Strona 1 z 2

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 13:46
autor: SzymonNP
On i Ona jest to nowy show Polsatu. Będzie on emitowany w każdą niedzielę począwszy od 21 marca o 16:45. Będzie polegał na tym, że gwiazdy ze swoimi partnerami będą opowiadać o ich prywatnych sprawach.

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 13:59
autor: Kryterium0
Nóż mi się w kieszeni otwiera, jak czytam, że nowy program Polsatu ma powstać na wzór "Gotowych na ślub".
To zupełnie inny format. Biorą w nim udział znane małżeństwa rywalizujące o tytuł najbardziej zgranej pary. Wykonują różne konkurencje, a o ostatecznym zwycięstwie decydują widzowie.

Tytuł widowiska jest taki, a nie inny, bo międzynarodowa nazwa tego formatu to "Mr & Mrs" i nie ma tu żadnego nawiązania do tytułowej piosenki konkurencyjnego show.

A - piątej edycji "Idola" nie ma co się spodziewać ;)

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 14:28
autor: ARTUR B.
Uwielbiam naszych forumowiczów. Jeszcze dyrektorzy programowi nie ułożyli wiosennej ramówki w swoich stacjach, a niektórzy użytkownicy już wiedzą co i kiedy będzie nadawane :D

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 14:39
autor: SzymonNP
a było pisane:P

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 15:17
autor: ARTUR B.
Powiedziane było, że pojawi się nowe show po Jak Oni śpiewają? Nie wiadomo, czy "Pan i Pani" będzie nadawane o tej samej porze co był JOŚ? Zresztą w to wątpię, gdyż ten nowy program jest zbyt rodzinny, a w sobotni wieczór widz raczej potrzebuje czegoś z pazurem

[POLSAT] On i Ona

: 28 sty 2010, 20:15
autor: SzymonNP
Chyba, że wstawią na sobotę na 20 Moment Prawdy

[POLSAT] On i Ona

: 07 lut 2010, 18:41
autor: Trzeciak
Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl wiosną w Polsacie pojawi się program "On & Ona" prowadzony przez Agatę Młynarską i Krzysztofa Ibisza oparty na kanadyjskim programie „Mr.and Mrs”, w którym będą rywalizować trzy znane pary, sprawdzając swoją wiedzę o sobie. Para, która wygra, otrzyma pieniądze, które przeznaczy na cele chrytatywne. Za produkcję będzie odpowiadała ATM Grupa, a program bedzie emitowany w niedzielne popołudnia. Show przypomina audycję "Małżeństwo doskonałe", który w latach 60. prowadził Jerzy Federowicz.

[POLSAT] On i Ona

: 07 lut 2010, 20:40
autor: Poland
Więc chyba już wiem gdzie program wskoczy - prawdopodobnie niedziela 16:45 lub 17:45.

[POLSAT] On i Ona

: 12 lut 2010, 21:57
autor: Daguchna
Ostatnio straszna się w TV moda zrobiła znowu na "małżeńskie" show... Ciekawe, kto od kogo pomysł podebrał :P

[POLSAT] On i Ona

: 13 lut 2010, 1:19
autor: wojt.20
Daguchna pisze:Ostatnio straszna się w TV moda zrobiła znowu na "małżeńskie" show... Ciekawe, kto od kogo pomysł podebrał :P
ojj na pewno zerznęli z tvn-u ;D żart

[POLSAT] On i Ona

: 03 mar 2010, 19:01
autor: Darkness
brałam udział w nagraniach...ogólnie było fajnie i zabawnie mimo, że nie za wszystkimi sławnymi osobami, które tam uczestniczyły przepadam...na żywo nawet łatwiej było ich znieść :P teleturniejów też nie oglądam, ale przyznam, że było to ciekawe doświadczenie, zobaczyć jak wygląda nagranie mimo, że nie jest to mój pierwszy kontakt z mediami ;)

[POLSAT] On i Ona

: 18 mar 2010, 21:59
autor: Trzeciak
Teleturniej "On & Ona" bedzie nadawany od 21 marca co niedzielę o 16:45. Na Polsacie jest emitowana reklamówka widowiska, które zapowiada się ciekawie (szczególnie scenografia). Została także uruchomiona strona programu oniona.polsat.pl, której pełna wersja ruszy prawdopodobnie w weekend.

Przy okazji proponuję z wiadomych względów zmienić nazwę tematu.

[POLSAT] On i Ona

: 19 mar 2010, 8:46
autor: SzymonNP
Jak co to niech ktoś kto ma uprawnienia niech zmieni nazwę tematu

[POLSAT] On i Ona

: 21 mar 2010, 17:53
autor: konrad2350
Jesteśmy po pierwszym odcinku programu.

Jeśli chodzi o scenografię, była w miarę przystępna utrzymana w kolorach żółtym, czerwonym.
Realizacja również jest dobra
Prowadzący lepsi niż w TND
Brakuje mi jeszcze różnych konkurencji sprawnościowych

W programie są 2 rundy oraz finał.

W 1. rundzie są zadawane pytania parom, jedna osoba z pary znajduje się w kabinie.
w 2. rundzie odpowiedziami na pytania są paletki od ping-ponga w kolorach niebieskim oraz różowym, różowy oznacza ją, a niebieski jego.

W finale jedna osoba zostaje zamknięta w kabinie, zakłada, jak to powiedział prowadzący "dźwiękoszczelne okulary" oraz słuchawki, ilość pytań:4, za każde pytanie otrzymują po 5000zł, a czwarte pytanie mnoży sumę razy dwa, jeśli odpowiedź na zadane pytanie jest prawidłowa.

1. odcinek wygrali Piotr Kupicha wraz z żoną

[POLSAT] On i Ona

: 21 mar 2010, 18:12
autor: Trzeciak
To teraz czas dla mnie :).

Generalnie - nic specjalnego. Z pozoru przypomina mi teleturniej "Moja krew", który w 2004 roku był emitowany w TVN-ie (i to zarówno pod względem formuły jak i realizacji). Prowadzenie w miare niezłe. Scenografia - jedna z ciekawszych, oprawa audiowizualna także. w skali do 6 stawiam 4, bo raczej program mnie nie powalił na kolana, ale było w miarę przyzwoicie.