Strona 1 z 2

[POLSAT] Gra Wstępna

: 29 gru 2008, 13:32
autor: vivir
Władze telewizyjne Polsatu pracują nad nową ,,Randką w Ciemno'' ostatnio pisał o tym serwis.Bedzie to program na weekendowe popołudnia.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/25 ... lsacie.htm

[POLSAT] Gra Wstępna

: 18 sty 2009, 14:16
autor: Ice
vivir: Władze telewizyjne Polsatu pracują nad nową ,,Randką w Ciemno'' ostatnio pisał o tym serwis.Bedzie to program na weekendowe popołudnia.program będzie lekki według Niny Terentiew
Ciężko mi zrozumieć...

Ogólnie taki program na popołudniową porę może być. Ale nie widziałem go więc nie mogę jednocześnie stwierdzić...
vivir: czy to kolejna klapa polsatu ?
Zobaczymy. Dobrze jednak, że nie wypuszczą tego w ścisły prime-time, tylko w inny przedział. To już plus. Ale i tak czekam na inne propozycje programowe umieszczone w najlepszej porze, bo zapowiadają się dość ciekawie - tutaj bardziej chodzi mi o ''Moment prawdy''. Ale są przesłanki, że program nie ruszy wiosną, ale na ile te przesłanki są prawdziwe to niestety nie wiem.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 19 sty 2009, 15:16
autor: Kamilo
Najnowszy ''Tele Tydzień'' pisze o ''Grze w ciemno''. Prawdopodobnie chodzi o ten program, bo ma przypominać znaną z Jedynki ''Randkę w ciemno''. Opis:
Uczestnik wybiera osobę, z którą się umówi, spośród czterech kandydatów. Nie widzi ich twarzy, może tylko zadawać pytania. Również te najbardziej intymne. Do wygrania atrakcyjne wycieczki...

[POLSAT] Gra Wstępna

: 19 sty 2009, 16:06
autor: Kryterium0
Kamilo pisze:Najnowszy ''Tele Tydzień'' pisze o ''Grze w ciemno''. Prawdopodobnie chodzi o ten program, bo ma przypominać znaną z Jedynki ''Randkę w ciemno''.
No na pewno nie będzie się to nazywało "Grą w ciemno", bo już taki teleturniej był, więc ten tytuł odpada.

Dziwne, że nie tak stary news na WM wyjaśniał zasady tego programu zupełnie inaczej, niż powyższy cytat z TeleTygodnia. Ale to pewnie TT się pomylił, co mu się ostatnimi czasy często zdarza :)

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 12:38
autor: vivir
Program będzie prawdopodobnie w niedzielę o godzinie 17

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 15:46
autor: Poland
Ale chyba w .... Czwórce. a nie Polsacie. Poczytajcie zresztą sami : http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1644
O ile "Chłopaki z taśmy" to właśnie "Gra Wstępna".

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 15:49
autor: Ice
Tylko, że ''Gra Wstępna'' i ''Chłopaki z Taśmy'' to dwa osobne programy... Przynajmniej tak pisane było na Forum i nic się nie zmieniło. ''Gra Wstępna'' pojawi się w Polsacie a ''Chłopaki z taśmy'' w Czwórce.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 16:33
autor: Poland
Ale intencje podobne a więc szukanie drugiej połówki.
Dodam że do tego Czwórkowego programu ruszyły już Castingi.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 18:23
autor: Kamilo
Kisiel, to że - jak napisałeś -''intencje podobne'' wcale nie oznacza, że chodzi o jeden program.

Widzę, że Polsat idzie na całość. Nie boi się inwestować w nowe produkcje. Wiosną może nas czekać prawdziwa rewolucja. Oby nie skończyło się tylko jak zwykle...

[POLSAT] Gra Wstępna

: 20 sty 2009, 18:29
autor: Ice
Kamilo pisze:Kisiel, to że - jak napisałeś -''intencje podobne'' wcale nie oznacza, że chodzi o jeden program.
No bo - jak już było pisane wielokrotnie - to są dwa osobne programy. Ale Kisielek nie wierzy.

Polsat inwestuje. No bo co z tego, że ostatnio nie za bardzo im się wiedzie? ;) Każda telewizja musi inwestować w pasma. Podstawowym błędem Polsatu był fakt, że inwestowali tylko w prime-time. Owszem to jest najważniejsze pasmo, ale o day-time również trzeba dbać. Dlatego cieszę się, że inwestycje w to pasmo doszły do skutku.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 07 mar 2009, 17:25
autor: Ama18
Cóż, "Gra wstępna" nie jest zbyt interesującym programem - uczestnicy beznadziejni, fatalna prowadząca, w całej scenografii dominujący kiczowaty róż i czerwień - takiego żenującego programu w polskiej telewizji chyba nigdy nie było :lol: .

[POLSAT] Gra Wstępna

: 07 mar 2009, 17:44
autor: Poland
A mi się ten program podobał. Scenografia podobnie jak scenografia "Rankingu Gwiazd" była utrzymana w klimacie takiego pokoju.
Co do uczestników ja w tym odcinku najbardziej kibicowałem Justynie niestety na randkę z wybierającym poszła inna.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 07 mar 2009, 17:55
autor: Ice
Był. ''Randka w Ciemno''. Czy Wy nie rozumiecie, że nie wcisną Wam w day-time widowiskowego show? Zawsze taki program jest ciekawym uzupełnieniem, ciekawszy, niż powtórki.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 07 mar 2009, 18:12
autor: Ama18
Oczywiście, wiem, że w day-time nie dadzą jakiegoś super programu, ale po prostu "Gra wstępna" mi się nie podoba. Ponadto zgadzam się z tym, że lepsze to niż powtórki.

[POLSAT] Gra Wstępna

: 07 mar 2009, 19:49
autor: embi
Ice pisze:Był. ''Randka w Ciemno''. Czy Wy nie rozumiecie, że nie wcisną Wam w day-time widowiskowego show? Zawsze taki program jest ciekawym uzupełnieniem, ciekawszy, niż powtórki.
Owszem, jest to ciekawe uzupełnienie, ale gorzej będzie, gdy "Gra wstępna" i "Najzabawniejsze momenty świata" będą miały mniej widzów niż powtórki.