[POLSAT] Co z tą Polską? (2004-2007)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Co z tą Polską ?

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

WRACAJĄC DO TEMATU KAROLU !

Ja też widziałem tą reklamę gdzie pokazywali jak dostał wiktora. Te zdjęcia chyba musieli odkupić od TVP bo kamery Polsatu były wtedy postawione tylko przy ścianach bocznych.
A jak wam się podobała nowa czołówka ? Według mnie było tam troche mniej dynamiki jak w poprzedniej wersji ale muzyka w tle była ta sama. A oprócz tego zmodyfikowano muzykę w jednym jinglu po reklamie jak powracają do programu. Dodali takie basy w tle i raczej to nie pasuje, choć to tylko mały drobiazg.
balneum
Użytkownik

Co z tą Polską ?

Post autor: balneum »

szczerze mówiąc w poprzednim wydaniu było lepiej, ale i tak to mój ulubiony program, więc przystanę na wszystko:)
ARTUR B.

Co z tą Polską ?

Post autor: ARTUR B. »

Wdyaje mi się czy w tym dziale próbujesz tylko nabić sobie posty?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2760

Co z tą Polską ?

Post autor: Karol »

Może inaczej - kolega nadrabia stracony czas.
gosc
VIP Expert

Co z tą Polską ?

Post autor: gosc »

Chciałem sobie dziś wejść na stronę programu w wp.pl a tam komunikat że stronę i forum zlikwidowano. Tymczasem Polsat na swojej stronie daje link do wp.pl :)
Kombo

Co z tą Polską ?

Post autor: Kombo »

Lis jak lis, chce być mądrzejszy od wszystkich. Właściwie to on powinien ten program prowadzić sam ze sobą, przed lustrem.Tak jednostronnego programu nie ma w całej telewizji. Ile mu SLD płaci ? No jeszcze ,,Szkło..'' też tylko w jedną stronę leci, ale raz na dziesięć udaje im się być bezstronnym...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2760

Co z tą Polską ?

Najlepiej niech założy moherek i zachwala IVRP.
ARTUR B.

Co z tą Polską ?

To jest dziwne, ale brak jest w ramówce na najbliższe 2 tygodnie września programu "Co z tą Polską?". 6.09.07 zostanie wyemitowany kolejny odcinek "CSI NY", zaś 13.09.07 2 odcinki "Ekipy", a zaraz po nich ponownie "CSI NY".
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Co z tą Polską ?

Ponieważ ten program, który był w ten czwartek to było to "wydanie specjalne". Lis wrócił z wakacji ale pewnie jeszcze gdzieś pojedzie na te 2 tygodnie :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Co z tą Polską ?

No i dzisiaj na samym końcu programu Tomasz Lis podziękował za prace w Polsacie i powiedział ze to ostatni odcinek programu "Co z tą Polską?" i podziękował wszystkim współtwórcom "Wydarzeń" i jego programu.
No i dobrze, Panu Lisowi już podziękujemy, planował dobrze a sam widzi jak to sie mu skończyło. Chociaż na końcu programu był chyba wzruszony bo mówił z przerwami pomiędzy zdaniami.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2760

Co z tą Polską ?

No bo trudno jest żegnać się z czymś, co się samemu stworzyło. To dla niego już drugi cios w policzek. Pierwszy otrzymał w TVN.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Co z tą Polską ?

Post autor: Mario98 »

Czas na zniknięcie z ekranów TV na zawsze. Lis był najbardziej nieobiektywnym i najbardziej tendencyjnym dziennikarzem w Polsce ;]
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2760

Co z tą Polską ?

I bardzo dobrze. Za to go lubiłem.
ARTUR B.

Co z tą Polską ?

Wielka szkoda! To co on i Smoktunowicz robili było odważne, nie bali się nacisków PiS-u. Dla mnie to nie jest przypadek, że zwolnili go miesiąc przed wyborami, a Wydarzeniami będzie kierować TV Biznes pod dowództwem Doroty Gawryluk, która nie ukrywała uwielbiania do PiS-u. Jeżeli Mario98 uważasz, że był nieobiektywny bo nie stawał nigdy po stronie PiS-u, LPR i Samoobrony, to ja mu za to dziękuję, bo krajem nie mogą rządzić ludzie nieodpowiedzialni.
Pawel

Co z tą Polską ?

Post autor: Pawel »

Mario98 pisze:Czas na zniknięcie z ekranów TV na zawsze. Lis był najbardziej nieobiektywnym i najbardziej tendencyjnym dziennikarzem w Polsce ;]
Popieram twoją wypowiedź w 100%. To już chyba ojciec Rydzyk jest bardziej obiektywny niż ten człowiek ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”