[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Widocznie programy live nie spodobały się widzom
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Prosta prawda ale prawda. Być może widzom nie spodobała się formuła i realizacja programów (która jest dosyć monotonna - nawet "BnG" ma lepszą), a nawet to, że do półfinałów nie weszli ich faworyci. Z resztą wątpię, by w tą sobotę było lepiej, tymbardziej, że są wtedy święta.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

A może tylko ten odcinek miał tak niską oglądalność ? Nie gdybajmy co będzie dalej.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll »

Bitwa na głosy ma lepszą? Proszę Cię... pewnie ludzie przesiadli się na BnG w zeszłym tygodniu, aby sprawdzić czy Szapołowska będzie...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Sorry, ale w przeciwieństwie do show Polsatu, zawszew "BnG" są jakieś innowacje w realizacji show, podczas gdy realizacja "MBTM" wieje monotonią i sztucznością. Poza tym, "BnG" jest jedynym muzycznym show tej wiosny, który ma w miarę stabilną widownię.

To że oglądalność spada jest normą, ale dziwne z jednego odcinka na drugi spadła ona aż o pół miliona widzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Moim zdaniem realizacja techniczna odcinków na żywo "Must Be The Music" jest super. Duże, przestronne studio jest po prostu genialne (w końcu dzieło firmy Intergalactic). Brakuje mi jednak interakcji między jury, a prowadzącymi (w "Mam talent!" ten element jak najbardziej występuje).

Poza tym dobór wielu bardzo rockowych zespołów w ostatnim odcinku mógł się widzom nie spodobać. Większość zapewne woli taką bardziej "neutralną" muzykę (ja też się do nich zaliczam).
Pozdrawiam, Direct
Wurzel
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Wurzel »

Jestem prawie pewien ze wygra Conrado Yanez
Zobacz sam plotki | conrado yanez
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

Post autor: CamilloIpla »

Jeżeli nie wszedł ich faworyt, to zawsze mogą dać mu "dziką kartę" głosując na tych co odpadli. I to mi się podoba! Macie swoich faworytów? Jak myślicie, kto wygra? Mi się wydaje, że Enej (który na pewno znajdzie się w finale) i Conrado mają duże szanse.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Post autor: Dijon »

Ja Enej znałem już wcześniej. Poza tym, chłopaki mają na koncie już jedną płytę. Uważam, że wygra niestety ktoś z mainstreamu muzycznego.
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Dużo osób wydało płyty i pcha się dalej do programów typu talent show, bo myślą że to otworzy im drzwi do wielkiej kariery.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Dzisiaj bardzo fajny odcinek MBTM. Wysoki poziom uczestników, finaliści zgodni z moim typowaniem. Obawiałem się, że nowy utwór zespołu Enej nie przypadnie mi do gustu, jednak już w połowie utworu wpadł mi on w ucho :D. Fajny występ Natalii Zawadzkiej i The Saturn Band.
Ogólnie bardzo pozytywnie, odcinek mi się podobał bardziej niż zeszłotygodniowy.
Cieszę się, że w tym programie widzowie naprawdę wybierają prawdziwy talent (muzyczny). Jeszcze niedawno w tego typu programach królowały dzieci.
Sama realizacja programu wydaje mi się, że jest lepsza niż w innych programach tego typu. Wszystko jest dokładnie dopracowane, święcące i błyszczące. Mega studio, ekran umieszczony w podłodze na scenie. Gdy zaczyna się program na ekranach napisane są nazwiska prowadzących, przy przedstawianiu jury i uczestników widać ich wizytówki, super jest to zrobione. No i ogień przed każdym występem.
Obrazek
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Tak wczoraj był bardzo dobry odcinek pod względem poziomu muzycznego. Jeśli chodzi o wyniki glosowania, to jestem zadowolony. To są 2 zespoły, gdzie największe media nie powinny o nich zapominać.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

The saturn Band był gościem specjalnym?? Przecież ten zespół nie przeszedł do półfinału.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Post autor: Dijon »

To był świetny odcinek. Bardzo wysoki poziom muzyczny i wiele ciekawych zespołów! No i 2 najlepsze zespoły wygrały :)
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Ostatni odcinek obejrzało około 2,8MLN* widzów, tak samo jak konkurencyjną Bitwę na Głosy (w badaniach minimalną przewagę ma MBTM, ale tego nie powinniśmy brać pod uwagę). Wynik słaby. Myślałem, że ten program nie spadnie poniżej 3MLN. Pocieszeniem jest, że program nie wypadł gorzej od bezpośredniej konkurencji (BnG) i że wszystkie programy zanotowały gigantyczny spadek.

Za tydzień wcale nie zapowiada się, by było lepiej. Jako taką widownię ma szanse przyciągnąć finał, chociaż myślę że i jego wynik nie będzie zachwycający.

* - dane z Interii
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”