[POLSAT] Sopot Festiwal TopTrendy (stary wątek, 2003-2014)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Drażni mnie to logo - reklama. Rozprasza podczas oglądania filmu.

Już wolę wersję z poprzednich lat, gdzie w ogóle logo Polsatu było zastąpione przez logo festiwalu.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

Post autor: Trzeciak »

Relacje z wczorajszych koncertów:
http://www.toptrendy.pl/TOPtrendy,1575/ ... index.html - realcja z koncertu z okazji 100-lecia opery leśnej
http://www.toptrendy.pl/TOPtrendy,1575/ ... index.html - relacja z koncertu "Trendy"
http://media2.pl/media/53038-paulla-jes ... video.html - relacja serwisu media2.pl

Zwycięstem Paulli w koncercie Trendy niektórzy mogą być nieco wręcz zaskoczeni. Trochę krytycznych uwag dostała od jujorów w "Hit Generatorze" :). Jako obserwatora polskiej sceny muzycznej cieszy mnie zdobycie nagrody internautów przez Ewę Farnę. Ogólnie to dobrze, że polska muzyka rozrywkowa wciąż sie rozwija.

Dodam jescze, że Irena Santor otrzymała wczoraj Bursztynowego Laura, a koncert zakończył się podzieleniem tortu z okazji 100-lecia Opery Leśnej w Sopocie.
Pozdrawiam, Trzeciak
konrad2350
Użytkownik

Post autor: konrad2350 »

Moim zdaniem wczorajszy jubileusz 100-lecia Opery Leśnej był znakomity. Atmosfera w amfiteatrze była gorąca, wszyscy się bawili. Artyści wykonywali swoje wielkie przeboje. Pani Irena Santor obchodziła 50 lat pracy artystycznej właśnie w Operze Leśnej. Jeszcze nigdy nie widziałem tak bardzo dobrze zorganizowanego koncertu.
Jest to przykład, że bez artystów typu Doda można się bardzo dobrze bawić.
Dodam jeszcze, że prowadzący nie nudzili publiczności.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

Widzę, że Natasza Urbańska występuje teraz w "Kabaretonie" - jakoś bardzo zgrubła :D - (oczywiście to tylko kostium), a wczoraj wystąpiła w koncercie z okazji 100-lecia Opery Leśnej w Sopocie. Co ona w tym Polsacie robi? Czyżby TVP porzuciła poz zdyskwalifikowaniu jej z Opola? :D.
Pozdrawiam, Trzeciak
erkk
Użytkownik

Post autor: erkk »

Wczorajszy kabareton był świetny. Najbardziej podobał mi się skecz "Grupy Rafała Kmity" pt. "Teleturniej Zawsze Dziewica". Świetna parodia znanego nam kanału. Tylko, że nie mogę znaleźć nigdzie video z tym skeczem.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 138

Post autor: Kryterium0 »

3q33 pisze:Widzę, że Natasza Urbańska występuje teraz w "Kabaretonie" (...) Co ona w tym Polsacie robi?
Trzeba było ją jakoś przekonać, żeby zgodziła się wystąpić w szóstym JOŚ :). Same pieniądze nie wystarczyły, więc dano jej szansę zaprezentowania się w Sopocie. I tym oto sposobem Nataszka już nie gniewa się na Polsat i jesienią znowu zacznie wyginać ciało przed widzami i będzie starała się udowodnić, że śpiewa lepiej, niż Agnieszka Włodarczyk :-)

Jeśli miałbym oceniać poszczególne dni Festiwalu, to najbardziej spodobał mi się koncert 100-lecia Opery Leśnej, następnie Kabareton, jubileusz Golców, Trendy i na szarym końcu koncert Top, który był naprawdę nudny. Ogólnie uważam Festiwal za udany, ale w przyszłym roku proszę Ninę o lepszy dobór prowadzących :)
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

Post autor: Nomik »

Kpc21 pisze:Drażni mnie to logo - reklama. Rozprasza podczas oglądania filmu.

Już wolę wersję z poprzednich lat, gdzie w ogóle logo Polsatu było zastąpione przez logo festiwalu.
Chyba sie z Toba zgodze .
Za duzo go było na ekranie.
SAT_ANTHD
Użytkownik

Post autor: SAT_ANTHD »

Kabareton był naprawdę dobry. Nie wiem czy czasami p. Kryszaka nie pozwie Mr President lub Prime Minister, bo rzeczywiście wczoraj kilka razy dość ostro z nimi pojechał, ale był w tym niezły. Podsumowanie - cała impreza zorganizowana przez polsat udana, a najbardziej cieszy mnie zwycięstwo Czesława, bo gostek zapuszcza naprawdę niezłe klimaty. Pzdr
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

TopTrendy 2009: Ponad 2,8 mln widzów

W tym roku organizowany przez Telewizję Polsat festiwal Sopot TopTrendy oglądało ponad 2,836 mln widzów, co oznacza wzrost widowni w porównaniu z rokiem poprzednim. Najwięcej widzów przyciągnął Kabareton, jednak miał on niższą widownią niż rok wcześniej.

więcej: http://media2.pl/badania/53094-toptrend ... idzow.html

Co prawda oglądalność festiwalu jest o milion widzów mniejsza od festiwalu w Opolu, ale i tak można tu mówić o bardzo dobrym wyniku, tym bardziej, że podczas festiwalu Polsat osiągnąl najwyższe udziały ze wszystkich stacji. A to, że mniej ludzi oglądało festiwal, to wina wakacji :). To w końcu dlatego teraz w polskiej telewizji trwa "sezon ogórkowy".
Pozdrawiam, Trzeciak
Zablokowany

Wróć do „Programy Polsatu”