[POLSAT] Gra Wstępna

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
vivir
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:13

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vivir »

Władze telewizyjne Polsatu pracują nad nową ,,Randką w Ciemno'' ostatnio pisał o tym serwis.Bedzie to program na weekendowe popołudnia.

http://[link zakazany]/article/25 ... lsacie.htm
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

vivir: Władze telewizyjne Polsatu pracują nad nową ,,Randką w Ciemno'' ostatnio pisał o tym serwis.Bedzie to program na weekendowe popołudnia.program będzie lekki według Niny Terentiew
Ciężko mi zrozumieć...

Ogólnie taki program na popołudniową porę może być. Ale nie widziałem go więc nie mogę jednocześnie stwierdzić...
vivir: czy to kolejna klapa polsatu ?
Zobaczymy. Dobrze jednak, że nie wypuszczą tego w ścisły prime-time, tylko w inny przedział. To już plus. Ale i tak czekam na inne propozycje programowe umieszczone w najlepszej porze, bo zapowiadają się dość ciekawie - tutaj bardziej chodzi mi o ''Moment prawdy''. Ale są przesłanki, że program nie ruszy wiosną, ale na ile te przesłanki są prawdziwe to niestety nie wiem.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Najnowszy ''Tele Tydzień'' pisze o ''Grze w ciemno''. Prawdopodobnie chodzi o ten program, bo ma przypominać znaną z Jedynki ''Randkę w ciemno''. Opis:
Uczestnik wybiera osobę, z którą się umówi, spośród czterech kandydatów. Nie widzi ich twarzy, może tylko zadawać pytania. Również te najbardziej intymne. Do wygrania atrakcyjne wycieczki...
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Kamilo pisze:Najnowszy ''Tele Tydzień'' pisze o ''Grze w ciemno''. Prawdopodobnie chodzi o ten program, bo ma przypominać znaną z Jedynki ''Randkę w ciemno''.
No na pewno nie będzie się to nazywało "Grą w ciemno", bo już taki teleturniej był, więc ten tytuł odpada.

Dziwne, że nie tak stary news na WM wyjaśniał zasady tego programu zupełnie inaczej, niż powyższy cytat z TeleTygodnia. Ale to pewnie TT się pomylił, co mu się ostatnimi czasy często zdarza :)
Awatar użytkownika
vivir
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:13

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vivir »

Program będzie prawdopodobnie w niedzielę o godzinie 17
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale chyba w .... Czwórce. a nie Polsacie. Poczytajcie zresztą sami : http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1644
O ile "Chłopaki z taśmy" to właśnie "Gra Wstępna".
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Tylko, że ''Gra Wstępna'' i ''Chłopaki z Taśmy'' to dwa osobne programy... Przynajmniej tak pisane było na Forum i nic się nie zmieniło. ''Gra Wstępna'' pojawi się w Polsacie a ''Chłopaki z taśmy'' w Czwórce.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale intencje podobne a więc szukanie drugiej połówki.
Dodam że do tego Czwórkowego programu ruszyły już Castingi.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Kisiel, to że - jak napisałeś -''intencje podobne'' wcale nie oznacza, że chodzi o jeden program.

Widzę, że Polsat idzie na całość. Nie boi się inwestować w nowe produkcje. Wiosną może nas czekać prawdziwa rewolucja. Oby nie skończyło się tylko jak zwykle...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Kamilo pisze:Kisiel, to że - jak napisałeś -''intencje podobne'' wcale nie oznacza, że chodzi o jeden program.
No bo - jak już było pisane wielokrotnie - to są dwa osobne programy. Ale Kisielek nie wierzy.

Polsat inwestuje. No bo co z tego, że ostatnio nie za bardzo im się wiedzie? ;) Każda telewizja musi inwestować w pasma. Podstawowym błędem Polsatu był fakt, że inwestowali tylko w prime-time. Owszem to jest najważniejsze pasmo, ale o day-time również trzeba dbać. Dlatego cieszę się, że inwestycje w to pasmo doszły do skutku.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Cóż, "Gra wstępna" nie jest zbyt interesującym programem - uczestnicy beznadziejni, fatalna prowadząca, w całej scenografii dominujący kiczowaty róż i czerwień - takiego żenującego programu w polskiej telewizji chyba nigdy nie było :lol: .
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

A mi się ten program podobał. Scenografia podobnie jak scenografia "Rankingu Gwiazd" była utrzymana w klimacie takiego pokoju.
Co do uczestników ja w tym odcinku najbardziej kibicowałem Justynie niestety na randkę z wybierającym poszła inna.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Był. ''Randka w Ciemno''. Czy Wy nie rozumiecie, że nie wcisną Wam w day-time widowiskowego show? Zawsze taki program jest ciekawym uzupełnieniem, ciekawszy, niż powtórki.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Oczywiście, wiem, że w day-time nie dadzą jakiegoś super programu, ale po prostu "Gra wstępna" mi się nie podoba. Ponadto zgadzam się z tym, że lepsze to niż powtórki.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Gra Wstępna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Ice pisze:Był. ''Randka w Ciemno''. Czy Wy nie rozumiecie, że nie wcisną Wam w day-time widowiskowego show? Zawsze taki program jest ciekawym uzupełnieniem, ciekawszy, niż powtórki.
Owszem, jest to ciekawe uzupełnienie, ale gorzej będzie, gdy "Gra wstępna" i "Najzabawniejsze momenty świata" będą miały mniej widzów niż powtórki.
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości