[POLSAT] Strefa Tajemnic

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[POLSAT] Strefa Tajemnic

Post autor: Ice » 24 sty 2009, 15:01

Tomala: Może kiedyś byłem trochę za bardzo na nie co do wszystkiego, co jest związane z Polsatem bo miałem straszne problemy z rozwiązaniem umowy z CP... ale już mi przeszło
Trudno tego nie pamiętać.
Tomala: Niestety program nie daje rady a szkoda...
Szczerze? Ta tematyka nie dawała już później rady w TVN-ie. Mimo wszystko to Twoje zdanie - według mnie ''Strefa Tajemnic'' trzymała poziom.
Tomala: Powiem Ci, że ostano dużo oglądam Polsat...;P
Mnie to nie obchodzi. Po prostu czasami w każdym temacie (już pomijając dział CP :lol:) potrafiłeś skrytykować Polsat czasami nie zastanawiając się i nie zapoznając się z info.

Poza tym o programie ''Strefa Tajemnic'' możemy dyskutować w czasie przeszłym. Program nie miał szans z kolosami informacyjnymi, ale - moim zdaniem - wyniki nie były najgorsze. W sumie to ciężko coś wsadzić przyzwoitego w to miejsce, jednocześnie, aby odniósł dość równie przyzwoite wyniki.
0 x
jasio123456
Użytkownik

[POLSAT] Strefa Tajemnic

Post autor: jasio123456 » 07 lut 2009, 11:25

Oglądałem dzś porgram o radiestetach i informacje tam zawarte są wielką bzdurą.
Mówienie o tym że zainstalowane /pochłaniacze/ promieniowania od cieków wodnych zwłaszcza na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Radiowej które ograniczyły ilość wypadków do zera to nie prawda.
Mieszkam tam i w ciągu ostatnich trzech lat sam byłem świadkiem a w jednym sam brałem udział, 6-u wypadków. Więc informacje o zbawiennym działaniu tych /pochłaniaczy/ można między bajki włożyć.
0 x
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

[POLSAT] Strefa Tajemnic

Post autor: Maciek23 » 08 lut 2009, 2:29

Tomala pisze:Pomysł był dobry, ale realizacja bardzo słaba... TVN 10 lat temu robił NDW dużo lepiej i profesjonalniej... Szkoda, że Polsat skopał ten pomysł...
Z tym się absolutnie nie zgodzę. Samo przedstawienie tematu pod względem wizualnym na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o stronę graficzno-techniczną to wprost idealnie, oprócz wielgachnych, białych podpisówek. Bardzo ładnie obrobione ujęcia, nie wiem do jakiego stopnia efekt tworzony za pomocą kamery, a do jakiego stopnia jest to efekt obróbki komputerowej - tak czy inaczej, wygląda bardzo dobrze. W TVN miałeś najwyżej zwolnione ujęcia jako "przebitki" i to był szczyt obróbki technicznej :P A formuła bez użycia studia, uważam o wiele lepsza.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”