale taki jest biznes. Biorąc pod uwagę jaka stagnacja panowała szczególnie w ostatnich edycjach TVN-u - może to i dobrze, że "TzG" trafił do Polsatu, ale to rozważania na inny temat.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 585
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Ciekawe ale też nie daję szans na większe powodzenie.. Oczywiście z sentymentu pewnie obejrzę ale na sentymencie do reaktywowanego formatu programu chyba nigdy się nie udało dało jechać zbyt długo nikomu...
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mnie teraz najbardziej ciekawi jaka teraz będzie odpowiedź TVP2 - pewnie Dwójka wróci teleturniej "Va Banque" co nie byłoby głupim pomysłem :)
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2016, 11:24 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
jekyll
Junior
Posty: 1008
Rejestracja: 25 wrz 2010, 15:12
x 1

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

Skąd ta pewność?
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 585
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Poland pisze:Mnie teraz najbardziej ciekawi jaka teraz będzie odpowiedź TVP2 - pewnie Dwójka wróci teleturniej "Va Banque" co nie byłoby głupim pomysłem :)
Przecież TVP wznawia "Wielką grę".:) Ja bym już wolał wznowić któryś z teleturniejów dla dzieci i młodzieży np. "Szalone liczby" czy "Budujemy mosty". No chyba że teraz młodzież mało co telewizji ogląda i do takich teleturniejów by się nie garnęła :)
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

jekyll pisze:Skąd ta pewność?
Po pierwsze "Va Banque" to jedyny pożyteczny teleturnej godny reaktywowania (a wiem to po przypomnieniu sobie teleturnieju na Youtubie) a po drugie napisałem sugestie z tym programem do Dwójki - ta odpisała że się na tym zastanowi.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Program, z resztą jak inne show Polsatu otrzyma angielską nazwę. Koniec z "Idź na całość". Od nowej serii będzie on nosił nazwę "Let's make a deal". Według mnie to nie jest zbyt dobry pomysł, mogli dodać człon do starej nazwy.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Dejmian pisze:Program, z resztą jak inne show Polsatu otrzyma angielską nazwę. Koniec z "Idź na całość". Od nowej serii będzie on nosił nazwę "Let's make a deal". Według mnie to nie jest zbyt dobry pomysł, mogli dodać człon do starej nazwy.
To już na 100% pewne? Ale beznadzieja, tytuł "Idź an całość" jest powszechnie rozpoznawalny, jego zmiana to kompletny idiotyzm.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dejmian pisze:Program, z resztą jak inne show Polsatu otrzyma angielską nazwę. Koniec z "Idź na całość". Od nowej serii będzie on nosił nazwę "Let's make a deal". Według mnie to nie jest zbyt dobry pomysł, mogli dodać człon do starej nazwy.
Skąd wiesz?
Awatar użytkownika
jekyll
Junior
Posty: 1008
Rejestracja: 25 wrz 2010, 15:12
x 1

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

Ostatnio właśnie myślałem, czy do tego nie dojdzie... I masz... Nie rozumiem dlaczego Polsat upiera się przy tych angielskich nazwach...
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Jest o tym wspomniane w najnowszym numerze "Tele Tygodnia".
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

No to trochę wtopa. "Idź na całość" to na tyle kultowa nazwa, że swego czasu to powiedzenie weszło na potocznego języka. "Let's make a deal" natomiast nic nikomu nie mówi.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Re: [POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja bym poczekał czy nie będzie niby podwójnej nazwy ,a i tak wszyscy będą po staremu mówić.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[POLSAT/TV4] Idź na całość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Już lepiej faktycznie, jakby była podwójna nazwa.
15 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości