[POLSAT] Stand Up. Zabij mnie śmiechem

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
zielarz155
Użytkownik

Post autor: zielarz155 » 08 lis 2010, 16:31

3q33 pisze:Poza tym nie dziwię się ludziom, że chcą oglądać "Mam Talent!', bo to jest program, który ciężko się nudzi.
Mi już się znudził - ileż można oglądać śpiewaków i tancerzy?
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 116
x 257

Post autor: Direct » 08 lis 2010, 18:46

"Mam talent!" jest moim zdaniem bardzo ciekawe, ale w odcinkach przedstawiających relacje z castingów. Te odcinki są dynamiczne, śmieszne, różnorodne. Odcinki półfinałowe na żywo są nudnawe, a występy z reguły wtórne.

Dlatego w sobotę o 20:00 oglądam "Zabij mnie śmiechem" w Polsacie, a w miarę możliwości w niedzielę po południu powtórkę "MT!" w TVN, z racji, że powtórka show Polsatu jest w mniej dogodnych dla mnie godzinach, zwłaszcza, jeśli w środę jest LM.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
KubaTV2
Użytkownik

Post autor: KubaTV2 » 08 lis 2010, 20:57

Mam talent jest takim sobie programem , jak dla mnie. Ale nieraz przesadzają z tym , że ciągle przepuszczają śpiewaków. Śpiewanie nie jest jedynym wielkim talentem...
0 x
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 10 lis 2010, 16:48

Polsat zmarnował sobie tak dobre pasmo na ten program, dobrze że to końcówka :D. Myślę, że na wiosnę, albo jesień przyszłego roku zobaczymy X-Factor, na którego bazie powstał Mam Talent. Ale chodzi głównie o to, że w tegorocznej edycji MT królują wokaliści, o czymś to świadczy...
Wyniki oglądalności tego "Zabij Mnie Śmiechem" mówią same za siebie i chyba nikt nie ma wątpliwości, że program nie powinien być w tym paśmie kontynuowany.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 116
x 257

Post autor: Direct » 10 lis 2010, 17:19

Obiektywnie patrząc program sam w sobie nie jest zły. Ma jednak bardzo trudną konkurencję. Poza tym "Zabij mnie śmiechem" było robione na szybko, wskutek czego mało osób się zgłosiło, a takie opinie krążą po internecie. Wychodzi na to, że program jest zbyt nowatorski i wyprzedza swoje czasy.

Pozostaje czekać na informacje, co Polsat zaserwuje wiosną w sobotnie wieczory...
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2852
x 1220

Post autor: Trzeciak » 10 lis 2010, 18:27

Ediss pisze:Polsat zmarnował sobie tak dobre pasmo na ten program, dobrze że to końcówka :D. Myślę, że na wiosnę, albo jesień przyszłego roku zobaczymy X-Factor, na którego bazie powstał Mam Talent. Ale chodzi głównie o to, że w tegorocznej edycji MT królują wokaliści, o czymś to świadczy...
Trochę to byłoby zbyt ryzykowne, gdyby X-Factor konkurował z Mam Talent. Dlaczego? Byłby postrzegany jako coś wtórnego w stosunku do MT. Poza tym koszty produkcji są droższe od "Zabij mnie śmiechem", więc produkcja show mogła by się nie opłacić.
direct39 pisze:Obiektywnie patrząc program sam w sobie nie jest zły. Ma jednak bardzo trudną konkurencję. Poza tym "Zabij mnie śmiechem" było robione na szybko, wskutek czego mało osób się zgłosiło, a takie opinie krążą po internecie. Wychodzi na to, że program jest zbyt nowatorski i wyprzedza swoje czasy.

Pozostaje czekać na informacje, co Polsat zaserwuje wiosną w sobotnie wieczory...
Mało kto, kto obserwuje rynek medialny przez kilka ostatnich lat oraz zna jego realia przypuszczał, że ten program jest w stanie pokonać "Mam Talent!'. Zresztą nawet, gdyby program nie miałby silnej konkurencji wiele wyższą oglądalność by nie osiągnął. Program (w przeciwieństwie do MT) nie jest skierowany do ogółu tylko do pewnej części widowni, która np. lubi kabarety,

Ja uważam jednak, że wiosną Polsat mógłby postawić na 2. edycję "Stand Up. Zabij mnie śmiechem". TVN zapewne wiosną w tym paśmie postawi na jakiś serial. Jakieś show szykuje na wiosnę TVP2, i kto wie, czy nie będzie nadawane w soboty. Ja jednak myślę, że jest na wcześnie na myślenie, co będzie wiosną a co nie.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 116
x 257

Post autor: Direct » 10 lis 2010, 18:53

3q33 pisze:Polsat mógłby postawić na 2. edycję "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"
Postawi czy nie postawi to jedno i zależy tylko od ludzi z Polsatu.
Drugie to to, że potrzebni będą uczestnicy, a jeśli przy pierwszej edycji było niewielu, to są 2 opcje: albo w II edycji byłoby ich jeszcze mniej lub wręcz odwrotnie - będzie ich znacznie więcej. I ta druga opcja wcale nie jest niemożliwa, bo przecież do "Agenta" TVN też z każdą kolejną edycją zgłaszało się kilkakrotnie więcej chętnych, niż do poprzedniej. Tak więc wszystko możliwe. Osobiście byłbym za II edycją :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 553
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP » 10 lis 2010, 23:31

Ja bym był za jednak X-Factor wiosną, bo jednak niezła odskocznia by to była wzgędem Mam Talent, gdyż X-Factor byłby wiosną, a Mam Talent jesienią, ale cóż poczekajmy do stycznia, ewentualnie lutego
0 x
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 11 lis 2010, 10:52

Program sam w sobie może nie jest taki straszny, ale na pewno nie jest bardzo atrakcyjną pozycją o 20 w sobotę. Ten program mógłby pojawić się w wakacje :D.
Chyba, że załoga Polsatu dojdzie do wniosku, że skoro nie potrafią zbić dużej oglądalności w sobotnym paśmie, to postawią na programy, które będą mieć mniejszą widownię, ale będą opłacalne.
Dziwię się, że śpiewające programy Polsatu nie mają dużej widowni, podczas gdy w MT królują wokaliści...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

Post autor: krystian1394 » 11 lis 2010, 12:16

JOŚ zawsze dawał im przyzwoite wyniki !
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2852
x 1220

Post autor: Trzeciak » 11 lis 2010, 19:04

Ediss pisze:Dziwię się, że śpiewające programy Polsatu nie mają dużej widowni, podczas gdy w MT królują wokaliści...
W tym wypadku wiele zależy od realizatorów, ale także od samych prowadzących. Jeśli realizacha będzie wyglądała na "odczep się", będzie np. przepełniona "reklamą" typu "do wygrania pieniądze ufundowane od najlepszego banku w Polsce - Inwest Bank", a sami prowadzący będą zachowywać się (nie obrażając nikogo) dziecinnie, no to raczej będą zniechęcać, a nie zachęcać widzów do oglądania danego programu, tym bardziej, że widzowie są bardziej wymagający, niż kilka lat temu.
Poza tym program musi być "podpaty" marką jaką jest stacja telewizyjna i "zaufaniem o dobrą jakość", a te dwie rzeczy Polsat w ostatnich latach stracił jeśli chodzi o programy rozrywkowe.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 116
x 257

Post autor: Direct » 11 lis 2010, 22:05

Bo Polsat pomimo wielu porażek, nadal robi prawie wszystko jak najniższym kosztem. To jest błąd, bo nie można na wszystkim zaoszczędzić, a ludzie w Polsacie jakby tego nie rozumieli.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 11 lis 2010, 22:17

Programom rozrywkowym Polsatu (nie wliczam w to Zabij Mnie Śmiechem) można zarzucić wiele, ale chyba nie to, że Polsat ogranicza pieniądze. Wystarczy spojrzeć na JOŚ i TND. Opłacanie gwiazd, spełnianie zachcianek itd.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2852
x 1220

Post autor: Trzeciak » 11 lis 2010, 23:33

@direct39 chodziło zapewne o koszty realizacji programu, a nie o ogólne koszty produkcji.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 12 lis 2010, 8:43

Fakt napisał, że Tomasz Kammel przekonał Polsat do realizacji drugiej edycji programu, a stacja podobno wydała już wstępną decyzję o kontynuacji.
Artykuł:http://www.fakt.pl/Kammela-bedzie-wiece ... 295,1.html

Za bardzo w to nie wierzę. Żeby przy takiej oglądalności decydować się na kolejną serię.
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”